Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ma jól ettem? . A tegnapira...

Ma jól ettem? . A tegnapira azt mondtátok béna ma is gagyit és sokat ettem?

Figyelt kérdés

na értem volt a kérdés...ezeket ettem:

regeli:starbuck latte

tizórai:alma

ebéd:csirkehús salival és mozzarelás paradicsom

tizorai:egy aktivia

vacsi:fél banánból és némi málnából készített turmix


2013. nov. 12. 16:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Kevés, de szerintem összességében nem rossz:) Nem piszkállak azzal, hogy egyél többet (én se mindig eszek sokat), de ha megéhezel egy répát bármikor elrágcsálhatsz, alig van benne kalória ;)
2013. nov. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.


Ez nem nagyon kapcsolódik ide, de egyébként a Starbucks milyen? Itt sajnos nincs, de kiakarnám próbálni, imádom a kávét, túlságosan is.


Egyébként sok sikert a fogyáshoz.:)

2013. nov. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mindenki azt mondja hogy aki oda jár sznob. De én egyszerűen csak ezt a kávét szeretem itthon is ilyen isszom és szeretem ha minden reggel ilyet ihatok itthon meg nincs mindig időm rá...nagyon finom én szeretem
2013. nov. 12. 16:45
 4/6 anonim ***** válasza:

Reggel nem csak kávéra lenne szükséged... A tested 10-12 órán át éhezik, és te csak egy pohár kávét adsz "neki"?

Ráadásul egész délelőtt csak egy kávét ittál, és egy almát ettél, szóval még tovább éheztetted magad..

Ebéd okés.

Amúgy ez még mindig gagyi, és kevés. (Bár ha nagyon akarod, igyad azt a kávét, viszont az aktívia szar, hacsak nem natúr, és a gyümölcs se fogyókúrás, bár egészséged. szerintem belefér a gyümi, de kiegészítésnek, a rostok miatt.)

2013. nov. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
de baromi kevés időm van fogyni tudom hogy ez kicist koplalás de tényleg nincs időm
2013. nov. 12. 17:30
 6/6 anonim ***** válasza:
Aha szóval hízni volt idő, fogyni nincs...
2013. nov. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!