Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért kell diétában sok...

Miért kell diétában sok gyümölcsöt enni?

Figyelt kérdés
Diétánál a szénhidrátot csökkenteni kell mégis mindenki azt írja, hogy sokat kell pont a gyümölcsökből enni, ami színtiszta édesség. Mi ennek az oka?
2010. okt. 2. 14:38
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/75 anonim ***** válasza:

A GYÜMÖLCS EGÉSZSÉGES, HOZZÁTARTOZIK A MINDENNAPI KAJÁHOZ!!


Ezt fogd már fel, te barom.. Senki se beszélt itt több kg gyümölcsről.. Istenem és még te hülyézel le másokat.. Vááá

2010. okt. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/75 A kérdező kommentje:
Most néze, hogy van vitaminos gumimaci is! Szóval még a vitamin bevitel is megvan, ezt adjátok össze! Zseni vagyok. :D
2010. okt. 2. 17:27
 43/75 A kérdező kommentje:

"A GYÜMÖLCS EGÉSZSÉGES, HOZZÁTARTOZIK A MINDENNAPI KAJÁHOZ!!


Ezt fogd már fel, te barom.. Senki se beszélt itt több kg gyümölcsről.. Istenem és még te hülyézel le másokat.. Vááá

"


Hozzá 1-2 szem néha, ennyi. De nem napi fél kiló, meg az, hogy ezzel fedezed a ch nagyját, te meg ezt fogd fel.

2010. okt. 2. 17:28
 44/75 anonim ***** válasza:
82%
Nem zseni vagy, hanem egy kis senki, aki még a táplálkozás alapjaival sincs tisztában.
2010. okt. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/75 anonim ***** válasza:
89%
1-2 szem? Remélem nemsokára meghalsz hiánybetegségekben, te nagyokos :))
2010. okt. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/75 anonim ***** válasza:

Senki nem monda, hogy nem egészséges. Én is ettem elég sokat a nyáron.

De nekem belefért....

Ha a bevitt kalóriát akarod csökkenteni, akkor az első, amit el kell hagyni, az a gyümölcs lesz. Legjobb lecserélni zöldségre, ami VALÓBAN összetett szénhidrát és szintén jó vitaminforrás.

Ha valaki fogyni akar, akkor nincs szüksége a gyümölcsben található fölösleges kalóriákra, mert helyette a fontos (eszenciális) tápanyagokat kell biztosítani.

Ha én 1500 kilokalóriás étrenden vagyok, ami éppen elég a szükséges fehérje, telítetlen zsír és összetett szénhidrát bevitelre, akkor nem fogok még CUKROT (abszolút semmilyet sem!!!!) bevinni, mert nincs rá szükség. És a zöldség rosttaralma sokkal nagyobb és jobban is telít, mint a gyümölcsök.


Ezt kéne megérteni!

2010. okt. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/75 anonim ***** válasza:

Persze, nyugodtan egyél gumicukrot, sütit diéta alatt, hiszen a gyümölcsöt kell először elhagyni :)

Remélem ezt te sem gondoltad komolyan.

2010. okt. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/75 A kérdező kommentje:
Megeszel mondjuk fél kiló banánt az 120g ch, akkor mi a p*csát fogsz még enni ez mellé már?
2010. okt. 2. 17:35
 49/75 A kérdező kommentje:

"1-2 szem? Remélem nemsokára meghalsz hiánybetegségekben, te nagyokos :))"


vitamin és ásványi anyag csomagról még nem hallottál? Akkor ki is fog hiánybetegségben szenvedni? ;)

2010. okt. 2. 17:37
 50/75 anonim ***** válasza:

17:32


A CUKROT TE HÚGYAGYÚ4444

Tudod mi az???

2010. okt. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!