Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnátok, ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok, ha a párotok ezt csinálná? Ti nem "duzzognátok"?

Figyelt kérdés
A párom kitalálta, hogy vesz egy motort magának. Mindketten keresünk, de spórolni nem tudunk, lakáshitelünk is van,ami most ment fel. Én mindig csak azt hallgatom, hogy neeem, mert kell a pénz, ne költekezzünk..de pl egy koncertért, egy moziért! Nem is nagy dolgokért. Erre ő vehet fél millióért magának amit szeretne?! Persze hitelből. Ennyi pénzből be tudnánk fejezni a lakáson amit szeretnénk. (Van egy használatlan szobánk) Nem igazságtalan ez? Ha mondok erről valamit, csak duzzog. Most duzzogok én, nem látom, hogy annyira érdekelné, hogy lemondjon róla. Van pedig autója, szóval nem az a baj, hogy nincs mivel járni, csak neki ez tetszik. Nem igaz nem lehetett volna várni 1-2 évet ezzel? Én vagyok igazságtalan, vagy azért jogos amit gondolok?

2012. okt. 27. 15:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
78%

tök jogos, hogy duzzogsz

én azt csinálnám, hogy azt a hitelt neki kellene fizetnie teljes egészében amellett, hogy fizetie kellene persze a lakáshitel rá eső részét, csekkek rá eső részét, kaját, miegymást...ezt felvázolnám nkeki....majd elmenne a kedve :)

2012. okt. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Mi is szarul álltunk, költözés közben, hitelt vettünk fel és megtudtam, hogy terhes vagyok. Mit tett a - most már ex - férjem? Vett egy bicikliVÁZat, igen csak a vázat!!!! hogy majd ő szépen felépítgeti, nyugodjak meg, majd apránként, csak 20-30 ezrenként egy hónapban.... Miközben kellett volna bútorra, erre-arra.

Szóval megértelek.

2012. okt. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

2-es vagyok: ja és ezt úgy vette, hogy az én fizetésemből éltünk, ő csak minimálbért kapott (akkor 25 ezer Ft volt még a minimálbér), a lakás is az én korábbi lánylakásom volt és az újhoz a hitelt is nekem kellett törleszteni...

Csak azért mondom, mielőtt jön valaki, hogy nekem az fájt, hogy mire költi az Ő pénzét, holott az ÉN pénzemet költötte rá.

2012. okt. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Akkor igazam van..megnyugodtam.

Én nem mondtam neki, hogy ne vegye meg, csak kifejtettem neki ezeket, erre duzzogott, minthogy átgondolná. De, eddig ő sipákolt, hogy ne költekezzünk. Erre olyan hitelt kapott, hogy 50,000-l kell havonta fizetni. Én ezt nagyon sokallom, de őt nem érdekli. Minthogy tett volna félre havonta 10.15,000, és vette volna meg egy év múlva. Nem, neki most kell, télre. Hihetetlen, csak ezen kattog az agyam, idegesít.

2012. okt. 27. 16:12
 5/15 A kérdező kommentje:
2. Ez se rossz, bicikliváz..hihetetlenek tudnak lenni.
2012. okt. 27. 16:12
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Én NEM DUZZOGNÉK, hanem leültetném és elmagyaráznám, hogy miért hülyeség, amit akar, és ha eddig egy koncert KÖLTEKEZÉS lett volna szerinte, akkor most is maradjon a földön.

HA duzzog, akkor meg emlitsd meg, hogy már nem kamasz, próbáljon férfiként viselkedni.

2012. okt. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Motor télre? Próbáld már észhez téríteni... én tuti lebeszélném róla, ha van egy kis esze megérti hogy erre most nincs pénz, se szükség nincs rá. Egy felesleges dolog. Ha nem érti meg akkor meg nem egy észlény, bocs, de nekem ilyen pasira nem lenne szükségem.
2012. okt. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nem tudok vele mit kezdeni. Ha elkezdeném mondani duzzog, megsértődik, és kimegy. Ha meg teljesen azt mondom, hogy ne, na akkor meg kutya világ lenne, hallgatnám egy jó ideig.
2012. okt. 27. 16:24
 9/15 anonim ***** válasza:
Én sem duzzognék, annak semmi értelme. Meg kell beszélni. Ha pedig a nyugodt, kedves hangú beszélgetésre kimegy a szobából, akkor szerintem vissza se jöjjön. Olyan parasztságot, hogy nem hallgat végig a párom, ha normálisan szeretnék neki elmondani valamit, a magam részéről nem tűrnék.
2012. okt. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Ő pedig mindig ezt csinálja, ha nem tetszik valami, vagy csak bólogat, és igazad van, mehetek?! Ennyi.
2012. okt. 27. 17:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!