Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy viselnétek ezt a "problém...

Hogy viselnétek ezt a "problémát"?

Figyelt kérdés
Arool lenne szó h anyám álandoan baszogat. álandoan azal van h nem csinálok semmit soha nem segitek semmiben. holott ez nem igy van és ezt őis jol tudja. mert mokor éppen segitek is valamit akk meg az a baja h hogyan csináálom stb. A suli kérdésre meg. egy müszaki suliba járok. elég jol tanulok. ha igyhaladok a müszaki egetmre akarok menni majd külföldön dolgozni pár évet. és ezt is nagyon jol tudja. 16 éves fiu vagyok. alig enged valahová pedig nem is járook bulizni ha küldene sem mennék de néha haverokkal mikor találkozni akarok nem engedi mert másik városba kéne átbuszoznom.vagy a barátnőmel is igy van ezért nyáron ritkán látom. Öszegezve nem rinyálni akarok nektek. de szerintem nem akraja beismerni h lassan felnövök. és álandoan csak kötekszik. és ezt apám is észrevette már . őt is eléggé zavarja. szoval szerintetek ez igy normális vagy nagyon bajos ügy?:/
2011. aug. 6. 23:01
 1/6 anonim válasza:
Áhh erre is dettó ez a helyzet...tipikus Mutter berögződés!XDD 15/L
2011. aug. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
azagáz h ez már nagyon régota igymeg évek óta és kezdem ugyérezni h kicsit elkurja ezzel ez életem. jojotudom fiatalvagyok de most kénekiélnem magam nemmikor melozok és akk inkábbmelohelyett a kocsába meg ku---ázni járok.....
2011. aug. 6. 23:10
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát ha apudnak se tetszik bajos.Apuddal probáld megbeszélni,hogy segitsen.Anyud ha tul radszall ne foglalkozz vel menjen el a fuled mellett a hulyesege.De fateroddal mindképp beszélj.ja és ne hagyd,hogy elgatalmasodjon rajtad.De azért hallgass anyudra de ne hagyd,hogy tulzásba vigye.(bocs mobil)
2011. aug. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Hát igen értelek, de nekem ráadásul apám is ezt csinálja és a szüleim külön élnek.Engem is borzasztóan tud idegesíteni...főleg ha vmit nagyon akarok :/
2011. aug. 6. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Faterodnak mondd meg h tartsa kordában anyud!Hát ha rá jobban halgat. ;)
2011. aug. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát már azt ez éveksorán kitapasztaltam h jobb ha nem is figyelek rá. hanem csak okés igen. stb enyit válaszolok neki és nincs gáz.
2011. aug. 7. 11:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!