Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sokat ettem eddig?

Sokat ettem eddig?

Figyelt kérdés

Reggeli: egy kakaóscsiga

Ebéd: 2 kisméretű csírkeszárny rízs és egy kis krumplipüré utána egy banános csoki. Most pedig megettem a másik kakaóscsigát vacsorára ehetek még pl egy gyümölcsöt vagy ma már inkább ne egyik semmit? 16/F



jún. 2. 15:04
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem írtál mértékegységet és kalóriát, ergo megmondhatatlan, de 16 éves fiúként ne legyél se étrendileg, se személyiségben óvodás kislány.
jún. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Nem tudom azokat sajnos de én ezt rengetegnek érzem.
jún. 2. 15:22
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Ezért kérdezem, hogy óvodás kislány vagy? Ez a legdurvább tippem szerint is maximum 1000 kalória. Ha emiatt tényleg hatalmas szorongás tört ki rajtad, akkor anyuci sürgősen vigyen pszichológushoz.
jún. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Nem nem vagyok kislány de én szépen kérdeztem valamit és köszönöm szépen hogy válaszoltál de 1000 kalória amúgy is soknak tűnik és szoktam mozogni igen csak a mai nap egy olyan nap mikor lusta vagyok🤷‍♂️😊
jún. 2. 15:42
 5/26 anonim ***** válasza:
67%

"Nem nem vagyok kislány "


Akkor ne vigyorogj meg pironkodj az ostoba emotikonokkal.


1000 kalória minden, csak nem sok. GOTO #3.

jún. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
16 éves fiúként miért sok 1000 kalória? 150 centi vagy?
jún. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

5-ös aki emojikat használ az kislány? Ohh ezt a mentalitást nem irigylem igazából ebben a világban már csak a szomorúság van nem csoda hogy szorongok és depresziós vagyok

.

jún. 2. 15:52
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Hogy soknak találod az 1000 kalóriát, az is a szorongásod következménye. 1000 kalória valóban egy óvodás kislánynak is kevés, nemhogy egy 16 éves fiúnak, úgyhogy egyél nyugodtan többet, egyél nyugodtan gyümölcsöt, egyél normálisan, változatosan, legyél egy kicsit férfiasabb, és tényleg keress egy pszichológust. Beszélgess erről a szüleiddel. Meglepődnék, ha ők nem látnák a problémát.
jún. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
73%
Ezen az egy napon nem fog múlni semmi. Nyugodtan egyél még valamit, főleg, ha éhesnek érzed magad. De fontos, hogy ritkábban egyél cukros péksütiket és egyéb édességet, ne ebből álljon nagyrészt az étrended. Ez így az egészségednek sem tesz jót. Egyetlen ilyen alkalom miatt viszont tényleg ne emészd magad.
jún. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Mennyi a kalóriakereted papíron? Tudod egyáltalán, hogy mennyit kellene VALÓJÁBAN elfogyasztanod a korod nemed magasságod súlyod aktivitásod szerint? Ha nem, akkor sürgősen ismerkedj meg a BMR kalulátorral és egyél ahhoz mérten. 1000 kcal étrenddel a 4 éves lányom is éhezne.
jún. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!