Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mikor mondanátok meg a feleség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor mondanátok meg a feleségeteknek, hogy válni szeretnétek? Mikor viselnétek jobban?

Figyelt kérdés

Szeretnék elválni a feleségemtől. Most itthon van a kicsivel 1 éves. Szeretném, ha 3 éves koráig vele lenne (ő is ezt szeretné), de nem akarok vele maradni. Ha most jönnék elő a válással félek, hogy nem hagyná hogy támogassam visszamenne dolgozni. Még kicsi a gyerek, jobb neki a nyugalom is. De két évet nem akarok várni. Talán egyet, akkor már azért nem mondható semmiképpen babának a kicsi.


Köszönöm előre a tanácsokat. Csak építő jellegű válaszokat várok. Nem volt tervezett a gyerek, nem is akartunk soha, de becsúszott. Meg akarta tartani hát rábólintottam, de mégsem megy. Mármint persze szeretem, tartanám vele a kapcsolatot, támogatom ezután is, de ez a kötöttség nem megy nekem. A házasságunk is ráment, a szerelem is elmúlt.



2013. jan. 3. 22:32
1 2 3 4 5 6 7
 41/63 anonim ***** válasza:
70%

Tudod ez nem a normális anyák hibája, hanem azoké, akik miatt így is gondolkoznak az emberek.

Akik otthon ülnek és arra nem méltatják a gyereket és a családot, hogy főzzenek, vagy hogy olvassanak a gyereknek. Reklám volt róla, hogy olvassunk mesét a gyereknek, mert x százalék nem teszi. Akkor miről beszélünk? Bennük van a hiba nem az ítélkezőkben, hanem akik miatt ítélkeznek.


Akik pedig ezen a kategórián kívül esnek, na ők lennének a követendő példa. Ha mindenki így nevelné a gyereket senkinek nem lenne egy szava sem.

2013. jan. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/63 anonim ***** válasza:
57%
Ezzel én is egyetértek!
2013. jan. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/63 anonim ***** válasza:
57%

Minek házasodtatok össze?


Fizikailag felnőtt, de szellemileg nem.

2013. jan. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/63 anonim ***** válasza:
35%

39


Ha pelenkát mos, azzal vizet, mosószert használ, nem sokkal olcsóbb, mint venni eldobhatót.


De, hogy táguljon a világnézeted és az információid, a GYES, GYED arra hivatott, hogy az Anya kieső keresetét pótolja, amíg a gyerekkel otthon van. Nos, 22 ezer forintok, vagy a tényleges kereset 70 %-a sajnos erre nem képes. Ne gagyogj itt arról, hogy egy nem dolgozó, gyerekét otthon nevelő Anya egyedül nem tudja eltartani magát, mert mégis, mikor dolgozzon szerinted?


Te is gondolkodj, b@zd meg, mielőtt hülyeséget írsz.


Remélem, most legalább annyit megértettél az egészből, mi lenne a GYES és a GYED lényege.


Mielőtt további b@romságra vetemedsz, én GYESen vagyok és éjjelente dolgozok, hogy legyen több pelenkára való! Millióból egy vagyok, aki ezt megteheti, mert a többinek még éjjel sincs egy kis kiegészítés az ellátás mellé! Szerencse, hogy olyan munka, amit akkor csinálok, amikor tudok.

2013. jan. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/63 anonim válasza:
100%
Azt hiszem, sok válaszadó eltért a fő témától,s a kommenteket olvasva úgy érzem, mintha a két fél, női-férfi identitás bizonygatása lenne a fő cél. Te azt kérdezted,hogy mikor állj feleséged elé a válás gondolatával. Szerintem egy évet is felesleges lenne várnod, csak a hármótok életét keserítenéd meg vele. Eldöntöttem,hogy megpróbálom kerülni a személyes véleményemet, azzal most nem segítenék rajtad. Ezért csak annyit tudok neked mondani, ne várj addig,míg a gyerek emlékeiben megragadna, és tényleg vállald a felelősséget, hisz te vagy az apja, még ha csak "becsúszott" gyerek is!
2013. jan. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/63 anonim ***** válasza:
70%

Hagyjuk már ezt a baromságot!


Hogy kerülne már annyiba? Én tudom mennyibe kerül a pelenka és tudom mennyibe kerül mosni, össze sem mérhető elárulom nektek. Negyedannyiba sem kerül!

Erről kár vitatkozni, mert tény.



Egyébként komolyan azt várják itt egyesek, hogy a teljes fizetésüket megkapják ameddig otthon vannak? Gondolkodjatok már. Sehol máshol nincs 3 év GYES sem és nálunk is remélem csak korlátozott ideig és nem azért mert sajnálom, mert nem, attól nem,aki rendesen foglalkozik a gyerekével, de aki már mesét sem képes olvasni meg főzni az nem tudom mirefel van otthon ennyi ideig.

2013. jan. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/63 anonim ***** válasza:
22%

Lehet, hogy olcsóbb mosni a pelenkákat, de egészségtelenebb textilpelenkában + gumibugyiban lenni, az nem szívja úgy fel a nedvességet.

Ez olyan mint a seprő - porszívó. Ég és föld a különbség.

2013. jan. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/63 anonim ***** válasza:
80%

Miért lenne egészségtelenebb??? De komolyan ki terjeszti ezeket a dolgokat???


Hamarabb lesz szobatiszta a gyerek és semmi egészségtelen nincs benne. Éjszakára oké a sima, aludjon jót, de nappal úgyis cserélik, semmi baj nincs vele, épp annyira egészséges, mint az eldobható.

2013. jan. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/63 anonim ***** válasza:
80%
Csak egyszer próbáljátok ki és nézzétek meg mennyivel olcsóbban jöttök ki, meg akkor megbizonyosodtok róla, hogy a gyereknek sem rossz ez. Mert oké, hogy nekem nem hisztek, miért is hinnétek,nem ismertek, de ezt ti is ki tudjátok deríteni.
2013. jan. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/63 anonim ***** válasza:
19%

Basszus, röhögnöm kell. :D

Ez most pont olyan, mintha azt mondanád a nőknek, hogy eldobható betét helyett használjanak rongyokat, aztán mossák ki. :D

Vagy az idős embereknek, hogy nem kell nektek normális pelenka, ott a textil.

2013. jan. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!