Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha fogyni akarok...

Mit tegyek ha fogyni akarok de a párom folyton töm?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 21 éves vagyok, a párommal együtt élünk. Folyton etetne hiába szólok rá már idegbeteg hangnemben. Egyszerűen szabotálja a fogyásomat folyton.


Nem hagyja, hogy megcsináljam a kávémat, megcsinálja helyettem. Egy édesítő bogyóval iszom kevés sovány tejjel. Erre bele tesz DIREKT két kanál cukrot, és direkt a zsíros tejből tesz bele. ( Ő csak a 2,8%-osat issza. , ezért van irthon ilyen) -Sajnos többször rászoltam, de mindig azt mondja, hogy elfelejti.


Állandóan veszi az édességeket, cukros üdítőket. Én csak vizet vagyok hajlandó inni, erre rám erőlteti. Ha nem iszok akkor megsértődik. Meg lefinnyásoz, meg érzelmileg zsarol ilyenkor. Így néha iszok egy-egy pohárkával.


Folyamatosan rendel magának kaját, és nekem is mindig. Hiába kértem, hogy ne. Én tartani szeretném magamat a saját étrendemhez. Meg is főzöm magamnak. Viszont folyton kiszúr velem.


További példa: Nem mondhatok nemet mert az érzelmeimmel játszik. Mindig dicséri az alakomat, hogy ne fogyjak mert a husis lányokat szereti. Folyamatosan hízlalna, szabotálná a foygókúrámat.


Már ki vagyok teljesen, mit tegyek?


Majd írok még példákat ha valakit érdekelne.


170cm 105kg Lány


2020. okt. 23. 12:56
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
0%
Ha olyan szadista lenne a srác, tarthatná étteremből rendelt kaják helyett löncshúson, meg zuzán, vágóhídi nyesedéken is a kérdezőt, hogy ne tudjon lefogyni...
2020. okt. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 anonim ***** válasza:
7%
Azért ne keverjük már össze a lustaságot azzal, amikor valakit a nagykéssel vár haza a párja.
2020. okt. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 anonim ***** válasza:
26%
Megkérdezted már tőle, hogy miért töm téged? Nehogy az legyen a sztori vége, hogy szilveszteri vacsorára te leszel felszolgálva egy nagy tányéron, almával a szádban! 😂😂
2020. okt. 24. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 anonim ***** válasza:
100%
Az én párom is pont ilyen.Minden este kiadós vacsoràt csinál vagy rendel,és mindig mondja,hogy egyek.Én nem vagyok 100 kg,de nem szeretek teli hassal lefeküdni aludni,ha viszont nem eszek vele,akkor megy a balhé.Ő nem érti,hogy ez egészségtelen,szerinte a koplalás az.Amit én csinálok:próbálok legalább akkor szuper egészségesen enni vagy semmit se enni,ha nem vagyon vele.A rendelést megoldottam úgy,hogy ha pizzát rendel,max két szeletet eszek és azt mondom,hogy a többit majd később eszem meg.Ha meg másik helyről rendel,mindig tonhalsalátát kérek.Igyekszem ha csak lehet inkább èn főzni.Aztán hetente egyszer-kétszer meg ha ő főz és eszek,az meg nem vészes.Akkor napközben úgy eszek,hogy estére beleférjen egy 5-700 kcal-os vacsi.
2020. okt. 24. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 anonim ***** válasza:
78%

1) 105kg egy 170centis lányhoz nagyon sok. Betegesen kövér vagy. Ha ő ezt szereti, akkor egyben azt is szereti, hogy éveken belül meg fogsz halni.



2) "ne fogyjak mert a husis lányokat szereti" HAZUGSÁG!

Nem azért akar vágósúlyban tartani, mert neki az tetszik. Valójában azért teszi, mert fél, hogy ha lefogysz, akkor SOKKAL jobb pasit/csajt is kaphatsz nála.


3) Hogy mit tegyél: Hozd világosan a tudtára, hogy boldog, kiegyenSÚLYozott, egészséges hosszú életre vágysz. Hajlandó vagy tenni is érte, ellenére annak, hogy nagyon nehéz. Ha ő ezt nem fogadja el, akkor nincs egymással dolgotok. Ezt mondd is meg neki.

