Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék edzés nélkül...

Hogyan tudnék edzés nélkül izmot/súlyt felszedni ?

Figyelt kérdés
Sziasztok , kb fél évig jártam edzeni és ennek már meg is volt az eredménye , megvoltam elégedve magammal ,viszont az elmúlt 2 hónapban munka miatt se időm se energiám nem volt edzeni ezért nagyon sokat fogytam , amúgy is vékony vagyok. Az lenne a kérdésem hogy edzés nélkül hogyan tudnék felszedni pár kilót ? Vagy akár otthoni edzéssel is sikerülhet ha rendszeren szedek proteint és kreatint ? Minden tanácsot elfogadok !

ma 12:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Többet eszel. Fel fogsz szedni zsírt.

Izmot kizárólag edzessel tudsz. Edzés nélkül hiaba a kreatin meg a protein

ma 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Izmot "felszedni" csak edzéssel, sporttal, fizikai aktivitással lehet, súlyt felszedni pedig tartós kalóriatöbblettel. Önmagában súlyt (zsírt) felszedni se esztétikailag, se egészségügyileg nem előnyös, úgyhogy az izom és az edzés mellett voksolnék.

Otthoni edzéssel is lehet izmot építeni, pláne a kezdő hónapokban, amikor három darab fekvőtámasztól is fejlődsz, de tényleges izomépítés nincs progresszív túlterhelés nélkül, ha pedig nincs otthon a hosszútávú progresszióhoz elegendő súlykészleted, akkor a fejlődés hamar megáll.

Ismerkedj meg az edzésprogramozás és a táplálkozás alapjaival. Amíg nem vagy képben, addig ne költs pénzt feleslegesen proteinporra és kreatinra, mert azt sem tudod, mire valók, és értelmetlenek is számodra.

ma 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem dolgozok, nem csinálok semmilyen tartalmat, nem kínálok szolgáltatást, nem kérek senkitől pénzt, hogyan juthatok pénzhez??


Ha kizárod azokat az opciókat amikkel eredményt érnél el, akkor nem lesz eredmény. Otthoni edzés opció esetleg, de ha nem veszel ahhoz is súlyokat, súlyzókat és egyéb felszereléseket, akkor nem lesz látványos izomtömeged. Saját testsúlyos edzéssel nem tudsz úgy izmot építeni, mint súlyokkal.

Persze attól is erősödsz és formásodsz, ha alapból vékony vagy. De ha izomtömeget akarsz, ahhoz kell felszerelés.

ma 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

szokásos


szeretnék jó eredmenyeket csak tenni nem szeretnék érte sokat 🙃

ma 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!