Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nem igazságtalan ez?

Nem igazságtalan ez?

Figyelt kérdés

Bárkit le tudnék fogyasztani. Halálra idegelnek a panaszkodó kollégák, akik a cukros üdítő, fornetti...stb. majszolása közben panaszkodnak, hogy ők aztán nem tudnak fogyni, holott tele van az étrendük olyan szemét ételekkel, amik elhagyásával könnyen deficitbe kerülnének....

Az én étrendemben meg semmi élvezet, semmi rejtett kalória nincs, mégse mozdul a mérleg nyelve, csakis akkor, amikor nem dolgozok, mert akkor van alkalmam eleget mozogni.

1400 kcal mellett stagnálok, 1500 mellett hízok.

Számolt:

Bmr 1227, tdee 1424, szóval reális.

Évi 25 nap alatt meg nem fogok lefogyni (szabadság). Most mondjak fel?

Mondjuk akkor biztos lefogyok, vagy hamarabb patkolok el valami betegségben az egész családommal.

Nem vagyok egyébként súlyosan elhízott, csak 10 kiló van rajtam, de pont elég ha nem megy le.



júl. 25. 12:35
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%
Milyen magas vagy te, hogy 1500 mellett hízol? Nem lehet, hogy más miatt van?
júl. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
100%

Munkanapokon nem tudsz esetleg valahogy az aktivitásodon növelni? Gondolom valamilyen irodai/minimális fizikai aktivitást igénylő munkád van.


De pl. Ilyenekre gondolok, hogy 2 buszmegállóval korábban leszállni/biciklivel menni auto helyett, stb.

júl. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
73%
Biztosan van valami rejtett kaloriabeviteled (pohar kakao, cukros tea, akarmi). vagy pedig csipegetsz napkozben.
júl. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:

1, 155

2, biciklivel járok, de az az 1 km a munkahelyemig nem sokat oszt-szoroz

3, nincs. Csak vizet fogyasztok, plusz 2 pohár feketekavét. És nem csipegetek. Gyerekek után is a férjem "takarítja" el a maradékot

júl. 25. 12:43
 5/35 anonim ***** válasza:
100%

2es vagyok.


Valóban, az az 1km nem valami sok :/

Esetleg a kalóriák számolásában nem lehet valami hiba?

Nem kötekedni akarok, csak ha pl nyers helyett főtt/sült állapotban méred, ott el tud menni könnyen pár száz kcal.

júl. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:
5, sajnos itt sincs bibi. Mindent nyersen, grammpontos mérleggel, utána ahogy kell számolom az adagokra.
júl. 25. 13:00
 7/35 anonim ***** válasza:
100%

5 vagyok,


Milyen appban rögzíted?

Régebben beszéltem valakivel, aki Yaziot hasznàlt, áttért kaloriabazisra, es egesz mas szamok jottek ki a vegere

júl. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:

Egyébként most annyira jó. Eljöttünk nyaralni, napi 15000 lépés minimum megvan, plusz rengeteget úszok, sznorkelezek. A tengeri herkentyűk itt megfizethetők és finomak is (jó fehérje), mellé a saláta se ízetlen (görög).

Tudnék így élni. Itt le is menne.

júl. 25. 13:30
 9/35 A kérdező kommentje:
7, myfittnespal, amit 99 %-ban saját magam által felvitt élelmiszerekkel használok
júl. 25. 13:31
 10/35 anonim ***** válasza:
100%

7 vagyok


Hat passzolom, kifogytam az ötletekből sajnos :/

júl. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!