Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mikor mondanátok meg a feleség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor mondanátok meg a feleségeteknek, hogy válni szeretnétek? Mikor viselnétek jobban?

Figyelt kérdés

Szeretnék elválni a feleségemtől. Most itthon van a kicsivel 1 éves. Szeretném, ha 3 éves koráig vele lenne (ő is ezt szeretné), de nem akarok vele maradni. Ha most jönnék elő a válással félek, hogy nem hagyná hogy támogassam visszamenne dolgozni. Még kicsi a gyerek, jobb neki a nyugalom is. De két évet nem akarok várni. Talán egyet, akkor már azért nem mondható semmiképpen babának a kicsi.


Köszönöm előre a tanácsokat. Csak építő jellegű válaszokat várok. Nem volt tervezett a gyerek, nem is akartunk soha, de becsúszott. Meg akarta tartani hát rábólintottam, de mégsem megy. Mármint persze szeretem, tartanám vele a kapcsolatot, támogatom ezután is, de ez a kötöttség nem megy nekem. A házasságunk is ráment, a szerelem is elmúlt.



2013. jan. 3. 22:32
1 2 3 4 5 6 7
 11/63 anonim ***** válasza:
76%
Akkor legalább az idejét ne rabold tovább...
2013. jan. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/63 anonim ***** válasza:
65%
tényleg kíváncsi vagyok hány éves vagy. mert barátom 20 éves megkérte a kezem még nem válaszoltaw neki.. mivan ha 2 év mulva ugyan ezt csinálja? minek sietni?
2013. jan. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/63 anonim ***** válasza:
81%

Nem kell emiatt leharapni a fejét a kérdezőnek.

Én is hasonlóan gondolkodok, nő létemre. Mi is házasok vagyunk, 10 éve vagyunk együtt. A házasság nem a gyerekről szól, hanem két ember kapcsolatáról. Aminek LEHET a gyerek része. Ha nálunk becsúszna a gyerek nem tartanánk meg.


Ha már így alakult, megvan a baba, azért szerintem próbáld meg helyrehozni a kapcsolatot. Mindhármótok miatt. Én várnék, hátha változnak az érzéseid is, ahogy nő a gyerek.

2013. jan. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/63 anonim ***** válasza:
88%

Te jó ég! Nincs szükségük olyanra,aki nem szereti Őket igazán, hidd el!

Először,mikor olvastam a kérdést,még be is dőltem,hogy komolyan a Feleséged érzelmi világával törődsz,de aztán elgondolkodtam,hogy erről már RÉGEN tudnia kéne,hogy mik a Te érzéseid és még idejében lehetett volna Mindkettőtöknek változtatni,de Te ezt nem is akartad és MÉG 1 év képmutatásra is képes lennél. És ez építő jellegű kritika volt. Nézdd már kicsit kívülről a dolgokat!

Még talán annyi,amit az egyik Válaszolód írt,hogy nagyon gondold meg mit hagysz ott! Nem tudnád-e megoldani,hogy a kecske is jóllakjon meg a káposzta is... De ahogy írsz,eddig sem a megoldásra törekedtél és most sem tervezel.:( Pedig csak akarat kérdése. Hátha megjön az eszed! Ehhez sok sikert kívánok!

2013. jan. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/63 anonim ***** válasza:
12%
Még várj egy évet, annyit csak kibírsz. Akkor már nem kicsi a bölcsődéhez, visszamehet dolgozni, és te is szabad leszel.
2013. jan. 3. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/63 A kérdező kommentje:

Nem akarok senkit birtokolni. Egyszerűen a gyerek nem mindenkinek lételeme. Megpróbáltam, mert szerettem a feleségem.

Most szeretem a gyereket, de a feleségemet már nem tudom úgy.

Nem fogom visszasírni ez az állapotot. Nem hiszem, hogy "visszatalálnánk" egymáshoz.

2013. jan. 3. 23:30
 17/63 A kérdező kommentje:

35 évesek vagyunk egyébként. Nem tudom miért kérdés ez. Az hogy valaki hogy képzeli a jövőjét azt már nagyrészt fiatalkorában is tudja.

Én is tudtam. Nem vertem át senkit.

2013. jan. 3. 23:32
 18/63 anonim ***** válasza:
95%

Különben nem hiszem, hogy ez meg fogja viselni a feleséged, akármikor is mondod el neki. Egy 35 éves nő már nem gyerek, tisztában kell, hogy legyen vele, és biztos vagyok benne, hogy tudja is, hogy ha nem volt tervezett a gyerek, ill. ismerte a korábbi elveidet is, ő is látja, tudja, hogy nem működik köztetek a kapcsolat, nem fogja nagy meglepetés érni, hogy nem akarsz vele lenni.

Biztos vagyok benne, hogy egy normális, józan nő, ha dolgozni akar, nem tartatni magát, téged kihasználva, hogy nem lesz gond, és meg fogja érteni. Tudja ő ezt már szerintem, ha őszinte önmagához, hogy nem együtt fogtok megöregedni, csak próbálja a szőnyeg alá söpörni, hogy minél később kelljen vele szembesülni.

2013. jan. 3. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/63 anonim ***** válasza:
85%
Legyen úgy. Lépj. Tisztán látszik, hogy ezt akarod. Kívánom a fájdalommentes és egyenes elválást. Aztán sok sikert a továbbiakban.
2013. jan. 3. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/63 anonim ***** válasza:
92%
Nehéz mit írni, de fura szeretet, ami egy közös gyerektől elmúlik. A válás helyett önismeretre mennék. Megmenekülhetne a házasságod, a gyerekednek lenne családja, és magaddal is tisztába jönnél. Nem tudom, Te hogy élted meg a szüleid milyen kapcsolatát... És igen, önzés, hogy csak vasárnapi apuka akarsz lenni. De nem bántásból mondom, csak szerintem ezen lehet segíteni. Menekülhetsz életed végéig, de a menekülés (hosszú) nem tesz boldoggá. Szóval, szerintem (a kérdésre válaszolva) ne mondd ezt a feleségednek, hanem nagyon őszintén nézz magaddal szembe. És most az egyszer ne próbáld másra kenni a felelősséget.
2013. jan. 3. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!