Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért kell diétában sok...

Miért kell diétában sok gyümölcsöt enni?

Figyelt kérdés
Diétánál a szénhidrátot csökkenteni kell mégis mindenki azt írja, hogy sokat kell pont a gyümölcsökből enni, ami színtiszta édesség. Mi ennek az oka?
2010. okt. 2. 14:38
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/75 anonim ***** válasza:
ja és nem eszem azt amit akarok, nagyon hízékony alkat vagyok, mégis túlzás ez a rögeszmés elemezgetés szerintem.
2010. okt. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/75 anonim ***** válasza:

AmiGo:

A stílusodból szerintem marha gyorsan vegyél vissza, annyira t@hó parasztnak tűnsz, hogy az hihetetlen. Biztos nincs sok "kliensed"... Én nem mennék egy ilyen "emberhez".

2010. okt. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/75 anonim ***** válasza:

Ez igaz lenne, ha ilyen klienseim lennének, mint itt páran :-)

De szerencsére SENKI sem szokta megkérdőjelezni amit mondok, mivel úgysem tudna vitatkozni velem. (maximum egy másik szakember)

Sajnos itt vannak ilyen szellemi toprongyok -mint Te is, de amiket írtam, az rátok nem vonatkozik.

Én csak a normális embereknek (pl.a kérdező) szerettem volna segíteni.

A többi igazából nem érdekel (ahogy a szánalmas véleményed sem, az általam leírt TÉNYEKKEL szemben)


Adios!

2010. okt. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/75 anonim ***** válasza:
Különben felénk életmódváltással szoktak fogyni az emberek. És abba beletartozik a sok zöldség, gyümölcs.. :)
2010. okt. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/75 anonim ***** válasza:

Ne!:

[link]

2010. nov. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!