Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mikor mondanátok meg a feleség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor mondanátok meg a feleségeteknek, hogy válni szeretnétek? Mikor viselnétek jobban?

Figyelt kérdés

Szeretnék elválni a feleségemtől. Most itthon van a kicsivel 1 éves. Szeretném, ha 3 éves koráig vele lenne (ő is ezt szeretné), de nem akarok vele maradni. Ha most jönnék elő a válással félek, hogy nem hagyná hogy támogassam visszamenne dolgozni. Még kicsi a gyerek, jobb neki a nyugalom is. De két évet nem akarok várni. Talán egyet, akkor már azért nem mondható semmiképpen babának a kicsi.


Köszönöm előre a tanácsokat. Csak építő jellegű válaszokat várok. Nem volt tervezett a gyerek, nem is akartunk soha, de becsúszott. Meg akarta tartani hát rábólintottam, de mégsem megy. Mármint persze szeretem, tartanám vele a kapcsolatot, támogatom ezután is, de ez a kötöttség nem megy nekem. A házasságunk is ráment, a szerelem is elmúlt.



2013. jan. 3. 22:32
1 2 3 4 5 6 7
 61/63 anonim ***** válasza:
50%
Gratulálok a sok "értő olvasónak" ! Nektek valóban a sz.ros pelenka való, nem a számítógép meg az internet :))))
2013. jan. 4. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/63 anonim ***** válasza:
Igen,a legegyszerűbb lelépni,mint vállalni a felelősséget.Majd ha 16 éves lesz a gyereked megmondod neki,hogy: bocs,én nem akartam hogy megszüless,ezért leléptem? Milyen ember vagy te? Szerinted mit fog gondolni/érezni? Az egy érző ember nem játékmackó hogy most előveszem most elteszem. Tessék az építő válasz. Legalább annyit tegyél meg hogy nem húzod az időt,légy annyira gerinces hogy eléállsz.Te milyen időpontban szertnél egy ilyen bejelentést? Éhgyomorra vagy inkább reggeli után? Nagyon éretlen és felelőtlen vagy!
2013. júl. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/63 anonim ***** válasza:
Na és végül elváltatok? :)
2021. máj. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!