Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kb. hány kcal lehetett?...

Kb. hány kcal lehetett? Súlytartásnak megfelelt? (vegán) 15/L

Figyelt kérdés

r: 1alma,1barack,5szem szőlő(feldarabolva),zabpehellyel,méz

10órai:kv,5 db szilva,3db szezámmagos mini süti

e:40 g gm tészta hozzá paprika,tök,hagyma(párolva)

u:2 bio lekváros ripsz,4db barack,5szem szőlő


Ma volt egy kosár meccsünk


2013. aug. 10. 15:43
 1/4 anonim ***** válasza:
kevés :(
2013. aug. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A helyzet most még rosszabb .ettem egy cső kukoricát egy barackot és 5 szem szőlőt .aztán gyomor rontást kaptam és mindet kihánytam(nem direkt)
2013. aug. 10. 17:35
 3/4 anonim válasza:

mennyiségre nagyon kevés.hol marad a fehérje?ha ennyi gyümölcsöt eszel, elsavasítod a szervezeted! hidd el tudom miről beszélek, nekem is volt ilyen problémám.


Nézz utána neten, ott megtalálod hogy mikor mit lehet enni. A reggel a szénhidrát és a gyümölcsök ideje. Az jó, amit írtál, de ehetnél mellé még lekváros kenyeret. Délután a fehérje ajánlott. Pld.: natúr joghurt, sajt, tojás, túró, stb. Készíts magadnak teljes kiőrlésű kenyérből szendvicset, egyél hozzá sok-sok zöldséget.Ha készítesz salátát, szórj rá szezámmagot. Mivel vegán vagy valamiből pótolnod kell a fehérjét, erre alkalmasak a hüvelyesek, tejtermékek.


Ne éheztesd a szervezeted, mert akkor átvált "túlélő üzemmódba" és minden egyes bevitt táplálékot elraktároz.

A táplálék hiánynak súlyos következményei vannak.Ne tedd ezt magaddal! Én is megtapasztaltam és nem jó.

Ezt mennyi ideje csinálod, milyen magas vagy, hány kiló?

2013. aug. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
kb. nyár eleje óta vagyok vegán. Megundurodtam a hústól.(bár minden hónapban a vegánságom előtt is ez volt. Max.havonta 1x ettem husit, halat.)Jelenleg 175cm és 50,5 kiló vagyok.3 kilót fogytam.De nem akartam.Elég sovány vagyok,viszont az egészségemmel nincs semmi probléma,szépen növök.Minden hóban kell menni sport orvoshoz.Szerinte elérem a 180 centit.Nem tudok már mit enni...Egyek csokit?Nem tudok mit enni ,mert ezzel az életmóddal nagyon meg van kötve a kezem.(tojást nem szeretem,a joghurtot,tejet ,tejtermékeket egészségtelennek találom)
2013. aug. 17. 00:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!