2020. okt. 24. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 anonim ***** válasza:
19%
Szerintem te nem is szeretnél lefogyni. Egy indokot keresel arra, ha két hét múlva feladod a diétát, hogy miért hiúsult meg - természetesen önhibádon kívül. Ha már az elején ennyire nem vagy képes kiállni magadért, mi lesz, ha az édesítős kávé után jönne a csirkemell brokollival, mint ebéd? Ha már az elején ennyi nincs benned, mit vársz ettől az egésztől? Egyébként egy kiegyensúlyozott étrendbe belefér alkalomadtán egy-egy pohárka üdítő, nem ezen fogsz elcsúszni, hanem a magyaros pizzán kétpofára, meg a társain, de látszik, hogy meg sem próbálod látni a fától az erdőt. Ilyen sok rossz évnyi étkezési szokás után nem gondolom, hogy sokáig bírnád natúr csapvízen, meg ilyeneken, mert nagyon durván ki fogod készíteni vele a szervezetedet. Még 5 kiló leadásához is okosabban kell(ene) nekiállni, nemhogy vagy 35-40-nek.
2020. okt. 24. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 anonim ***** válasza:
4%

https://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__egyeb-kerdesek__1..


Beillesztek ide egy kérdést, amiben a 16 éves kislány szülei trash food-on élnek, illetve etetik őt, mivel a pénz kell anyunak dohányzásra és “így olcsóbb kijönni, mint egészséges ételekből”. A kislány leírja benne, hogy a saját pénzéből vesz ennivalót, amit diákmunka árán keres meg és megtalálja a módot a mozgásra (tesiórák, külön röplabda, stb.). A leadni kívánt kiló lényegtelen. És akkor itt egy szüleinek még jócskán kiszolgáltatott kislányról beszélünk, nem egy 21 éves felnőtt nőről, aki valószínűleg rendelkezik tartalékokkal/keresettel ahhoz, hogy bevásároljon magának, ellenben annyit nem képes megtenni, hogy annyit mondjon, hogy “majd én megcsinálom a kávémat!”. Bár nyilván egyszerűbb itt hisztizni, mint femelni a feneked és elmenni a Csipke Csemegébe bevásárolni magadnak, vagy lefőzni egy kávét. Döbbenetes.

2020. okt. 24. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 anonim ***** válasza:
68%

Kettős érzésem van a kérdéssel kapcsolatban. Mert egyrészt ismerek a környezetemben ilyen tömős típust, tudom milyen, és tudom miért nehéz folyton harcolni velük. Nekem anyám ilyen, de távol élek tőle, szóval nem érint igazán.


Másrészt viszont a példák olyan rosszak. Komolyan a kávéba tett 2.8-as tej annyit számítana, vagy a cukor a napi kalóriabevitel szempontjából? Lepontozták azt a válaszolót, aki szerint a kérdező részéről ez egy fajta kifelé mutagotás is, hiszennem ezektől az apróságoktól hízott el, nem ezektől nem megy a fogyás, most viszont ezeket a dolgokat teszi felelőssé, amik máshoz kötődnek.


Szóval szerintem kettő áll a válság, nehéz a rátukmálós, tömős emberekkel, de valahogy mégis ürügynek látom, hogy nincs nagyobb ellenállás, csak panasz, ami nem igazodik a "kalóriabombák" méretéhez.

2020. okt. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 anonim ***** válasza:
50%

13# Látom átment a lenyeg.. Szánalmas vagy, ha ennyit bírtál az egészből felfogni.


Amúgy ez már csak akkor lenne gázabb, ha még szidná is a pasi a kérdezőt, h dagadt és úgy csinálná ezt..

2020. okt. 24. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 anonim ***** válasza:
28%
#38-as, tudod, ha nem osztod az egyoldalú sztorit arról, hogy milyen abberált pszichopata a kérdező párja (mert ezt egy gyakoris kirohanás után meg lehet állapítani, ugye), akire a TEK-et kell ráhívni, meg hasonlók, megy a lepontozás. Még véletlenül se azt tegyük felelőssé a kóros elhízásáért, aki ezt a testet birtokolja. Nyilván a kockacukor-terror tehet róla. Én kívánom a kérdezőnek, hogy sikerüljön az átállás egy egészségesebb életmódra, de ha nem látja azt, hogy mondjuk nem a 2,8%-os tejen kellene fennakadni, hanem mondjuk nem bevágni egy családi pizzát ebédre, akkor ki kell mondani, hogy nem lesz hosszúéletű a dolog.
2020. okt. 24. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!