Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha fogyni akarok...

Mit tegyek ha fogyni akarok de a párom folyton töm?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 21 éves vagyok, a párommal együtt élünk. Folyton etetne hiába szólok rá már idegbeteg hangnemben. Egyszerűen szabotálja a fogyásomat folyton.


Nem hagyja, hogy megcsináljam a kávémat, megcsinálja helyettem. Egy édesítő bogyóval iszom kevés sovány tejjel. Erre bele tesz DIREKT két kanál cukrot, és direkt a zsíros tejből tesz bele. ( Ő csak a 2,8%-osat issza. , ezért van irthon ilyen) -Sajnos többször rászoltam, de mindig azt mondja, hogy elfelejti.


Állandóan veszi az édességeket, cukros üdítőket. Én csak vizet vagyok hajlandó inni, erre rám erőlteti. Ha nem iszok akkor megsértődik. Meg lefinnyásoz, meg érzelmileg zsarol ilyenkor. Így néha iszok egy-egy pohárkával.


Folyamatosan rendel magának kaját, és nekem is mindig. Hiába kértem, hogy ne. Én tartani szeretném magamat a saját étrendemhez. Meg is főzöm magamnak. Viszont folyton kiszúr velem.


További példa: Nem mondhatok nemet mert az érzelmeimmel játszik. Mindig dicséri az alakomat, hogy ne fogyjak mert a husis lányokat szereti. Folyamatosan hízlalna, szabotálná a foygókúrámat.


Már ki vagyok teljesen, mit tegyek?


Majd írok még példákat ha valakit érdekelne.


170cm 105kg Lány


2020. okt. 23. 12:56
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
87%
De miért esik annyira nehezedre nemet mondani? Nem lehet, hogy egy picit rá akarod vetíteni a párodra ezt, amikor te nem tudsz végül ellenállni ezeknek az ételeknek/italoknak? Nem lenne olyan nehéz... Nyomatékosan elmondod neki egyszer, ha kell, többször. A rendelések helyett főzhetsz magadnak, előbbit el lehet tenni a fagyóba, ha olyan, nem kötelező megenni. Világosítsd fel róla, hogy a “husisság” az nem 105 kilónál kezdődik, hanem vagy harminccal alatta, ellenben olyan nyomást helyez az egészségedre, hogy bődület. Mondd meg neki, hogy a fétise nem ér számodra annyit, hogy ne érd meg (vagy csak súlyos egészségügyi komplikációkkal) az ötven éves kort...
2020. okt. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 anonim válasza:
94%
Azt akarja,hogy teljesen rá legyél utalva valószínű retteg attól hogy elhagyod.Valami nincs rendben nála.Ha nem függsz tőle akkor dobbants viszont ha függsz tőle állj a saját lábadra és menekülj!
2020. okt. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 anonim ***** válasza:
6%

Fu de rossz ember lehet, hogy neked is rendel kajat!


Amugy meg nem egy darab kockacukortol fogsz lefogyni..

2020. okt. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 anonim ***** válasza:
100%

Nárcisztikus.

Hagyd el, menekulj.

Játszik veled, hogy az leg,én amit ő akar.

Igen, tényleg nem lehet ezeknek nemet mondani, ott kell hagyni őket a fenébe.

2020. okt. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 anonim ***** válasza:
93%
Vannak olyan emberek, akik szándékosan hízlalni akarják a párjukat. Youtubeon is van egy csomó ilyen videó, csomó ilyen esetről, csak ott már komolyabb a dolog, mert az adott személyek nem 100 kiló körül mozognak, hanem jóval több körül... Ne hagyd a párodat, hogy irányítson. Mondj nemet. Ha meg veszekedés lesz, vagy zsarolni kezd valahogy, vagy bármi, az egyet jelent avval, hogy itt szakítani kell. Ne várd meg, hogy sikerrel járjon, ne hagyd, hogy hízlaljon. Te változtatni akarsz, mert így nem érzed jól magad, de ő meg önzően viselkedik, mert neki az a fontos, hogy ő mit takar. A te tested, nehogy már ő döntsön. Ha neki csak túlsúlyosan kellenél, szakíts vele. Ne tedd kockára az egészséged valami csávó miatt. Nem éri meg. Jobb még most szakítani, amíg nem jár sikerrel, és nem hízol meg. Megérdemled, hogy olyan embert találj magad mellé, aki támogat, és nem pedig hátráltat a céljaid elérésében.
2020. okt. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 anonim ***** válasza:
100%

Ráborítanám, amit rám akar erőltetni, ha a szép szóból nem ért.

Nem hiszem, hogy szeret. Direkt rosszat akar neked. És kicsit se támogat.

Meg az érzelmi zsarolás eleve nem normális.

2020. okt. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy érzelmileg (és fizikailag) kontrolláló kapcsolat lesz ha már nem az. Baromi gyorsan lépj le.
2020. okt. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 anonim ***** válasza:
0%
Én meg mennyire örülnék egy olyan pasinak akit nem zavar a súlyom... :D
2020. okt. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 anonim ***** válasza:
61%

Nem biztos, hogy egy hétfejű sárkány a kérdező párja szerintem... Simán lehet, hogy neki az “etetés” a szeretetnyelve, mint sok nagymamának, esetleg ehhez kicsit rámenősebb személyiség. De azért vegyük már figyelembe azt is, hogy ebbe a kórosan elhízott formába szeretett ő bele, nem arról van szó, hogy 40 kiló + vaságy versenysúllyal ismerte meg a kérdezőt és mellette hízott meg ennyire, merthogy “tömte”. Nem szeretnék kötekedni, de valószínűleg nem a natúr csirke + brokkoli menün híztál meg ennyire, felesleges a párodtól azt várnod, hogy egyik hétfőről a másikra több évnyi közös negatív szokást elhagyjon. Pláne, ha mondjuk nem először határozod el nagy elszántsággal esetleg, aztán jojózás a vége. Nem védeni szeretném, vagy bármi, de kicsit nézzük már meg a srác szemszögét is. A fogyókúrás nőkön sokszor baromi nehéz kiigazodni...

Még mindig azt mondom, hogy ülj le vele megbeszélni. Ne kelljen igazodnia hozzád, ha neki az egészsége nem fontos, vagy ebben a fertőben szeretne ragadni, elvégre te tervezel életmódot váltani, nem ő, csak szokja meg, hogy már nem lesz társa a nagy nassolásokban és legyen tekintettel az új szokásaidra. Ha a kedvedben szeretne járni, rendeljen neked valami könnyűt, vagy akármi...

2020. okt. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 anonim ***** válasza:
17%

Egyébként bármennyire is le lett pontozva, igaza van a 13-as válaszolónak. Ekkora túlsúlyt nem attól a napi két kockacukros, 2,8%-os tejjel felhigított kávétól szedtél magadra. A zsírszegény és zsírosabb tej között alig van néhány kalória eltérés. Nem értem, miért ilyeneken akadsz fenn, amikor azok a cukros üdítők, meg a folyton rendelt étel (nyilván nem cézár saláta öntet nélkül, hanem hamburgerek sültkrumplival, pizza, stb.) lehetnek a fő ludasok!

Tanács: ne ess bele a hisztérikus fogyókúrázok szállóigévé lett habitusába, amit a McDonald’s-ban a kasszásnak nap, mint nap teátrálisan előadnak:

,,Egy Big Mac menü pluszt szeretnék kérni majonézzel és nagy vaníliás shake-et mellé, de a Coca-Cola light legyen, mert fogyókúrázom!”

2020. okt. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!