Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Minek fognátok fel, sértésnek,...

Minek fognátok fel, sértésnek, vagy dicséretnek, azaz rosszul viselnétek vagy jól ha azt mondanák neked 'Duci vagy, de jól áll'?

Figyelt kérdés

Van rajtam olyan +6-7 kiló azt hiszem, sportolok mellette, főleg hasra, mert pocak van legjobban, ha onnan lemenne nem lenne rossz semmin azt hiszem.!

Viszont egyik osztálytársam aki kicsit amúgy egoista mert Ő úgy véli 'Szép a napfelkelte, de nálam szebb nincs' meg, hogy 'Nekem nagyon jó alakom van': D

Nem tudtam, hogy ezt bántásnak vegyem tőle, vagy dicséretnek, hogy az ha van mit rajtam fogni, jól áll? :)


2012. jún. 1. 20:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem itt a hangnem is számít. Meg az, hogy te hogy érzed magad. Ha tudod magadról, hogy duci vagy, akkor nem venném a helyedben bántásnak, ha ezt más is megállapítja, de hozzá teszi, hogy jól áll. Hisz ha nem gondolná, hogy jól nézel ki még így is, inkább nem mondana semmit, csak hallgatna. Viszont ha nem lenne rajtam súlyfelesleg csak egy piszkafa hozzámvágná félvállról ezt, akkor rosszul esne. Szerintem a te helyzetedben ne vedd bántásnak, inkább örülj, hogy megdícsértek.
2012. jún. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Dicséretnek fognám fel. Hogy a másik minek szánta, az nem rólam szól, hanem róla. Hogy én minek veszem az rólam szól, nem róla. Ha tudnám, hogy van x kiló feleslegem, akkor azt gondolnám, igazad van, valóban duci vagyok (annak érzem magam), de jól áll, köszönöm. Ha ő ezt sértésnek szánta, hát nem jött be a sértegetés.
2012. jún. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
41%

6-7 kg plusszal szerintem az egészséges kategória vagy, egyáltalán nem duci, legfeljebb a botsáska osztálytársnődhöz képest.

Erre a válasz: "ugye?"

Legalább nem kell aggódnod, ha 20 dkg felszalad :)

2012. jún. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem dicséretnek vedd, mivel hozzátette, hogy jól áll! Amúgy ha duci vagy, akkor duci vagy=(teltkarcsú). Ennek ez az elnevezése.
2012. jún. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) Így megnyugodtam, köszönöm mindenkinek:) Aki pedig írta, hogy 6-7kilóval normális kategória: Köszönöm, néha úgy is levagyok törve, hogy dagadt vagyok, jól esnek a kedves szavak:)
2012. jún. 2. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!