Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan viselnétek el? Többi lent.

Hogyan viselnétek el? Többi lent.

Figyelt kérdés

A pasimmal 1,5 éve vagyunk együtt. Van neki egy bátyja aki idén 27 éves lesz és van egy csaja aki 25 éves. 40 km-re lakik a csaj az apjával és a pasim bátyja is ott él velük kb 3 éve. A baj ott kezdődik, h minden hétvégén hazajönnek mind a ketten a párom szüleihez. A csaj lusta mint a föld, a melltartójától a zoknijáig mindent az anyóságval mosat ki és varrat meg! Ha jön a csaj az anyós mindig az ő kedvenc ételét készíti szóval már 3-4 éve minden pénteken-szombaton gulyásleves a kaja náluk. A csaj és a pasim bátyja egész hétvégén nem csinálnak semmit, csak számítógépezés és dvd minden mennyiségben, és ráadásul még összejöveteleket is szoktak 2 hetente csinálni amikor 10 haverjukat összehívják a családi házba. Hozzáteszem őket sose hívják sehova. A csaj arra se képes h utána a poharakat elmosogassa.

Nagyon zavarja a páromat is h minden hétvégén itthon vannak mert sose volt köztük igazi testvér viszony. Mi is úgy tartjuk h ha elköltözött akkor minek mindig hazajárni? Kiszolgáltatják magukat. Ilyenkor mi sem tudunk ugy találkozni mert mindkettőnket zavarja h még beszélgetni se lehet velük mert ők semmit nem kérdeznek csak akkor válaszolnak ha kérdezzük.

Megérteném mert vannak családok ahol pl közös vasárnapi ebéd van. Azt meg is értem. De h minden hétvégén hazajönnek és egész hétvégén itthon vannak annak semmi értelmét nem látom.


Szerintetek?


Köszi a válaszokat!


22/L.


2011. febr. 18. 11:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Néha hasonló a szitu öcsémmel, aki messzebb lakik suli miatt a bnőjével... Nálunk mondjuk ez nem ilyen drasztikus, de van hogy ők is egész hétvégén lustálkodnak és én vagyok csesztetve ha nem segítek eleget. Mindig minden körülöttük forog stb...

Én már megtanultam úrrá lenni a dolgokon, más választásom nincs, veszekedni nem akarok mert nagyon szeretem az öcsémet és anyuékkal is fölösleges veszekedni. Azzal bíztatom mindig magam hogy lassan úgy is elköltözöm, ennyit bírjak még ki.

Változtatni nem tudsz, sajnos.

2011. febr. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

1. Telefon

2. Beszélgetés: Figyi! Ne gyertek. Unjuk a búrátokat.

3. Telefon lerak.


A 2-es pont puhányoknak kiváltható betegség, utazás, katasztrófa indokokkal. Gyakori ismétléssel nemkivánatos rokonság lekopik.

2011. febr. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!