Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » 8 év után kisbaba vagy ÉN?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

8 év után kisbaba vagy ÉN?

Figyelt kérdés

A párommal 8 éve vagyunk együtt és nem vagyunk házasok, de ide tartottam megfelelőnek feltenni a kérdést.Amikor összejöttünk, már régóta ismertük egymást és tudtuk,hogy egyikönk sem akar gyereket soha.28éves lány vagyok a párom 36 éves.Most jött rá , hogy ő gyereket akar pár éven belül!

Én nem akarok.Mit tegyek?Szeretjük egymást , de ÉN NEM AKAROK gyereket.8 év után most mire számítsak?Szerintetek kidob majd ez miatt?Volt már így valaki?Mi a helyes megoldás?A kérdésem lehet hogy szarul fogalmaztam meg, de remélem itt már megértettétek mi a gondom!Ha a párom mindenáron gyereket akar akkor természetesen elengedem, hoyg találjon valakit aki szül neki.Nem állok a boldogsága útjába, ha én nem tudom teljesíteni a vágyát.Mi szokott iylenkor történni?Segítsen valaki!(Engem viszont a kisbabára senki ne próbáljon rábeszélni ezt most kérem!)


2011. febr. 19. 14:07
1 2 3 4 5 6 7
 1/64 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha nagyon fontos neki, akkor számíthatsz arra, hogy elhagy emiatt.
2011. febr. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/64 anonim ***** válasza:
100%
Szia, ha te hajthatatlan vagy a témában, akkor lehet, hogy el fog hagyni, és keres magának valaki mást. De lehet, hogy inkább téged választ, és a gyermektelenséget. Azt, hogy mi fog történni, senki se tudja majd megmondani.
2011. febr. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/64 A kérdező kommentje:
Köszönöm, remélem nem ítél el senki!Sajnos hajthatatlan vagyok.Bánt is nagyon - nagyon,de ez van, ilyen vagyok!
2011. febr. 19. 14:16
 4/64 anonim válasza:
100%

Szerintem, ha ő gyereket akar, akkor keresni fog egy olyan lányt aki fog neki szülni. Mondjuk ha megbeszéltétek, hogy ne akartok gyereket akkor ez nem fair veled szemben, de sajnos bárki meggondolhatja magát, bár ez inkább a nőkre jellemző. Megkérdezhetem, hogy miért nem akarsz gyereket?

Bár lehet hogy 8-10 év múlva meggondolod magad, annak ellenére hogy most az mondod SOHA.

Nekem van két kisfiam, és akkora boldogság amit soha nem gondoltam volna. Természetesen nem akarlak rábeszélni, sőt becsülöm, hogy felvállalod, hogy te másképp gondolkodsz, és ki is tartasz emellett.

2011. febr. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/64 anonim ***** válasza:
56%
A világért sem akarlak rábeszélni a babára, de arra azért kíváncsi lennék miért zárkózol el ennyire előle. Leírom a saját példánkat. Mi 9 éve voltunk együtt akatunk is meg nem is babát. Igaz nem védekeztünk, de "igyekeztünk " jó időben együtt lenni (akkor amikor nem jöhet össze a baba). ennek ellenére egyszer összejött, ma sem tudjuk, hogy mikor valószínűleg nem fél időben volt peteérésem. A kislányunk megszületett, 8 hónapos és már nem is emlékszem a régi életünkre. Ez sokkal jobb. Addig míg nem volt meg a gyerek sem éreztem céltalannak az életem, de most hogy megvan és visszagondolok a régi életünkre teljesen céltalannak érzem. Remélem jól fogsz dönteni, de ha szereted a párod, és foglalkozol a baba dologgal pozitívan , akkor talán 1-2 év múlva majd bele mersz vágni.
2011. febr. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/64 anonim ***** válasza:
100%
Ha valóban igazán vágyik egy gyermekre, és te valóban, igazán szereted őt, akkor azt hiszem neked kellene szakítanod vele. Tudom, hogy rossz ezt még elképzelni is, de ha igazán szeretünk valakit, akkor a vágy, hogy őt boldoggá tegyük, mindennél, a saját boldogságunkná is erősebb.
2011. febr. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/64 anonim ***** válasza:
100%

Aki ennyire nem szeretne kisbabát, annak nem szabad szülnie - van rá sok esély, hogy a várandósság és a kisbaba megváltoztatná az egész hozzáállásodat, de ha nem, akkor egy ember életét teszed tönkre menthetetlenül.

Nagyon nehéz helyzetben vagy, és nagyon tisztellek azért, hogy el tudnád engedni a párodat, hogy ő boldog lehessen...

2011. febr. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/64 anonim válasza:
49%

Hát én nő vagyok, de biztos nem lennék olyan pasival aki nem szeretne gyereket.

Anyám van most egy ilyen kapcsolatba, ahol férfi szeretne gyereket, de anyu már nem (megértem felnevelt engem meg bátyám, jó hogy nem akarja 20 év után előröl kezdeni a gyerek nevelést).

Ők már a kezdet kezdetén azt beszélték meg, hogy ennek ellenére együtt vannak addig, amíg a férfi nem talál magának olyan nőt, akit szeret és gyereket is szül neki.

Én nagyon valószínűnek tartom, hogy előbb vagy utóbb elfog hagyni egy olyan nőért, aki szül neki.

De nem akarlak győzködni, de biztos vagyok benne hogy pár év múlva bánni fogod, hogy a mostani makacsságod miatt veszni hagytad a szerelmed, mert biztos pár év múlva biztos szülni fogsz.

2011. febr. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/64 anonim ***** válasza:
61%
Nem beszélnélek rá, meg hát nem is lehetne, csak annyit írok, hogy én is ilyen voltam, és nem akartam gyereket, párom beletörődött, vettünk egy kutyát:) de az évek teltek és bizony eljött a 36.év és elkezdtem meghülyülni és bizony most már mindent megtennénk ,hogy jöjjön a baba, de nem akar, előjöttek az anyai ösztönök, hormonok:)) szóval soha ne mondd azt, hogy soha még ha most úgy is gondolod, mert tudom, hogy engem a sírba kergettek azzal amikor mondták, hogy majd úgy is akarok egyszer, de én száz százalékig tudtam, hogy soha nem kell gyerek, még azt se csíptem, ha láttam embereket akik gyerekeknek gagyarásztak, most meg megveszek minden kölökért.
2011. febr. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/64 anonim ***** válasza:
64%
Nagyon egyszerű, az emberek változnak. Így jöttetek össze, de talán nem pont ezért, ő meggondolta magát, te pedig nem. Ha az egymás iránti kölcsönös szeretet tartott össze titeket, valakinek engednie kell, a kapcsolatotokért, egymásért, a másikért. De az élet rendje szerint, nem kérdéses, hogy melyik mellett lenne érdmes dönteni mindenképp. Ha ez nem megy, ahhoz viszont ez egy túl nagy szakítópróba az életfelfogásotokat illetően, és sajnos külön kell folytanotok.
2011. febr. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!