Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mikor mondanátok meg a feleség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor mondanátok meg a feleségeteknek, hogy válni szeretnétek? Mikor viselnétek jobban?

Figyelt kérdés

Szeretnék elválni a feleségemtől. Most itthon van a kicsivel 1 éves. Szeretném, ha 3 éves koráig vele lenne (ő is ezt szeretné), de nem akarok vele maradni. Ha most jönnék elő a válással félek, hogy nem hagyná hogy támogassam visszamenne dolgozni. Még kicsi a gyerek, jobb neki a nyugalom is. De két évet nem akarok várni. Talán egyet, akkor már azért nem mondható semmiképpen babának a kicsi.


Köszönöm előre a tanácsokat. Csak építő jellegű válaszokat várok. Nem volt tervezett a gyerek, nem is akartunk soha, de becsúszott. Meg akarta tartani hát rábólintottam, de mégsem megy. Mármint persze szeretem, tartanám vele a kapcsolatot, támogatom ezután is, de ez a kötöttség nem megy nekem. A házasságunk is ráment, a szerelem is elmúlt.



2013. jan. 3. 22:32
1 2 3 4 5 6 7
 1/63 anonim ***** válasza:
94%

Mártírkodhatsz, ha szeretnél, de az az 1 év szerintem kínkserves lenne. Alig várnád, hogy leteljen, Ő is érezné, hogy valami nem oké...

Mindegy mikor mondod el, szar lesz...

Nagylevegő és hajrá.

2013. jan. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/63 anonim ***** válasza:
74%
Semmi esély, hogy rendbe hozzátok?
2013. jan. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/63 anonim ***** válasza:
100%
A feleséged érzi, hogy benned elmúlt a szerelem? Vagy érzi, hogy valami nem jó? Mert ha igen, akkor minél hamarabb, ha nem sejt semmit, akkor készítsd elő egy kicsit a terepet.
2013. jan. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/63 A kérdező kommentje:

Érzi, hogy rossz volt ez az év, de lehet azt hiszi átvészeljük. Én viszont nem így látom.


Nem hinném, hogy helyrejön. Egyszerűen hülye voltam mikor belementem a gyerektémába. De ha már megvan nem akarom megkeseríteni az életét, vasárnapi apukának jó lennék, de állandóra nem. Így legalább lenne esélyem normális kapcsolatra vele.

2013. jan. 3. 22:53
 5/63 anonim ***** válasza:
17%

Mi baj a házasságoddal? Csak a gyerek?


Szerintem nélküled is megtartotta volna.


A kötöttségre, vagy mire ment rá a házasság? Nem értelek.

2013. jan. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/63 anonim ***** válasza:
92%
Nem is kell értenünk, a kérdező csak arra kért választ, hogy mikor lenne jó megmondani!
2013. jan. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/63 anonim ***** válasza:
100%

Én egy exfeleség vagyok, akivel egy rossz házasság során 2 év együttélés után közölte a férje, hogy ideje elhúznia. Gyerekestől. És nekem ez volt a megváltó mondat, mert amúgy nem tudtam volna rászánni magam a változtatásra. Borzasztó volt az az utolsó időszak, amikor már csak annak örültem, ha 2-3 napig haza sem talált.


Ezért aztán azt mondom, minél hamarabb, annál jobb. Az elhidegült, gyűlölködő egymás mellett élésnél semmi nem őröl fel jobban.Ne hidd, hogy a gyerek ezt nem érzékeli.

2013. jan. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/63 A kérdező kommentje:

Nem akartam gyereket. Igen a kötöttséggel van bajom. Dolgozok 6-7ig. Utána haza, ahelyett, hogy beülnénk valahova, barátokkal lennénk, vagy pihennénk itt a gyerek. Tudom, hogy sokan csinálják ezt, de én nem erre vágytam. Megbeszéltük, hogy nem lesz gyerekünk. Valahol megértem hogy megtartotta, hogy egy nőnek más, és szerintem is vállalta volna nélkülem is.

Lehet önző vagyok.

Nekem egy nő, ő teljesen kell, nem félig. Az hogy osztozni kell vele a gyereken nem jó. Ezért múlt el a szerelem is részemről

2013. jan. 3. 23:05
 9/63 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem ez nem szerelem, tudat alatt birtokolni akarod, azért nem tűrsz vetélytársat, még ha a saját gyereked is az.


A házasság kötöttség, azért nem értelek, mert akkor eleve házasodni volt buta dolog. Nem is a házasság, bocs, a párkapcsolat, még ha levegőben lóg, akkor is jár kötöttségekkel.


Szóval mondd meg neki minél előbb, és ne hagyd, hogy elmérgesedjen a helyzet. És előtte legyél biztos benne, győződj meg róla, hogy soha az életben nem fogod azt visszasírni, ami most van.

2013. jan. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/63 anonim ***** válasza:
80%
Nem bántani akarlak. De a hasonló gondolkodásról mindig az jut eszembe, mennyi pasinak csak valami anyapótlék, vagy birtok kell, nem társ.
2013. jan. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!