Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » EZ igazságtalanság nem?

EZ igazságtalanság nem?

Figyelt kérdés
Egy csomóan meghíznak kamaszodásuk előtt fiúk és lányok is. 15-18éves korukra viszont maguktól lefogynak. Én miért nem??:( Pedig szegélnyek vagyunk kajára sincs pénz..Ha eszek az is egésznap pár szelet kenyér
2012. nov. 9. 19:09
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

azért, mert az kenyér, és pár szelet, és mivel írtad hogy nem álltok túljól anyagilag, feltételezem hogy nem a teljes kiőrlésű fajtából :/ az sajnos lényegesen drágább mint a sima fehér kenyér... de egyébként, ha csak 5-10 kgról van szó, már azzal is sokat tehetsz az alakodért, ha lefekvés előtt 2-3 órával vacsizol, és sportolsz is valamit.. bár a vacsi jó lenne ha nem szénhidrát lenne, ha meg tudod oldani, estére kenyeret már ne egyél.. :/ de amúgy tudom milyen pocsék úgy fogyizni hogy nem tudsz mindenféle diétás, cukormentes meg ráktudja milyen dolgokat megvenni... sokszor énis így vágtam bele, kisebb-nagyobb sikerrel (1x -10 kg is sikerült, akkor annyit változtattam hogy cukor helyett inkább édesítőt használtam, és az igazán nem nagy dolog, meg lefekvés előtt 3-4 órával vacsi, valami, amiben nincs túl sok szénhidtrát... illetve minden nap legalább fél órát mozogtam..)


szóval meg lehet oldani kevés pénzből is, csak sokkal de sokkal nehezebb... :/ most újra belevágtam, bár már én is keresek, szóval így már azért könnyebb.. :/

2012. nov. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
68%

Azon akadsz ki, hogy nem fogysz le magadtól, nem azon, hogy nincs pénz ételre...

El kellene végre gondolkozni azon, mik a fontos dolgok.

2012. nov. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Az a kiakasztó,hogy mindenkinek könnyen megy a fogyás az én korosztályomba alig van kövér osztálytársaim közül majdnem én vagyok a legkövérebb a 5-10kg feleslegemmel van 1 lány aki nagyon kövér a többi csaj pedig alig 50kg 170centihez..és vagyunk 23 .. idegesítő,hogy mindenkinek ilen könnyen megy nekem meg itt kell idegeskednem:S és nem is vagyok benne biztos,hogy sikerrel járok arra akrtam célozni,hogy alig van mit enni és ez mellett kövérebb vagyok,mint amikor 5x ettem..
2012. nov. 9. 19:26
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne panaszkodj, valaki csontsovány, mert éhezik. Legalább neked vannak tartalékaid (zsír), és lehetőséged van lefogyni. Azok az 50 kilós lányok is a kor előrehaladtával egyre nehezebben fognak vékonyak maradni, ugyanis az öregedéssel az anyagcsere lassan és egyre több zsírt tartalékolnak a nők. Szóval senki nem ússza meg.
2012. nov. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
79%

Ez most komoly? Ahelyett hogy fognád magad és nekiállnál sportolni- ha már az étkezéseden nem tudsz változtatni-, inkább itt irigykedsz a vékony lányokra, hogy ők alapból soványak nem kell "megküzdeniük" érte. Hát képzeld el nem így van. Nem egy olyan lány ismerősöm van aki kemény sporttal és megfelelő étkezéssel tesznek azért, hogy jó alakjuk legyen. Én pl. kalória számolással tartok súlyt, mert sportolni nem sportolhatok max. torna. De mégis teljesen normál, sőt már-már vékony az alakom.


És azért kíváncsi vagyok, leírnád egy-két napi étkezésed? És sportolsz vmit?

2012. nov. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Az étkezésem rendszertelen van amikor délutén 4ig nincs itthon kaja ilyenkor nem tudok mit csinálni utána oylan éhes vagyok,hogy megeszek 3-4 szelet kenyeret magába..vagy esetleg ha maragarin maradt vagy főzök krumplit esetleg van otthon vmi főtt kaja ,ami rendszerint krumplis vagy tésztás és ennyi.. cukros üítőt ugye nem tudok inni..

sportolni szeretk és sportolok is.. heti 2x1-2 órát minimum. Ezt meg tudom emelni igaz lusta vagyok,de ha csak ennyi kell a sikerhez akkor simán szeretk futni meg majdnem minden sportot..

2012. nov. 9. 20:22
 7/10 intrepid ***** válasza:
44%
Ha tudsz, tegyél fel képet magadról, mert 5 - 10 kg pluszról nem tudok mit mondani anélkül. Fürdőruhás képre gondoltam.
2012. nov. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha tényleg így van, ahogy írod, akkor fura, hogy súlytöbbleted van.


Én akkor voltam a legvékonyabb (már betegesen vékony), amikor csak hasonlóan tudtam táplálkozni, mint te. Szintén anyagi okokból.

2012. nov. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Apukámnak elpanaszoltam ezt azt mondta neki is nagyobb lett a hasa amióta eza helyzet van. A lényeg,hogy keveset eszek de kenyér tészta meg ilyenek nem laktat és kalóriadús nagyon:S Most megnéztem magama tükörbe igazából lehet tényleg szerencsém van a bőröm egész jó állapotban van nincs rajta sok narancsbőr meg feszes a hasama borzalom az nagyon nagy:S homokóra alakom van szerintem.. de a lényeg,hogy arányosan oszlik el minden szerencsére nagy a mellem is ezekhez.. Ilyenek az adataim:

Mell:96

Derék:74

Csípő:96

Comb:53

(cm)

2012. nov. 9. 21:25
 10/10 anonim ***** válasza:

Csak a derekad tűnik egy icipicit vastagabbnak.

A combod kifejezetten vékony. Nekem 158 centisként (és 45 kg-val) van 54-es combom.

A csípőd se sok így hogy a melled is megvan hozzá.

2012. nov. 9. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!