Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha fogyni akarok...

Mit tegyek ha fogyni akarok de a párom folyton töm?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 21 éves vagyok, a párommal együtt élünk. Folyton etetne hiába szólok rá már idegbeteg hangnemben. Egyszerűen szabotálja a fogyásomat folyton.


Nem hagyja, hogy megcsináljam a kávémat, megcsinálja helyettem. Egy édesítő bogyóval iszom kevés sovány tejjel. Erre bele tesz DIREKT két kanál cukrot, és direkt a zsíros tejből tesz bele. ( Ő csak a 2,8%-osat issza. , ezért van irthon ilyen) -Sajnos többször rászoltam, de mindig azt mondja, hogy elfelejti.


Állandóan veszi az édességeket, cukros üdítőket. Én csak vizet vagyok hajlandó inni, erre rám erőlteti. Ha nem iszok akkor megsértődik. Meg lefinnyásoz, meg érzelmileg zsarol ilyenkor. Így néha iszok egy-egy pohárkával.


Folyamatosan rendel magának kaját, és nekem is mindig. Hiába kértem, hogy ne. Én tartani szeretném magamat a saját étrendemhez. Meg is főzöm magamnak. Viszont folyton kiszúr velem.


További példa: Nem mondhatok nemet mert az érzelmeimmel játszik. Mindig dicséri az alakomat, hogy ne fogyjak mert a husis lányokat szereti. Folyamatosan hízlalna, szabotálná a foygókúrámat.


Már ki vagyok teljesen, mit tegyek?


Majd írok még példákat ha valakit érdekelne.


170cm 105kg Lány


2020. okt. 23. 12:56
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:
24%

Most miért kell lepontozni azt, aki hozzátesz valamit érdemben a kérdéshez és nem a hisztérikus, paranoiás “menekülj, egy agresszív vadállat, hogy rád is gondol rendelésnél!!!!” blődséget promotálja x. hozzászólással is?

Normális emberek között mégcsak nem is keletlekezik súrlódás egy ilyen baromi fontos, jogállamiságot is felborító kérés lekommunikálása között, hogy “Szívem, szeretném kordában tartani a cukorfogyasztásomat, légy szíves ne tegyél bele nekem kockacukrot, köszönöm!”/“Aranyos vagy, hogy el szeretnéd készíteni, de hagyjad csak, majd én megcsinálom magamnak. Neked is készítsek?”

Legalábbis kevésbé pusztító szerintem, mint a kérdező hisztérikus veretése két kockacukron, mikor felnőtt, felelős fogyókúrázó létére a nyíltan őt így megismerő és szerető, kívánó párjával szolgáltatja ki magát.

2020. okt. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 anonim ***** válasza:
100%
#21 A kávé csak az egyik mondat volt. Olvastad a többit?
2020. okt. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem azért kezeljük óvatosan az ilyen teátrális kirohanásokat... A tény az, hogy a kérdező párja neki is rendel ételt, illetve megpróbál gondoskodni róla. Most az, hogy komolyan el kell-e hinni, hogy egy 21 éves nőnek (aki amúgy kórosan elhízott) lenyomja valaki a torkán azt a pohárka Coca-Colát, az egy másik dolog... Nekem egy kicsit ez sántít. Legalábbis nálunk betűhíven az volt otthon, hogy “Ameddig én tartalak el, azt zabálod, amit én mondok.” - és akkor ez az iskolai menzára, meg a mócsingos borsos tokányra volt előadva, nem az, hogy hetente többször finom kaját rendel nekünk valaki. De nyilván bennem van a hiba.
2020. okt. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 anonim ***** válasza:
53%
Ne haragudj, de ez már nem a "husis", hanem az egészségedet veszélyeztető kategória! Min. 30 kg-t le kellene adnod. Ne hagyd magad, ha nem fogadja el, hogy tenni akarsz az egészségedért, szakíts!
2020. okt. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 anonim ***** válasza:
31%

Nem lesz népszerű a kommentem, de istenem!

Akik itt veretik a kérdezővel együtt, komolyan azért szakítson a párjával, mert az meg mer neki csinálni egy kávét?

Tudod mennyi kétkockacukros kávényi kalória van benne, amit -nyilvánvalóan azt is rád erőszakolva - a rendelgetésekből naponta összeeszel? Mi lenne, ha magadnak csinálnád meg, eltörné a kezedet, vagy rád borítaná a hűtőt, vagy mi??

Nem akarlak elkeseríteni, de ha te így vágsz neki az életmódváltásnak, hogy mindenki mást okolsz miatta saját magad helyett, hogy ekkora vagy/nem tudsz lefogyni ahelyett, hogy nemet mondanál a pizzarendelésre akár, vagy csak egy nyamvadt kávét elkészítenél magadnak (és akkor még egy rántottáról nem beszéltünk), esetleg ledolgoznád azt a kemény kalóriabombát körülbelül 5 perc sétával, akkor nem lesz túl sikeres a dolog! Lehet itt okolgatni a másikat, de értelmetlen, mert elvonja a célról a figyelmedet. Ha már neked elméletileg az életmódváltás és nem a gyakoris hisztéria.

2020. okt. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 anonim ***** válasza:
26%
Azért ennél több leleményesség és életrevalóság kell egy fenntartható életmód kialakításához. Ennyi már egy 13 éves tinitől is elvárható lenne, már bocsánat.
2020. okt. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 anonim ***** válasza:
61%

Azért irtok ilyeneket, mert N tudjátok mit kap ha nem engedelmeskedik...


Én tudom. Ez az ember téged lehuz, sajat maga miatt.

2020. okt. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 anonim ***** válasza:
0%
Kitalálom; pár pohárka Coca-Colát és junk food-ot, ami után mosogatnia sem kell?
2020. okt. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 anonim ***** válasza:
20%
Nem azt mondta, hogy félholtra veri, ha nem issza meg a kávét, amit a srác csinál neki. Nyilvánvalóan nincsen annyi kraft a kérdezőben, hogy életmódot váltson, vagy csak kinyissa a száját, ezért minden jöttment kétkockacukros indokot kitalál arra, hogy miért 105 kiló, hogy legyen mit szidni, ha nem jön össze. Márpedig így nem fog lefogyni.
2020. okt. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 anonim ***** válasza:
78%

Hagyjátok a kérdezőt.

Elhízott, valószínű ezért választotta a párja őt.

Ez a fetise.


Viszont itt az idő hogy változzon és az nem engedi.

Fogalmazok sincs hogy milyen rossz ez.

Főleg az érzelmi zsarolás.


Meg a kérdező sincs vele tisztában,vagy pedig függ ettől az embertől.

2020. okt. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!