Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mikor mondtátok ki /írtátok...

Mikor mondtátok ki /írtátok le utoljára hogy szeretlek? Kinek? Mi volt az oka?

Figyelt kérdés
Én pont az előbb (ez adta kérdést) legjobb barátnőmnek és azért, mert nehéz perióduson megyünk át a suli miatt :)
2013. nov. 9. 18:49
 1/9 THEMASKER válasza:
1 honapja naon cikis volt . "szerenad celjabol"
2013. nov. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A barátnőmnek.

Ma éppen egy elég nagy buli van ahová sajnos nem tudok elmenni mert beteg vagyok, és elég rosszul is érzem magam, tehát az ágyban vagyok már 2 napja. Dolgozni sem tudok menni és így elég rossz hogy kint ilyen lehangoló az idő és szinte semmihez nincs kedvem.

Nos a barátnőm simán megtehette volna hogy nem jön ide és elmegy nélkülem bulizni mert nem akarja elkapni, e a kapcsolatunk túl erős ahhoz hogy ezt megtegye. Tegnap este óta itt volt velem, ápolt, megadott mindent, még a betegségem ellenére is átölelt éjjel az ágyban és még most nem rég is csak úgy ledőlt és hozzám bújt, hogy melegen tartson hogy tudjak izzadni. Nagyon szeretjük egymást, mondta hogy őt nem érdekli a buli, és ez nem olyan fontos csak az hogy velem lehessen.

Persze én is sokat megadtam neki, amikor apukája meghalt én is mellette voltam, és inkább ledolgoztam utólag mert már szabim nem nagyon volt, de képes voltam elmenni azért hogy ott legyek a barátnőm mellett és vigasztaljam. Amikor kórházba volt akkor is addig vele voltam ameddig az ápolók engedték, sok mindenről lemondtam akkor.

Nos és ez az egész pont most nemrég történt akkor mondtam neki hogy "szeretlek" amikor mellém bújt és nem érdekelte hogy elkapja ő mellettem kitart és segít mindenben amiben csak tud.

De meg is érdemli hogy ezt mondjam, ő tett engem igazán boldoggá amikor már teljesen feladtam volna az életem mert nem jött össze semmilyen párkapcsolatom. Jó nem akartam öngyilkos lenni, de már kezdtem megfogadni azt hogy örökké magányosan fogom leélni az életem, de jött ő és segített rajtam, megismerkedtünk és én is segítettem neki mert ő is nagyon ki volt idegileg, egymást segítettük és egymásba szerettünk és boldogok vagyunk.

2013. nov. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Első: biztos nem volt az oylan cikis :)

Második: gratula, jól vigyázz rá, klassz lány :) jobbulást!

2013. nov. 9. 19:14
 4/9 anonim ***** válasza:

Egyik haverom beszólt, nagyon nagyon jóban vagyunk, szinte az öcsém, és visszaszóltam neki, hogy "én is szeretlek<3". persze erre ő is mondta, hogy bírja a búrám, meg hogy csak szívja a vérem (mintha nem tudnám).


Arra meg nem is emlékszem már, hogy kinek mondtam utoljára úgy, hogy nem hülyéskedésből...

Talán apukámnak néhány hete...

Vagy ha neki nem, akkor a volt barátomnak, több mint 1 éve... nem szoktam érzelgős lenni...

2013. nov. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A férjemnek pár perce. Mert szeretem és jó kimondani, jó kimutatni. :)
2013. nov. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem emlékszem, hogy bármikor is kimondtam volna. Elég fura.
2013. nov. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Anyukámnak. ^^
2013. nov. 10. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A barátomnak, mert szeretem. :-)
2013. nov. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A volt barátomnak sok-sok évvel ezelőtt.Kb 5 éve.
2013. nov. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!