Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit tennétek, ha a feleségetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha a feleségetekről kiderülne, hogy volt abortusza, amit eltitkolt előletek?

Figyelt kérdés

A feleségemmel van 4 közös gyermekünk, de nemrégiben megtudtam (nem tőle), hogy mielőtt velem megismerkedett volt egy abortusza.

Az életemnek nagyon fontos része a vallás és most nem tudom mit kezdjek magával a gyilkosság tényével és azzal, hogy elhallgatta ezt előlem.



2012. ápr. 16. 15:48
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/82 anonim ***** válasza:
87%
Ami megtörtént, megtörtént, fogadd el ezt, ja és ez nem gyilkosság.Szóval kár a múltat bolygatni, ez egy megtörtént dolog.
2012. ápr. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/82 anonim ***** válasza:
42%

Először is: az abortusz gyilkosság-e: mindenkinek egyéni döntése mit hisz gyilkosságnak (ehhez a kérdezőnek is joga van).

-mit tennék: megbeszélném vele, hogy miért és, hogy tényleg volt-e abortusza. Neked van jogod tudni, hogy mi történt a feleségeddel (hiszen ahogy sok kedves válaszoló kihangsúlyozta:egy család vagytok). Hidd el (én nő vagyok) soha semmilyen helyzetben nem mennék el abortuszra (ha megerőszakoltak akkor is nevelőszülőknek adnám) de más emberek máshogy gondolkodnak.

Egyébként: Én is vallásos vagyok és próbálok is úgy élni, ennek valóban fontos része a megbocsátás és a család ÉS biztos a legtöbb válaszoló is vallásos hiszen ők nagyon jól tudnak mindent minden vallásról (ahogy olvashattad).

Egyébként várom a lepontozásokat de remélem segítettem (tudjátok a pontozás a válasz hasznosságát emeli ki nem a ti ellenkezéseteket).

2012. ápr. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/82 anonim ***** válasza:
94%

Ja,az még érthető lenne,ha azért lennél ilyen felháborodott,ha e miatt nem lehetne a feleségednek gyereke,és évekig tartott volna abban a hitben hogy szül neked gyereket.Mivel ez nem történt meg,sőt,átlagon felüli a gyerekeitek száma,nem tudom mi itt a probléma...

Nem akarok rosszindulatú lenni,de csak nem azért vagy tán ilyen,mert kiderült hogy nem volt szűz mikor feleségül vetted?

2012. ápr. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/82 anonim ***** válasza:
97%
Nem tőle tudtad meg... akkor honnan? Biztos hogy művi abortusz volt?
2012. ápr. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/82 anonim ***** válasza:
97%

Valoszinuleg azert hallgatta el eloled, mert nem buszke ra, es szeretne elfelejteni.

Van 4 gyermeketek, eddig gondolom boldogok voltatok. Szerintem lepj tul ezen, es eljetek tovabbra is boldogan.

Megvolt az oka az abortuszra, nyilvan azert tette.

A vallas resze a megbocsatas. Szerintem ezt gyakorold ahelyett, hogy felrugod a sajat eleted, a gyermekeidet, es a felesegedet.

2012. ápr. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/82 anonim ***** válasza:
86%
Ha az egyház annyira elítéli az abortuszt, nevelje fel a vagyonából az összes nem kívánt terhesség végeredményét! Nem tudom, mit szólna Vatikán, ha egyik reggel ott lenne több 100 mózeskosárban lévő baba a Szent-Péter bazilika előtt... Mondván: "Az abortusz gyilkosság, nem akartam ölni, így elhoztam, neveljétek fel Krisztus nevében."
2012. ápr. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/82 anonim ***** válasza:
82%
Már ne haragudj nagyon vallásos embertársam, de nem hiszem hogy életedben 4-szer lőttél az "érzékeny részeddel", azokat nem gondolod gyilkosságnak? ezt nevezik áll szentségnek....
2012. ápr. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/82 anonim ***** válasza:
98%

nem a te gyerekedet vetette el.

4 közös gyermeketek van,akiket biztosan nagyon szeret, jó anya, ne a múltban élj, hanem a jelenben.

pont a vallásod miatt titkolta el lehet, mert tudta hogy ezt fogod rá mondani, gyilkosság stb...

vagy te tökéletes vagy kérdező????

2012. ápr. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/82 anonim ***** válasza:
82%

"(tudjátok a pontozás a válasz hasznosságát emeli ki nem a ti ellenkezéseteket)."


Tudjuk... épp ezért ennyi a %-os arányod, mert teljesen feleslegesen szóltál hozzá. Az, hogy te nevelőszülőknek adnád a gyereked stb. stb. ,ez mindennek nevezhető csak hasznos válasznak nem.

Feltételezem még nem voltál terhes, nem szültél, tehát hatalmas nagy butaságokat hordasz össze így tudatlanul.

2012. ápr. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/82 anonim ***** válasza:
89%

Kérdező!


Először is: miért sunnyogsz, és nem kommentálsz egyetlen választ sem????

Húzod füled-farkad mert tudod hogy nekünk van igazunk?

Megerősítést vártál a téves eszmédhez, de nem kaptál.

Ez a baj?


Másodszor: Ugye nem gondoltad komolyan amikor a " válás" szót beírtad a keresőbe? Emiatt megfordult a fejedben a válás??? Képes lennél felborítani a családi életeteket, olyan dologért ami a feleséged múltjában történt és semmi közöd hozzá?????


Nnna, nem is kommnetálom ezt mert nagyon bántó dolgokat vágnék a fejedhez hogy mit gondolok most rólad.

2012. ápr. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!