Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Mit szólnátok ha a...

Lányok! Mit szólnátok ha a barátotoktól ékszertartót kapnátok? Szép kinyitósat. Számítanátok rá hogy van benne valami?

Figyelt kérdés
Karácsonyra,szülinapra,mindegy.
2012. okt. 18. 16:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
90%
Ha tetszik, örülnék neki. Nem kell hogy legyen benne ékszer.
2012. okt. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
86%
Esetleg ilyen baba alakú ékszertartókat nem láttál? Azok szerintem nagyon édesek, csajosak és akkor még az sincs, hogy kinyitja és várja az ékszert benne. [link] ilyesmire gondolok.
2012. okt. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
73%

Hát számítanák rá,hogyha kinyitom,akkor lesz benne valami :)

De,ha nincs az sem gond,lehet picit csalódott lennék,de az ékszertartó is nagyon szép és később is kaphatok még ékszert :)

2012. okt. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
86%
Biztos csalódott lennék, ha üresen kapnám. :-)))) No nem azért, mert nagyravágyó vagyok, hanem az ékszertartóban általában van valami.
2012. okt. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
74%
Nyugi! Most megvette az ékszertartót, ezek után majd sorakoznak bele az ékszerek. Előrelátó, logikusan gondolkodik! (Bízzunk benne!)
2012. okt. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
83%
Nem igazán. Ékszert szerintem inkább ékszerdobozban szoktak ajándékozni, az ékszertartó meg több ékszer tárolására szolgál. Biztos kellemes meglepetésként érne, ha találnék benne valamit, de ha nem, akkor is örülnék. Egy szép, ékszertartó doboz önmagában is nagyon jó ajándék.
2012. okt. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
67%
Én számítanék rá :D
2012. okt. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
56%

Én nem :)


Az ékszert kis dobozkában szokás adni.


Ha raksz bele valamit, az extra meglepetés lenne szerintem...


De ahogy látom vannak itt páran, akik szinte elvárják...

2012. okt. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
86%
Akinek van sok ékszere, és nincs miben tartsa, az biztosan örül neki, persze valami apróságot tehetsz bele, hogy ne legyen üres. Nem ékszerre gondoltam. :-)
2012. okt. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
31%

Mi a francnak kellett lepontozni szinte mindenkit? Ha az a véleményünk,hogy picit csalódottak lennénk,akkor az,nem értem miért kellett lepontozni!


3-as voltam

2012. okt. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!