Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha fogyni akarok...

Mit tegyek ha fogyni akarok de a párom folyton töm?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 21 éves vagyok, a párommal együtt élünk. Folyton etetne hiába szólok rá már idegbeteg hangnemben. Egyszerűen szabotálja a fogyásomat folyton.


Nem hagyja, hogy megcsináljam a kávémat, megcsinálja helyettem. Egy édesítő bogyóval iszom kevés sovány tejjel. Erre bele tesz DIREKT két kanál cukrot, és direkt a zsíros tejből tesz bele. ( Ő csak a 2,8%-osat issza. , ezért van irthon ilyen) -Sajnos többször rászoltam, de mindig azt mondja, hogy elfelejti.


Állandóan veszi az édességeket, cukros üdítőket. Én csak vizet vagyok hajlandó inni, erre rám erőlteti. Ha nem iszok akkor megsértődik. Meg lefinnyásoz, meg érzelmileg zsarol ilyenkor. Így néha iszok egy-egy pohárkával.


Folyamatosan rendel magának kaját, és nekem is mindig. Hiába kértem, hogy ne. Én tartani szeretném magamat a saját étrendemhez. Meg is főzöm magamnak. Viszont folyton kiszúr velem.


További példa: Nem mondhatok nemet mert az érzelmeimmel játszik. Mindig dicséri az alakomat, hogy ne fogyjak mert a husis lányokat szereti. Folyamatosan hízlalna, szabotálná a foygókúrámat.


Már ki vagyok teljesen, mit tegyek?


Majd írok még példákat ha valakit érdekelne.


170cm 105kg Lány


2020. okt. 23. 12:56
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
92%
Ő így szeret, te viszont nem így szereted magad. Nem fog működni a kapcsolat.
2020. okt. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
96%

Megmondom oszinten, en szakitanek vele. Nem azert, mert minden aprosagra a szakitast javaslom, de aterzem, ez mennyire idegesito lehet.

Az en parom nem ilyen veszes, en szimplan szeretek neha egeszsegesebb kajakat enni, tobb zoldseget, stb, o ilyenkor kinevet meg leszolja a kajamat, hogy biztos szar, es de jo neki, hogy o husos hust zabal vagy mittomen epp mit... holott nekem TENYLEG izlik amit eszem, nem nyers kaposztalevelet ragcsalok vagy ilyesmi, bar a nyers zoldsegeket is szeretem amugy. Nekem ez is eleg kiabrandito neha.

2020. okt. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
82%
Ez kapcsolati probléma, nem fogyókúrás! Valahol mindkettőtöknek igaza van, gondolom így ismert meg, ilyen az ízlése, neked meg természetes igényed, hogy ha nem tetszik, akkor ezen változtass. Már csak az egészséged érdekében sem ártana fogynod, nem beszélve arról, ha egyszer babát szeretnél. Nem illetek össze, szerintem is a szakítás lesz a megoldás.
2020. okt. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék szakítani. Csak az érdekelt, volna mivel lehetne leszerelni ilyenkor. Vagy, mivel vegyem rá kicsit ő is észre vegye, jobb egészséges ételeket enni, a sok cukros szutyok helyett. Köszönöm azért a válaszokat mindenkinek! :)
2020. okt. 23. 13:37
 5/50 anonim válasza:
96%
Így is, úgy is bánt lelkileg. Akkor ne edd meg, amit rendel. A cukros kávét borítsd ki, csinálj magadnak édesítőst. Hadd sértődjön meg. Az egészséged fontosabb vagy az, hogy ő ne pampogjon? Ne hagyd magad zsarolni. Hadd rinyáljon, majd abba hagyja.
2020. okt. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
95%

Érti, hogy fogyni akarsz, de nem érdekli, sőt ellenzi. Ezt hogy tudod áthidalni? Leírtad, hogy hiába főzöl, ő kaját rendel, üdítőt, édességet vesz..

Ültesd le, beszéld meg vele, hogy egészségesebben szeretnél élni, ha nem akar csatlakozni, az az ő dolga, de ha szeret, akkor figyelembe kell vennie, hogy te mit szeretnél.

2020. okt. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
96%

Ez egy narcisz barom.

Azt nezi, hogy neki mi a jó.

Van akinek ilyen vágyai vannak, hogy hizlaljak a nőket.


Perverz.


Mindig mindenben az van amit ő akar.

Ural.


Ha nem hagyod ott, megfogod bánni.

Vagy ő tart el?

2020. okt. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
93%
Hogy mivel tudod leszerelni? Megtanulsz neki nemet mondani és hagyod érvényesülni a saját akaratod. Ha ez neki nem tetszik, keressen mást, akivel a halálba hízhat.
2020. okt. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
89%

Egyszeru! Nem eszed meg! Gondolom,hogy nem tuszmákolja le a torkodon. Az udíto lottyoket kiontot, az édességet nem falod fel. Ha megsértodik, ki bánja. A te egészségeddel játszik! Tipikus eteto fazon. Ne hagyd neki. Mire észbe kapsz, mozogni sem fogsz tudni.


33 N

2020. okt. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim válasza:
93%
Azzal tudod leszerelni,hogy ez az egeszségedre rohadtul ártalmas amit tesz.Lehet,hogy jót akar de ezzel pont az ellenkezőjét éri el.Te szeretnél változtatni de ő akadályoz ebben.Több oka lehetennek de egyik sem normális.
2020. okt. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!