Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » 8 év után kisbaba vagy ÉN?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

8 év után kisbaba vagy ÉN?

Figyelt kérdés

A párommal 8 éve vagyunk együtt és nem vagyunk házasok, de ide tartottam megfelelőnek feltenni a kérdést.Amikor összejöttünk, már régóta ismertük egymást és tudtuk,hogy egyikönk sem akar gyereket soha.28éves lány vagyok a párom 36 éves.Most jött rá , hogy ő gyereket akar pár éven belül!

Én nem akarok.Mit tegyek?Szeretjük egymást , de ÉN NEM AKAROK gyereket.8 év után most mire számítsak?Szerintetek kidob majd ez miatt?Volt már így valaki?Mi a helyes megoldás?A kérdésem lehet hogy szarul fogalmaztam meg, de remélem itt már megértettétek mi a gondom!Ha a párom mindenáron gyereket akar akkor természetesen elengedem, hoyg találjon valakit aki szül neki.Nem állok a boldogsága útjába, ha én nem tudom teljesíteni a vágyát.Mi szokott iylenkor történni?Segítsen valaki!(Engem viszont a kisbabára senki ne próbáljon rábeszélni ezt most kérem!)


2011. febr. 19. 14:07
1 2 3 4 5 6 7
 61/64 anonim ***** válasza:
Kedves 68%os! Én már szültem, és köszi, de a testem nem lehangoló, hanem ugyanolyan, mint a terhességem előtt. Elég sértő dolgokat írsz, kicsit szállj magadba.
2011. febr. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/64 anonim ***** válasza:

szakítsatok mielőbb. ha ő szeretne babát te meg nem akkor ne húzzátok egymás idejét,hagyd h megtalálja azt a nőt,aki szül neki.


ez így egyikőtöknek sem jó. te mint írtad,nem engedsz,és ha ő viszont igen,abból később lehet gond,elmérgesedhet a kapcsolat

2011. febr. 23. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/64 anonim ***** válasza:

Nem olvasta végig minden kérdését.

De nmért enm fogadtok örökve egy 4-5éves kisgyereket, akkor neked is kiesni az a 2év, és a terhesség.

2011. márc. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/64 anonim ***** válasza:

68%, sajnállak.

Én őszintén szólva nem adnám nekik a szülés csodáját, csak lehetővé tenném, hogy ők is átéljék. De nem fosztanám meg ettől magam.

A hozzáállásod ijesztő. Hány éves vagy, 12?

2011. márc. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!