Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » 8 év után kisbaba vagy ÉN?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

8 év után kisbaba vagy ÉN?

Figyelt kérdés

A párommal 8 éve vagyunk együtt és nem vagyunk házasok, de ide tartottam megfelelőnek feltenni a kérdést.Amikor összejöttünk, már régóta ismertük egymást és tudtuk,hogy egyikönk sem akar gyereket soha.28éves lány vagyok a párom 36 éves.Most jött rá , hogy ő gyereket akar pár éven belül!

Én nem akarok.Mit tegyek?Szeretjük egymást , de ÉN NEM AKAROK gyereket.8 év után most mire számítsak?Szerintetek kidob majd ez miatt?Volt már így valaki?Mi a helyes megoldás?A kérdésem lehet hogy szarul fogalmaztam meg, de remélem itt már megértettétek mi a gondom!Ha a párom mindenáron gyereket akar akkor természetesen elengedem, hoyg találjon valakit aki szül neki.Nem állok a boldogsága útjába, ha én nem tudom teljesíteni a vágyát.Mi szokott iylenkor történni?Segítsen valaki!(Engem viszont a kisbabára senki ne próbáljon rábeszélni ezt most kérem!)


2011. febr. 19. 14:07
1 2 3 4 5 6 7
 11/64 A kérdező kommentje:
Nem szeretném elmondani miért nem akarok gyereket,mert akkor tuti sokan megbántanának.Már a terhességet sem akarom, irtózom még a gondolattól is, és mivel már 28 vagyok, így nem hinném hogy ez megváltozik.Minden ami egy kisbaba 2 éves koráig van taszít!Amik egy nővel történnek a terhességtől a gyerek 2éves koráig nekem az nem megy!!!!Nem akarom.Hiába lenne csodajó dolog, nekem ezek nem mennek!Félek, irtózok, rettegek meg minden amit eltudtok képzelni, és legfőképp nem akarok megváltozni, nem akarok más valakiért élni.Ráadásul féltékeny is lennék,hogy a párom már nem csak engem szeret, és akkor meg már milyen anya lennék.
2011. febr. 19. 14:29
 12/64 anonim ***** válasza:
51%

Én biztosan elhagynálak. Nem akarlak megsérteni félre ne érts, csak a véleményem írom le.

Szerintem az ember lét értelme, hogy gyerekünk legyen.Oké munka karrier stb.... 20 éves vagyok, még én sem akarok gyereket, mert főiskola...munka... De mindenképpen akarok, ha már megadatott, hogy teherbe tudok esni, és szeretném megtapasztalni az anyaság csodás érzését. Ha most becsúszna, akkor is megtartanám. Lehet ért valami trauma, vagy egyszerűen másképp vagy kódolva, mint a legtöbb nő.

A párodat megértem, mert ugye fiatalon mindig élet forever, de most már ő is elgondolkodott a családalapításon, és ha tőled nem kaphatja meg, akkor ott fog hagyni. Azt nem tartanám jó ötletnek, hogy rád kényszerítse a gyereket, mert ha nem akarod, akkor biztosan rossz anya lennél, és annak a gyerek látná kárát.

Viszont a párodat sem lehet arra kényszeríteni h. fossza meg magát az apai örömöktől.

2011. febr. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/64 A kérdező kommentje:

Ha valaki kihordaná,megszülné helyettem az szóljon!!!!

És nagyon köszönöm, hogy mindenki ilyen tapintatos!

2011. febr. 19. 14:34
 14/64 anonim ***** válasza:
32%
Most olvastam a válaszod, egyszerűen önző vagy:S Más nő meghalna, ha az apja jobban szeretné a babát, mint őt. A szülés a világon a legjobb dolog, ha tényleg ennyire undorodsz a kisbabáktól, akkor SOHA ne vállalj gyereket, mert megkeseríted az életét. A párodat meg engedd szabadon, inkább most, mint később. Előbb utóbb el fog hagyni.
2011. febr. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/64 anonim ***** válasza:
13%
Kihordaná megszülné? A Béranyaság Magyarországon tiltott!!!! És beteges is. Amúgy az nem is a te gyereked lenne! Nem a te génjeid lennének benne, nem hasonlítana... És a béranyák nagy része meg is gondolja magát! Mert előjönnek bennük az anyai ösztönök!!!!
2011. febr. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/64 A kérdező kommentje:
Már hogy lennének az ő génjei az én petesejtemből?Na ebbe ne bonyolódjunk bele.Nem ezért írtam!
2011. febr. 19. 14:51
 17/64 anonim ***** válasza:
26%
én úgy tudom,h nálunk se tiltott dolog!vannak ennek papírformái,lehetőségei,de nem 2forint a béranyaság!és az már nem is ugyan az és azt is inkább azok vehetik igénybe akik nem tudnak kisbabát kihordani és nem azok akik nem akarnak!a te hozzáállásod a gyerektémához abszolút jól tükrözi,h az ilyen nők miért is ne szüljenek!te tényleg ne szülj és addig amíg így állsz hozzá,de viszont a párod el kell engedned,mert őt önző dolog lenne megfosztani az apai örömöktől
2011. febr. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/64 anonim válasza:
100%

Téged csak a terhesség-szülés-kisbaba téma taszít, vagy úgy általában az anyaság? (Nyugi, nem ítéllek el, én is hasonlóan gondolkozom, lehet megkövezni :-)) Ha csak a "macerás" része a probléma, akkor esetleg örökbe fogadni egy nagyobb gyereket (ovis, kisiskolás)?

Ha viszont semmilyen körülmények között nem akarsz anya lenni, ő viszont mindenképp szeretne apa lenni, szerintem hagyd elmenni. Egyikőtöknek sem lesz jó, ha emiatt vitatkoztok, neki pedig mindvégig hiányozni fog egy gyerek, ez előbb-utóbb megmérgezné a kapcsolatot. Akkor pedig jobb most kilépni, amíg még fiatalok vagytok, neked is lenne esélyed még boldognak lenni, neki is.

2011. febr. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/64 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem el fog hagyni. De a legtisztább valóban az lenne, ha te engednéd el őt, hogy boldog lehessen mással, aki megadja neki, amire vágyik.

Ha van egy kis esze, és tényleg szeretne gyereket, akkor nem marad együtt veled, ha nem adod ezt meg neki.

Ha meg ennyire ellene vagy a gyerekszülésnek, akkor engedd el.

2011. febr. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/64 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem fogadtok örökbe? Annyi árva kisgyerek van... Én egyébként meg tudlak érteni, én is irtózok még a gondolattól is, hogy egyszer szülnöm kell és elhízok és lógni fog mindenem + hogy az egész életem arról fog szólni évekig, hogy egy kisbaba körül ugrálok:S De azért majd egyszer "szeretnék" egy kisbabát, mert amikor már nagyobb biztos sok öröm lesz benne. L25
2011. febr. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!