Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Mit szólnátok ha a...

Lányok! Mit szólnátok ha a barátotoktól ékszertartót kapnátok? Szép kinyitósat. Számítanátok rá hogy van benne valami?

Figyelt kérdés
Karácsonyra,szülinapra,mindegy.
2012. okt. 18. 16:13
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
19%

Nem tudom a választ, de az biztos hogy te vagy az új példaképem, isteni ötlet.

Elöször ékszertartó, aztán maaajd egyszer valamikor lesz ékszer is, talán..:-) Konkrét igéret nincs, csak ékszertartó, gondoljon amit akar. Addig is menjünk szexelni:D

2012. okt. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
68%

Amig ezt a kérdést nem láttam eszembe se jutott volna, hogy ékszerre is számitsak.

De mostmár igenis számitanék rá :DDDDD

És ugye bár, ha vki pénzgyűjtőt ajándékoz azt sem szokták üresen adni.

Igy hát, ha nem is Aranykarika gyűrűre de vmi kis bizsura ( Most már) biztosan számitanék.

2012. okt. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
0%
Ha már több mint 1 éve együtt vagyunk és együtt is élünk akkor számítanék rá.Olyan meg úgysem lenne, hogy már 4-5-6-7 éve pazarlom rá az időm gyűrű nélkül :D
2012. okt. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
82%
2 éve vagyunk együtt a párommal, elég komoly a kapcsolatunk, de eszembe sem jutna, hogy gyűrűt kapok, ha egy ékszertartót adna át. Rengeteg bizsum van, így arra gondolnék, milyen édes, hogy egy újabb praktikus dologgal lepett meg. Bár ő nem vett még sose, és szerintem eszébe sem jutna ilyen ajándék, szóval ez a csalódás veszély nem fenyeget.
2012. okt. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Csak meglttam mit nzeget a prom s kivncsi lettem.Rengeteg kszerem van,tart nlkül.De azrt mgiscsak kivncsi vagyok lesz-e benne valami:)


(hozztve,nem sokba kerülöre gondolok,együtt lünk,jol keresünk)

2012. okt. 18. 21:09
 16/17 anonim ***** válasza:
Ékszertartót annak vennék,akinek látom,hogy nincs szép és igényes dobozkája,amibe beletehetné az ékszereit.Gyönyörű ékszertartók vannak,amik például belül tükrősek és zenélnek,már magukban értékesek,ékszer nélkül is.Nem számítanék benne semmire.Ha pénztárcát kapok,akkor sem várom el,hogy tegyen bele pénzt vagy hitelkártyát.
2012. okt. 19. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
*tükrös
2012. okt. 19. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!