Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit tennétek, ha a feleségetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha a feleségetekről kiderülne, hogy volt abortusza, amit eltitkolt előletek?

Figyelt kérdés

A feleségemmel van 4 közös gyermekünk, de nemrégiben megtudtam (nem tőle), hogy mielőtt velem megismerkedett volt egy abortusza.

Az életemnek nagyon fontos része a vallás és most nem tudom mit kezdjek magával a gyilkosság tényével és azzal, hogy elhallgatta ezt előlem.



2012. ápr. 16. 15:48
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/82 anonim ***** válasza:
23%

"udjuk... épp ezért ennyi a %-os arányod, mert teljesen feleslegesen szóltál hozzá. Az, hogy te nevelőszülőknek adnád a gyereked stb. stb. ,ez mindennek nevezhető csak hasznos válasznak nem.

Feltételezem még nem voltál terhes, nem szültél, tehát hatalmas nagy butaságokat hordasz össze így tudatlanul."


miért ne lehetne hasznos válasz az ha nevelő szülőhöz adná? a butaság az hogy nem vagy képes elfogadni más gondolkodásmódját csak hajtod a magadét, minden más lehetőség buta. Van aki inkább az abortuszt választja mert nem tud úgy élni, hogy tudja van egy gyereke a világon akit becsap, de van aki tud és miért is "ölne" ha ezzel együtt tud élni.

2012. ápr. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/82 anonim ***** válasza:
96%
Ez egy nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nehéz kérdés.
2012. ápr. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/82 anonim ***** válasza:
78%
Nekem is volt, nem közöltem a férjemmel. A múltamhoz tartozik. Én sem firtatom, mi volt előttem, hány nővel kavart és hány vetette el közülük esetleg a gyermekét.
2012. ápr. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/82 anonim ***** válasza:
93%

Ha nekem lenne ilyen férjem, én azt tenném, hogy leültetném az Árvák hercege c. film elé és végignézetném vele, aztán pedig a könyvet is a kezébe nyomnám, hogy olvassa szépen végig (jóval keményebb, mint a film).


A vallás és a hit két nagyon különböző dolog. Ha téged a vallás olyan mértékben kontrollál és irányít, hogy ennyit sem vagy képes elfogadni, akkor nagyon sajnállak, de a feleségedet különösen. Tudtommal a legbigottabb vallások kivételével a valódi hit ismeri az elfogadást, a megbocsátást, a toleranciát.


Te mit tennél a nagy vallásosságodban, ha kiderülne, hogy a 15 éves lányodat elkapta egy barom, megerőszakolta és most terhes? Mennél imátkozni és kitagadnád a lányodat? Vagy tán akasztanál a nyakába 16 évesen egy gyűlölt gyereket a fene nagy vallásosságod miatt( a nemi erőszakból fgoant gyerek mindig gyűlölt lesz.)?


És mondd: mi közöd van neked a feleségednek ahhoz az életszakaszához, amelyet nem veled élt? Semmi. Te tán csomót kötöttél a far.kadra, amíg nem vele éltél? Vagy neked szabad, neki nem?

2012. ápr. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/82 anonim ***** válasza:
92%
Ja. Azt a "mást" pedig a feleséged helyében, aki volt olyan "kedves" jóakaró, és neked ezt elkotyogta, valószínűleg végigrugdosnám az utcán oda meg vissza. Mi köze hozzá? Tán mindenáron viszályt akar köztetek szítani?
2012. ápr. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/82 anonim ***** válasza:
100%
Ha a kérdezőnek lett volna mondjuk 18 évesen egy szexuális kapcsolata, ahol a kislány bekapta a legyet és elvetette a gyereket, akkor ezt kötelességének érezné elmondani? Vagy erről csak a nőnek kellene beszámolni?
2012. ápr. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/82 anonim ***** válasza:
100%

Valszeg azért nem merte elmondani, mert tudta, hogy legyilkosozod miatta... ha nem tőled volt a gyerek, akkor nem mindegy? Elvetted volna feleségül, ha van már egy x éves gyereke akkor? Ér annyit a vallásod, hogy a feleséged ne merjen őszinte lenni veled?

(ja és remélem, hogy amikor a "válás" keresőszót beütötted, az csak elírás volt "vallás" helyett, mert ha emiatt szétrúgnád ezt a szép családot, az gáz lenne...)

2012. ápr. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/82 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!


Ahogy írtad, a feleségednek ez akkor nagyon nehéz döntés volt, biztos szenvedett miatta eleget, szerintem ne bolygasd a múltat, főleg így, hogy tudod a körülményeket is.

2012. ápr. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/82 anonim ***** válasza:
100%
Egy abortusz senkinek sem könnyű. Főleg, mivel tombolnak ilyenkor a hormonok. Ha mégis sor kerül rá, komoly lelki teher a nőnek. Feldolgozza, de valszeg sosem lesz neki könnyed téma. A múltja része, el kell fogadni.
2012. ápr. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/82 anonim ***** válasza:
57%

Kérdező! Ahogy már jóval előttem is mondták többen h semmi közöd a feleséged abortuszához mivel az előtte volt mielőtt megismerkedtetek! A vallás nem tiltja az abortuszt de nem is örül neki van amikor az a legjobb megoldás! Na meg mivel vallásos is vagy tudnod kell h Isten megbocsájt mindenkinek!

Ennyit erről,szóval felejtsd el ezt a hülyeséget és szeresd tovább a gyermekeid anyját!

2012. ápr. 17. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!