Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sokat ettem eddig?

Sokat ettem eddig?

Figyelt kérdés

reggeli: 2db abonett kenyér. egy kis leves

ebéd: párolt zöldség és 10dkg csirkecomb és 1 db fornetti túrós pogácsát

vacsorára párolt zöldséget eszek majd.

Sajnos a párolt zöldségnek nemtudom hogy hány g volt.

Fogyózók amúgy, tudom hogy a fornettit azt nem kellett volna de ott volt és úgy hiányzott az íze, már 2 hónapja nem ettem semmi kenyeret és tésztát.


2014. jan. 5. 11:51
 1/8 anonim válasza:
Nem, eddig tökéletes, amit ettél, nyugodj meg! :) Pároolt zöldséget egyél nyugodtan, nagyon kevés a kalóriaértéke. A fornetti meg nem ront el semmit, ügyes vagy,hogy már 2 hónapja csinálod! :) Jó módszer,hogy szinte bármit ehetsz, csak mértékkel! Ügyes vagy!
2014. jan. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez egyrészt nagyon-nagyon kevés, másrészt pedig a "sok" az relatív, egy 40 kilós embernek talán elég, de ha 140 kilósan fogyózol, akkor ez még fogyókúra esetén is túl kevés.
2014. jan. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
47kg vagyok de nincs valami jó alakom egy kicsit húsis vagyok és azért akarok fogyózni.
2014. jan. 5. 12:23
 4/8 anonim ***** válasza:
Nagyon kevés a fehérje, meg úgy összességében ez az étel mennyiség is kevés.
2014. jan. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is kevés
2014. jan. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ez túl kevés.

Milyen magas vagy? Mert ugye az sem mindegy, de nem nagyon hiszem, hogy olyan alacsony lennél, hogy annak tudatában ez az étel sok lenne neked.

2014. jan. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
167cm vagyok
2014. jan. 5. 13:46
 8/8 anonim ***** válasza:

Akkor ez abszolút nem sok, sőt kevés.

A súlyod és a magasságod alapján nincs probléma az alakoddal, sőt még soványnak is gondolnálak, viszont ez néha csalóka, mert van, akin nagyon rosszul oszlik el a súly pl. a karja túl vékony, de mégis van egy kis pocija, úh el tudom képzelni, hogy van, ahol a van mit alakítani a testeden.

Viszont szerintem inkább sportolnod kellene és kicsit többet enni.

Minden főétkezés mellett legyen fehérje: sovány húsok, tojás, zsírszegény tej és tejtermékek.

Ezenkívül iktass még be 2 kis étkezést, amikor pl. gyümölcsöt, zsírszegény vagy félzsíros túrót, vagy joghurtot eszel.

Fontos, hogy ne éhezz, mert a szervezeted elkezd tartalékolni és a kevesebbet is jobban hasznosítja!

Bomba alakod lesz, ha ezt betartod és sportolsz is mellé.

Sok sikert!

2014. jan. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!