Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sokat ettem ma? Min kene...

Sokat ettem ma? Min kene valtoztatni!

Figyelt kérdés

Reggeli: egy fel sajtos stangli benne sajtkrem,pulykamell sonka,paprika

Ebed: dios teszta

Uzsonna: egy fel adag somloi galuska+kis szelet meggyes pite

Vacsora: kis szelet piritos,teavaj,pulykamell sonka,kefir, egy pici husos pite es egy korte. Szerintem amit nem kellett volna az a somloi,es vacsinal a husos pite. Jol gondolom? Meg valami mast kellene ennem vagy epp nem ennem?


2013. okt. 14. 19:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Tiszta szénhidrát.

Ebédnél diós tészta helyett rengeteg húsos-zöldséges ételt el lehet készíteni.

Uzsonna gyümölcs

Vacsora pulykamell sonka, tojás, zöldségek stb

nem sok, de nagyon nem tápláló

2013. okt. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

sokat :D


első leírta.

2013. okt. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát őszintén szólva ha olyan étrendet mondanék valakinek hogy "ilyet NE egyél ha fogyni akarsz" akkor kb úgy nézne ki mint amit most leírtál. Reggelire tk kenyér, a sonka paprika jó. Ebédre fehérje, húsok zöldségekkel. Uzsonna: tojás joghurt gyümi Vacsi: lassan felszívódó fehérje pl túró vagy husi.

A mai étrendedben túl sok a rossz szénhidrát és a cukor a diós tésztában is sok van az uzsonnát meg meg sem említem

2013. okt. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Rossz volt végig olvasni :D
2013. okt. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!