Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Minden második napi 45perces...

Minden második napi 45perces folyamatos futással és az édesség mellőzésével érhetek el eredményt?

Figyelt kérdés

172cm vagyok és 60 kg...53kg voltam de abbahagytam 2éve a versenyszerű sportot és szép lassan feljött ez a plusz kilo az esti nassolásokkal és sportolás hiányával.

punnyadtnak érzem magam és dagadtnak(tudom,h nem vagyok)

rendesen ennék mindent mit eddig csak az édességet hagynám el és a heti 3-4x futást bevezetném...

mindössze ennyi változtatással elérhetem a régi testsúlyom/alakom??

köszi :) 17/L


2011. márc. 21. 19:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem diéta mellett 2naponta 45 perc futásokkal lejött 5kg és jópár centi 2 hónap alatt...szóval szerintem azért kéne mellé valami diéta, ha nem is olyan szigorú, mert sokat nem kell fogynod azért :-)
2011. márc. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
zsír és szénhidrátbevitelre azért figyelj az édesség elhagyása mellett. de főképp a zsírra, a szénhidrát kelleni fog, ha tényleg heti 3-4szer futsz, de azért óvatosan azzal is.
2011. márc. 24. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!