Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 1 óra folyamatos tekerés...

1 óra folyamatos tekerés leégeti a mai napon bevitt kalóriáimat?

Figyelt kérdés

1 órát tekertem ami ha jól számoltam minimum 350 leégetett kcal. De szerintem több is volt, mert nem lassan tekertem.

A kérdés az, hogy ez leégeti azt a kalóriát amit ma délelőtt megettem? Ami kb. 400kcal.


2011. okt. 5. 13:06
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

nyuszika, te segg hülye vagy a fogyókúrához, kérj szakszerű segítséget egy dietetikustól és egy személyi edzőtől


és olvass utána annak, mi a koplalás és mi az az alapanyagcsere

2011. okt. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Elsőnek, "kedves " válaszoló, annyit írnék neked, hogy valószínűleg azért kérdeztem mert nem tudom!

Segg hülye meg te vagy...mert fingod nincsen arról, hogy napi szinten hány kcal-t eszek meg! Legközelebb a kérdést olvasd el, és ne égesd be magad, te intelligencia hiányos aberrált mókuska:)


Tehát gyökerecske, hogy te is megértsed azaz "gyengébbek kedvéért" 400 KCALT-ETTEM MA DÉLELŐTT!:) Elmentem biciklizni, és ez azt jelenti, hogy felhasználta a szervezetem azt a kalóriamennyiséget?

2011. okt. 5. 13:56
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Tündérvirágszál, minek zabálsz annyit, ha utána csak azt számolod, hogy kiszenveded-e? Inkább egyél eleve annyival kevesebbet és kész.
2011. okt. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

kérdező azért te is bebizonyítottad hogy nem vagy különb...

de nem is értem a kérdést ha bevittél kb 400 kalóriát és lemozogtál 350-et akkor 400-350= 50. vagy ezt nem tudtad kiszámolni?

2011. okt. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
a kommented fényében pláne fenntartom a véleményem....
2011. okt. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem zabálok, csak kérdeztem...ennyi...de látom setét vagy mint az éjszaka....

Amúgy csak mínusz 3-4 kg-ról van szó 169 cm 53.5 kg.

2011. okt. 5. 14:06
 7/8 anonim ***** válasza:

na akkor levezetem neked, mert a gyenge elméddel nem nagyon sikerül megértened úgy látom

1 ma délelőtt ettél 400 kcal-t - ami normális embernek egy reggeli - v feltehetően a napi kalóriabeviteled felét de és felét du eszed, ugye? - ebből arra kell következtessek, hogy koplalsz

2 alapanyagcseréd, ezekkel az adatokkal heti pár óra sportot figyelembe véve 1400 kcal/ nap ezt a kórházi ágyon kómában vegetálva is felhasználod

3 ha nem vagy tini, hanem 16-19 éves elmúltál, akkor nagyon az alsó határán vagy már így is az egészséges testtömegnek inkább híznod kéne - kivéve, ha 12 vagy

4 semmi nem garantálja, hogy pont azt a 400 kcal-t használja fel a szervezeted, amit délelőtt ettél, pláne, ha még fel sem szívódott az emésztőszervrendszeredből

5 [link]

[link]

6 [link]

[link]

2011. okt. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha te 169/53-ból még 4 kilót akarsz fogyni (már így is sovány vagy), tényleg tök h.lye vagy! Anorexia felé mész, kicsi csillag! Ha megettél 400-at és lemozogsz 350-et marad 50.

Alapból egy nap minimum 1200-at KELL megenni még diéta alatt is, de ne érdekeljen.

2011. okt. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!