Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mikor mondanátok meg a feleség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor mondanátok meg a feleségeteknek, hogy válni szeretnétek? Mikor viselnétek jobban?

Figyelt kérdés

Szeretnék elválni a feleségemtől. Most itthon van a kicsivel 1 éves. Szeretném, ha 3 éves koráig vele lenne (ő is ezt szeretné), de nem akarok vele maradni. Ha most jönnék elő a válással félek, hogy nem hagyná hogy támogassam visszamenne dolgozni. Még kicsi a gyerek, jobb neki a nyugalom is. De két évet nem akarok várni. Talán egyet, akkor már azért nem mondható semmiképpen babának a kicsi.


Köszönöm előre a tanácsokat. Csak építő jellegű válaszokat várok. Nem volt tervezett a gyerek, nem is akartunk soha, de becsúszott. Meg akarta tartani hát rábólintottam, de mégsem megy. Mármint persze szeretem, tartanám vele a kapcsolatot, támogatom ezután is, de ez a kötöttség nem megy nekem. A házasságunk is ráment, a szerelem is elmúlt.



2013. jan. 3. 22:32
1 2 3 4 5 6 7
 31/63 anonim ***** válasza:
35%
én sem értem h miért kell támadni a kérdezőt. világosan megmondta, hogy neki nem kell gyerek. ha nem szerelmes már, és ő így nem boldog, akkor bizony lépni kell. nem mindenkinek az az élete célja, h gyereke legyen, de ezen az oldalon többségben unatkozó anyukák írogatnak, akik szerint a gyerek a világon a legfontosabb dolog.
2013. jan. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/63 anonim ***** válasza:
100%

Bár a feleséged állna eléd, hogy: "Bocs, tévedtem ez a kötöttség nekem nem megy. Nem akarok gyereket, elhagylak titeket" és kisétálna az ajtón miután megírt mondjuk egy jó kövér csekket.


Nem mondhatod azt, hogy "dehát én megmondtam, hogy nem akarom", mivel utána meg rábólintottál. Tudta, hogy nem szívesen? Igen. Megmondtad? Igen. Ennek ellenére rábólintottál. Innentől igenis a Te felelősséged is, nem lehet rákenni, hogy de ő akarta nagyon megtartani. Beleegyeztél. Ennek tudatában vállalta, hogy ott lesz vele, akit szeret. Ennek fényében totál mindegy mikor mondod el neki, szerintem kiakad és teljesen reményvesztett lesz és kétségbeesett. Ezt nem lehet kikerülni.

2013. jan. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/63 anonim ***** válasza:
88%

Érdekes kapcsolat...szegény gyerek. Szerintem soha, de soha ne tudja meg az a szerencsétlen gyerek, hogy mögé bújva hátráltál ki az anyjával való kapcsolatból!

Ha nem akartál, akkor minek mentél bele? Félelmetes,hogy ezek után még egyedül a nő a hibás.

Semmi gond azzal, hogy te bulizni akarsz, meg haverozni. Hagyd ott őket! Mit játszod itt a hőst! Mindenkienk ez lesz a legjobb!

2013. jan. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/63 anonim ***** válasza:
77%
Nem értem az itteni válaszolókat komolyan... Ha egy nő tesz fel kérdést BÁRMIRŐL teljesen kicsavarják, kiforgatják a szavait, mindenben a hibáát keresik, ócsárolják, leszólják, nagyon sokszor ok nékül. Most meg itt egy pasas, aki készül elhagyni a családját, undorítóan és gyomorforgatóan önző, gyerekes, kicsinyes okokból, és mindenki csak bólógat meg helyesel. Senkinek nem furcsa ez kicsit? Bezzeg, ha egy nő írta volna ki ugyanezt a kérdést?
2013. jan. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/63 anonim ***** válasza:
5%

Szerintem minél korábban mondd meg. A gyereknek is jobb így (egy 3 éves azért már többet felfog), meg a feleségednek se húzod tovább az idejét.

