Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ezeket ettem ma. Milyen...

Ezeket ettem ma. Milyen súlytartásnak?

Figyelt kérdés

Reggeli: 3db abonett,2 szelet csirkemell sonka (kb 20 gr),12 gr trappista sajt es 10 gr camambert sajt,1 db paradicsom,fél alma (kb 100 gr)

Tízórai:saláta egy kis feta sajttal,csirkemell sonkával és egy tk natúr joghurttal

Ebéd: (menzás vagyok) 1 tányér zöldborsóleves és 1 tányér lencsefőzelék 4 db csirkenuggets-vel

Uzsonna: az alma másik fele

Vacsora: saláta kb40 gr túróval és 30 gr fokhagymás csirkemellel

A válaszokat köszönöm! 17l 168/60


2013. szept. 16. 18:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen jó súlyttartani.:)
2013. szept. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Maga a menü nem rossz, de ne haragudj, én idiótának tartok mindenkit, aki képes elfelezni egy almát és teáskanállal méri a natúr joghurtot. A 30 g csirke pedig meg sem látszik a tányéron. Ezeket még normális fogyókúrában sem tudom elfogadni, nem súlytartásnál.

De a kaja minősége az jó.

2013. szept. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!! :)) Kalóriaszámolással fogytam le nagyrészt most csak az eddigi ,,ismereteim" alapján saccoltam meg a grammokat...már nem fogok mérni :D csak majd oda fogok figyelni arra hogy délután 2-3 óra után ne egyek szénhidrátot hanem fehérjét...meg persze ne nassizzak ;)
2013. szept. 16. 19:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!