Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit tennétek, ha a feleségetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha a feleségetekről kiderülne, hogy volt abortusza, amit eltitkolt előletek?

Figyelt kérdés

A feleségemmel van 4 közös gyermekünk, de nemrégiben megtudtam (nem tőle), hogy mielőtt velem megismerkedett volt egy abortusza.

Az életemnek nagyon fontos része a vallás és most nem tudom mit kezdjek magával a gyilkosság tényével és azzal, hogy elhallgatta ezt előlem.



2012. ápr. 16. 15:48
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/82 anonim ***** válasza:
27%
Utolsó, szerintem félreolvastad a vallást válásnak.
2012. ápr. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/82 anonim ***** válasza:
93%

Utolsó:

Nem, nem olvastam félre. Talán te olvastad félre, mert ott válás szó van írva.

Nézz a kérdéséhez, jobb oldalon lenn.

2012. ápr. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/82 anonim ***** válasza:
80%

Hát a döntés mindenképp nálad lesz, akárki, akármit dob a te fejedhez. De szerintem meg kell vele beszélned a dolgot, hogy mi történt, miért vetette el.

Figyelembe kell venned a 4 gyermeketeket, és a saját kapcsolatotokat.

Én nem hiszem, hogy az abortusz gyilkosság. Ennek ellenére úgy gondolom, hogy felelőtlenség eredménye amennyiben az anyát nem veszélyezteti a gyermek egészségileg. Mindezzel együtt nem ítélnék el senkit még mielőtt őt magát meghallgattam volna, hanem próbálnám megérteni.

2012. ápr. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/82 anonim ***** válasza:
87%
Utolsó előtti, ja értem - a rovat az.
2012. ápr. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/82 anonim ***** válasza:
89%
Eleve a válás kategóriában van és a címkék közt is ott a válás. Vallásról a leírásban ír a kérdező.
2012. ápr. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/82 anonim ***** válasza:
25%

Áruljátok már el miért támadjátok a kérdezőt? (Tudom ennyire imádjátok az abortuszt, és biztos a gyilkosság szón akadtatok ki)

Egyébként milyen szöveg hogy semmi köze a múltjához? Basszus házasok és van 4 gyerekük. Vagy szerintetek az abortusz egy mindennapi természetes dolog, ami teljesen átlagos esemény egy nő életében?

Kérdező ülj le vele, és beszéljétek meg. Valószínűleg szégyellte a dolgot ezért nem mondta el.

2012. ápr. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/82 anonim ***** válasza:
89%

Gyanítom a kérdező csak troll háborút akart indítani.


De ha igaz is akkor is azt mondom, hogy semmi közöd nincs hozzá, ő már akkor eldöntötte, hogy ezt a keresztet egyedül akarja viselni, ha ezt nem vagy hajlandó elfogadni akkor semmiféle tisztelet nincs benned feléje.

2012. ápr. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/82 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok választ, mostanra olvastam végig őket.

A kérdésekre valamennyire válaszolva: Úgy tudtam meg, hogy a a testvérének volt egy vetélése és aggódott, hogy nem esik majd többet teherbe, a férje pedig azt mondta neki, hogy ne aggódjon, hiszen az "én feleségem is milyen szép, egészséges gyerekeket szült abortusz után"...

A testvére megijedt, látszott rajta, hogy tudja, hogy én nem tudom. És a kérdéseimre sem akart válaszolni. A férje végül annyit mondott, művi abortusz volt és, hogy 21 éves volt és amikor megtudta, hogy terhes már nem volt együtt az apával, aki nagyon határozottan közölte, hogy nem akarja a és még egyetemre járt. És, hogy nagyon megviselte és nagyon sokáig nagyon rosszul volt utána.

2012. ápr. 16. 17:47
 39/82 anonim ***** válasza:
74%

"Tudom ennyire imádjátok az abortuszt, és biztos a gyilkosság szón akadtatok ki"


Attól, hogy bizonyos helyzetekben kisebbik rossznak tekintem az abortuszt, még nem imádom, kedves beszűkült válaszadó. Ki imádná az abortuszt, te tudod egyáltalán miről beszélsz? Vannak esetek igenis, ahol nem lehet elítélni. Gyilkosságnak meg kb. olyan joggal lehet titulálni, mint mikor kidobom a kukába a használt kotont.

2012. ápr. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/82 anonim ***** válasza:
100%

"művi abortusz volt és, hogy 21 éves volt és amikor megtudta, hogy terhes már nem volt együtt az apával, aki nagyon határozottan közölte, hogy nem akarja a és még egyetemre járt. És, hogy nagyon megviselte és nagyon sokáig nagyon rosszul volt utána."


Ez teljesen korrekt magyarázat. Jól döntött, mert jobb jövőt képzelt el, mint egyedülálló anyaként élni, úgy, hogy valószínűleg sosem tud majd egyetemre járni. Tönkretette volna az életét.

Fogd fel úgy, ez a döntés is kellett ahhoz, hogy ma a te feleséged lett és van 4 gyönyörű gyermeketek. Ha akkor nem dönt mellette, minden másképp alakul.

2012. ápr. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!