Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit tennétek, ha a feleségetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha a feleségetekről kiderülne, hogy volt abortusza, amit eltitkolt előletek?

Figyelt kérdés

A feleségemmel van 4 közös gyermekünk, de nemrégiben megtudtam (nem tőle), hogy mielőtt velem megismerkedett volt egy abortusza.

Az életemnek nagyon fontos része a vallás és most nem tudom mit kezdjek magával a gyilkosság tényével és azzal, hogy elhallgatta ezt előlem.



2012. ápr. 16. 15:48
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/82 anonim ***** válasza:
98%
Semmit.
2012. ápr. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/82 anonim ***** válasza:
98%

"művi abortusz volt és, hogy 21 éves volt és amikor megtudta, hogy terhes már nem volt együtt az apával, aki nagyon határozottan közölte, hogy nem akarja a és még egyetemre járt. És, hogy nagyon megviselte és nagyon sokáig nagyon rosszul volt utána."



Akkor mégis miről beszélünk??????


Fiatal volt, egyedül volt, mert magára hagyta ebben a helyzetben az akkori párja. Egyetem mellett, egyedülálló anyukaként szerinted hogy állta volna meg a helyét a világban??


Van róla fogalmad mit élhetett át amikor elvetette??? Van róla egy picike halvány fogalmad is mi megy végbe ilyenkor egy nőben?? Mintha kiszakítanának a szívéből egy darabot.

És van arról fogalmad ilyen fiatalon milyen gyereket vállani??? Ráadásul egyedülálló anyaként?????

Mert nekem van.... Fogalmad sincs kérdező ezekről a dolgokról.

Csak papolsz a vallásról, a gyilkosságról... Döbbenet.

De az emberi részével nem is foglalkozol.

A feleséged a mai napig lelkifurdalással gondolhat arra az elvetetett magzatra, és míg él ez kísérteni fogja. Neked igazán nincs jogod ahhoz hogy megnehezítsd még jobban a helyzetét.


Ezért hát ne ítélj hogy ne ítéltess.

2012. ápr. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/82 anonim ***** válasza:
12%

Ha az élete múlik rajta, vagy erőszak hatására eset teherbe, akkor megértem az abortuszt, egyéb esetben nem. Egy kidobott kotonhoz hasonlítani egy élő, szívvel rendelkező magzatot, jelenti a beszűkült látásmódot, bár ezt inkább undorítónak nevezném. Gondolom nem láttad a felvételt amikor a magzat az abortusz alatt próbált menekülni, aztán mikor elkezdték feldarabolni, olyan volt mintha sikítana. http://www.youtube.com/watch?v=t_3COaK2_V0v=t_3COaK2_V0

De hát ez természetes dolog.

2012. ápr. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/82 anonim ***** válasza:
94%

43.

Gyagyás vagy, vagy mi???


Minek kell ezzel a szentfazék dumával jönni???

Éljél meg komám te tök egyedül, elhagyottan egyedülálló anyaként 21 évesen, munka és szakma nélkül.

És akkor még tudj minden nap enni, fedelet a fejed fölé varázsolni és a gyerekedet etesd, ruházd, stb.


Gratulálok a nagyon értelmes és értékes hozzászólásodhoz!

Igazad van, törj pálcát egy ismeretlen ember élete felett.

És csináld te végig amit fent említettem.


Hja hogy dumálni, okoskodni és linkelgetni könnyebb??? Na ez már igaz...

2012. ápr. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/82 anonim ***** válasza:
23%

Milyen pálcát törtem? Csak azt írtam hogy én nem fogadom el az abortuszt, ennyi. Egy szóval sem írtam hogy lenézem a kérdező feleségét.

"Éljél meg komám te tök egyedül, elhagyottan egyedülálló anyaként 21 évesen, munka és szakma nélkül.

És akkor még tudj minden nap enni, fedelet a fejed fölé varázsolni és a gyerekedet etesd, ruházd, stb."

Csak halkan megjegyzem, hogy a gyereket örökbe is lehet adni, nem csak az abortusz van mint lehetőség. Amúgy én nem ítélek el senkit sem, csak legfeljebb nem értek egyet, gondolom azt még lehet.

