Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám megállni a...

Hogyan tudnám megállni a folyamatos "zabálást"?

Figyelt kérdés

Sohasem voltam nádszál vékony(de azért 80 kg sem).

Elhatároztam, hogy fogyózom.

Látványos is volt, nagyon örültem, hogy 1-2 kg-tól sikerült megszabadulnom.

Viszont nemrég szakítottunk a párommal, és azóta nincs semmi akaraterőm, nem tudom megállni, hogy ne egyek édességet(az még nem is lenne olyan nagy baj,ha 1 nap nassolnék picit, de az a gondom, hogy szinte folyamatosan csoki után vágyom-és sajnos sokszor nem bírom megállni, hogy ne egyek). :(

Nem szeretném, ha visszajönnének a leadott kg-k. :(


2010. dec. 10. 10:21
1 2
 1/13 Vadmeggy ***** válasza:
Ez csak akaraterő kérdése, ne egyél csokit és kész... Azért ehhez nem kell olyan nagy akaraterő, mint leszokni a heroinról....
2010. dec. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Egyél rendesen. Ha nem vagy éhes, nem nassolsz.
2010. dec. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Evéssel a hiányt pótolod. Én mindig egyedül vagyok mostanában - a barátaim az ország másik végében laknak -, és én is folyton eszem. Amikor társaságban vagyok, nagyon keveset eszem.
2010. dec. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
ne egyél szénhidrátot! nagy függőséget tud okozni, és el se hinnéd, mi mindenben van.
2010. dec. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Minden agyban dől el- Határozd el magad, és menni fog. Ennyi!!!!
2010. dec. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Csoki helyett gyümölcsöt egyél minden egyes alkalommal, amikor édesre vágysz. pl ha narancsból megeszel egy kilót, utána már tuti nem vágysz csokira, tapasztalat :) vagy egyél meg két almát, hát én utána egyenesen hányingert kapok... gyümölcsből nem tudsz annyit enni, hogy meghízzál tőle.
2010. dec. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2010. dec. 10. 12:27
 8/13 anonim válasza:
énis ugyanígy vagyok:S:D én helyette vedelek.xd az nem csak a csoki evés ellen jó de bármien éhségre. folyamatosan csak iszok. (depersze nem kólát hanem ivólevet/ásványvizet..)
2010. dec. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
ne tarts otthon édességet így nem tudod megenni.évtizedek óta nem ettem csokit.
2010. dec. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
én megmosom a fogam ha édességet kívánok, használok fogselymet, szájvizet. annyira jó az az érés, hogy nem rontom el csokival.
2010. dec. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!