Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám megállni a...

Hogyan tudnám megállni a folyamatos "zabálást"?

Figyelt kérdés

Sohasem voltam nádszál vékony(de azért 80 kg sem).

Elhatároztam, hogy fogyózom.

Látványos is volt, nagyon örültem, hogy 1-2 kg-tól sikerült megszabadulnom.

Viszont nemrég szakítottunk a párommal, és azóta nincs semmi akaraterőm, nem tudom megállni, hogy ne egyek édességet(az még nem is lenne olyan nagy baj,ha 1 nap nassolnék picit, de az a gondom, hogy szinte folyamatosan csoki után vágyom-és sajnos sokszor nem bírom megállni, hogy ne egyek). :(

Nem szeretném, ha visszajönnének a leadott kg-k. :(


2010. dec. 10. 10:21
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Én akkor eszem így, ha unatkozom. Találj ki valamit, amivel tudsz foglalkozni. Amúgy se baj ebben a helyzetben, ha lekötöd magad valamivel.

Nem tudom, hány éves vagy, mit csinálsz, de itt van néhány tipp:

ha eddig nem voltál túl jó tanuló, tűzd ki, hogy a félév végére a lehető legjobb teljesítményt nyújtod, mondjuk kitűnő leszel. És tanulj.

Ha dolgozol, vállalj túlórát.

Ha otthon ülő vagy, tűzd ki, hogy minden nap elmész valahová. port.hu-n vagy valamelyik programajánló oldalon nézelődj és minden nap menj el valamerre, kiállításra, koncertre, színházba... erre jó kifogás szokott lenni a "nincs rá pénzem", de valójában nem az, mert mindig vannak ingyenes vagy 2-300 Ft-os programok, az pont egy tábla csoki ára :)

Vagy ha ráérsz, menj el önkénteskedni. Vállalj el pár otthoni plusz feladatot.


Az a lényeg, hogy az agyad ne azon kattogjon, hogy szomorú vagy, meg hogy csokii, hanem bármi máson. Így a legkönnyebb megállni. Ráadásul még teszel is valamit magadért vagy másokért :)

2010. dec. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm, igazán jó ötleteket adtatok. :)
2010. dec. 10. 14:19
 13/13 anonim ***** válasza:

Bár nem olvastam a kommikat de nem értem ezeket a kérdéseket:)

Mmint h miért van csoki otthon? ha nem veszel,nincs otthon akkor nem tudod megenni így nem is kell megállnod hisz nem tudsz enni:) szerintem így könnyen menne,én is így csinálom..semmi édesség nincs itthon:) Egy próbát megér;):)

17/L

2010. dec. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!