2012. ápr. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/82 anonim ***** válasza:
93%

Megnéztem a videót, tényleg szörnyű volt látni. :(


Az a baj viszont, hogy a gyerekek a nevelőintézetben sincsenek biztonságban,sok helyen ott is verik, bántják,molesztálják őket.

2012. ápr. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/82 anonim ***** válasza:
79%
Most kinek linkelgeted ezt? Normális vagy? Úgysem fogom megnézni. Mert most minek is nézném? Nyilván nem öröm az ilyet végignézni, nem kell sorozatgyilkosnak beállítani mindenkit, aki nem tartja gyilkosságnak az abortuszt, vagy érzéketlen baromnak. Az ilyen linkelőkről, mint te, azok az emberek jutnak eszembe, akik közösségi oldalakon állatkínzós videókat osztanak meg. Papolnak, hogy milyen rossz, de azt lesik meg másokat terhelnek vele. És akkor ezzel mit érsz el? Hátha megváltozik a véleményem? Nem fog. Vagy majd látja egy abortuszt fontolgató nő és meggondolja magát?
2012. ápr. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/82 anonim ***** válasza:
72%

"Az a baj viszont, hogy a gyerekek a nevelőintézetben sincsenek biztonságban,sok helyen ott is verik, bántják,molesztálják őket."


Erre is lenne ám válaszuk! Most hirtelen egy amerikai rajzfilmsorozatból ugrott be egy rész, ahol a hirtelen abortuszellenessé vált főszereplő elé szegeztek hasonló keresztkérdést. Azt felelte: "Mit bánom én, ha megszületett tőlem fel is fordulhat"

Szóval szerintem a kedves 60valahány százalékos is úgy papoljon, ha van legalább 4 nem kívánt, de mégis megszült gyermeket nevel önzetlenül.

2012. ápr. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/82 anonim ***** válasza:
10%

"Nyilván nem öröm az ilyet végignézni, nem kell sorozatgyilkosnak beállítani mindenkit, aki nem tartja gyilkosságnak az abortuszt, vagy érzéketlen baromnak." Köszönöm tehát mert nem tartom elfogadhatónak az abortuszt, ezért máris egy g..i vagyok aki másokat sorozatgyilkosnak és érzéketlen baromnak tart:) Gratulálok, ilyen nyomós érvek mellett nehéz megszólalni.

"Szóval szerintem a kedves 60valahány százalékos is úgy papoljon, ha van legalább 4 nem kívánt, de mégis megszült gyermeket nevel önzetlenül." Hát ez elképesztő. Te most ebből mit akartál kihozni? Sejtésem szerint f..d sincs, csak pufogtatsz mérgedben, érvelés helyett.

"Erre is lenne ám válaszuk! Most hirtelen egy amerikai rajzfilmsorozatból ugrott be egy rész, ahol a hirtelen abortuszellenessé vált főszereplő elé szegeztek hasonló keresztkérdést. Azt felelte: "Mit bánom én, ha megszületett tőlem fel is fordulhat""

Lehet hogy a gyereknek szőrnyű élete lesz? Akiknek örökbe adnád rosszul bánhatnak vele, huh ezt a kockázatot nem vállalhatjuk! Úgy hogy azonnal tett szét a lábad, máris kikapom a fattyat. Ezt akartad ebből kihozni? Nyomos érv a family guy-ból, grat:)

2012. ápr. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/82 anonim ***** válasza:
88%

Eszembe jutott még valami:


Egyik munkatársam mesélte, hogy az egyik szomszédjuk örökbefogadott pár gyereket. Kapja értük havonta a támogatást(ha jól tudom 60-100 ezer között/gyerek). A nő nagyon csúnyán bánik a gyerekekkel, leordítja őket mindenért, velük csináltat mindent a házba és a ház körül is.

Pedig a nőnek lenne ideje takarítani, ugyanis otthon van, nem dolgozik.Megél anélkül is, gondoljátok miből.

2012. ápr. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!