Egy egyéves már simán mehet bölcsődébe, külföldön sincs ez az évekig otthon ülés, ami itthon. Ami nekem fura még, hogy a feleségednek 35 évesen nincs annyi pénze, hogy egyedül eltartsa magát? Szerintem házasságban is gáz arra vállalni gyereket, hogy majd a másik eltart.

2013. jan. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/63 anonim ***** válasza:
62%

Ha egy nő írta volna ki ugyanezt, akkor tudod mit írtak volna?


Hogy joga van a boldogsághoz és minél hamarabb menjen, mert most fiatal.


És épp az a gondom, hogy senki nem bólogatva válaszol, hanem belekötnek a férfibe, aki sokkal csekélyebb hibát követett el, mint az, aki szarrá csalja a párját. Belátta a hibáját és beismeri, ha valami nem megy.


És tévedés ne essék, én nő vagyok, csak nekem nincs okom utálni a férfiakat.

2013. jan. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/63 anonim ***** válasza:
37%

Utolsónak, miért olyan elképzelhetetlen ez???

Nekem igen magas a fizetésem, ha arról lenne szó, mindkét gyereket vígan felnevelném belőle. De amíg GYES meg GYED van, az vicc... A GYESből a két gyerek havi pelenkája nem jönne ki :D. És hiába van megtakarításom, hitelkártyám, nem szívesen bolygatnám egyiket sem. Bár büszkeségből valószínűleg megtenném egy ilyen helyzetben.

A kérdező pedig tipikusan az a fajta, aki már 20 éve megrekedt a 15 éves szinten, aztán próbál itt mindenféle magasztos kifogások mögé bújni. Annyiban van igaza, hogy aki képtelen felnőni, az jobb is, ha nem nevel gyereket. A feleségnek van miért haragudnia, hiszen igencsak át lett verve. Azt nehezen tudom elképzelni, hogy ebből az egészből ne vegyen észre semmit. Viszont valószínűleg ő is hibás abban, hogy a "kedvesférje" elhanyagolva érzi magát. Tipikus hiba, hogy a gyerek után a nő eltűnik és csak az anya marad. Nekem is meg szokta említeni a férjem, amikor úgy érzi, hogy háttérbe szorul a kölkök miatt. Egy értelmes férj (akit ugye nem a haverok meg a kocsmázás / bulizás éltet) így tesz. Aki meg úgy gondolja, hogy nem való ez neki, annak akkor lett volna vér a pucájában, amikor előállt ez a helyzet, és nem így kéne kihátrálni belőle. A lényeg, mondd meg mielőbb, és ne lepődj meg, ha az asszony szemében te leszel a legsz.rabb gerinctelen alak a világon.

2013. jan. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/63 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, utolsó előtti azóta...
2013. jan. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/63 anonim ***** válasza:
78%

Aki nem tudja eltartani magát és a pelenkára hivatkozik arról rohadtul megvan a véleményem, de nem csak nekem.


Miért nem használtok textilpelenkát, ha kajára alig futja? Van egyáltalán fogalmatok róla, hogy mennyi szemetet termeltek? Mert szerintem nincs. És mennyi plusz kiadás ez??

Most miért olyan borzalmas kimosni a pelenkát? Semmi baja nem lesz tőle a gyereknek, de ti inkább kidobáltok x ezer forintot az ablakon.


Na ez nem az utolsónak szólt, csak általánosságban, szóval bocs, ne vedd magadra, csak a pelenkára kaptam fel a fejem. Rohadt felháborító, ha valaki erre hivatkozik.

2013. jan. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/63 anonim ***** válasza:
60%
Írhattam volna bébiételt is... még úgy is, ha én főzöm. Tökmindegy, nem ez a lényeg, hanem hogy a GYES viccesen kevés. De még a GYED is. A felháborítóság ott kezdődik, hogy persze mentem volna én 6 hónapos gyerek mellett vissza a sokpénzemért dolgozni, ha lenne bölcsis férőhely. Persze akkor meg azért köpnének arcon, hogy miért nem ülök vele otthon 3 évig. Onnantól, hogy egy nőnek gyereke lesz, valami kifogásolni valót MINDIG minden körülmények között fognak találni. Elnézést az offért.
2013. jan. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!