Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van, akinek a gyermeke már...

Van, akinek a gyermeke már nagyobbacska /2-3 éves/ volt, amikor meg lett keresztelve? Hogy zajlott, hogy viselte, mit mondtatok neki az egészről?

Figyelt kérdés
2013. nov. 1. 19:03
 1/5 anonim ***** válasza:

enyém 1,5 éves volt :)

a felhajtás nagyon tetszett neki, nem is volt gond, leszámítva a szentelt vizet, na akkor kiborult és ordított mint ha kínozták volna :) pedig tényleg csak picit öntött a fejére a pap :) szerencsére felnevetett a templom, így nem volt az se kellemetlen. utána kapott ajándékokat, na az meg igazán tetszett neki, sőt még sok süti is volt, szóval szerintem jobb is volt így mint ha pici korában lett volna megkeresztelve :)

2013. nov. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
en 3-4 eves voltam :) utolag, felnotkent eleg "vicces", amugy nem igen emlekszem, talan 1-2 kep van meg
2013. nov. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
14honapos volt. Nezz neten egy ortodox keresztelest..gondolhatod mit szolt hozza hogy puceran martogattak a vizbe..2oras szertartas volt. Sokkot kapott. Utanna 2 napig lazas volt. Doki megnezte egeszseges volt szerinte is a "sokk" okozta a lazst. A bulit utanna vegig aludta.
2013. nov. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A fiam 7 éves volt a lányom 5. Jól el voltak szépen csinálták amit kellett.
2013. nov. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem 22 hónapos volt a kereszteléskor a fiam, és ordított, félt, letenni sem lehett. Már pont megnyugodott a tényleges keresztelés előtt, amikor az előtt megkeresztelt kislány elsírta magát. Na onnantól megint ordítás ment, azt hitte szörnyű a vizezés. :) Kisebb korban jobb. A másik gyerkőc 5 hónapos volt, őt egyáltalán nem izgatta.
2013. nov. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!