Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » 8 év után kisbaba vagy ÉN?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

8 év után kisbaba vagy ÉN?

Figyelt kérdés

A párommal 8 éve vagyunk együtt és nem vagyunk házasok, de ide tartottam megfelelőnek feltenni a kérdést.Amikor összejöttünk, már régóta ismertük egymást és tudtuk,hogy egyikönk sem akar gyereket soha.28éves lány vagyok a párom 36 éves.Most jött rá , hogy ő gyereket akar pár éven belül!

Én nem akarok.Mit tegyek?Szeretjük egymást , de ÉN NEM AKAROK gyereket.8 év után most mire számítsak?Szerintetek kidob majd ez miatt?Volt már így valaki?Mi a helyes megoldás?A kérdésem lehet hogy szarul fogalmaztam meg, de remélem itt már megértettétek mi a gondom!Ha a párom mindenáron gyereket akar akkor természetesen elengedem, hoyg találjon valakit aki szül neki.Nem állok a boldogsága útjába, ha én nem tudom teljesíteni a vágyát.Mi szokott iylenkor történni?Segítsen valaki!(Engem viszont a kisbabára senki ne próbáljon rábeszélni ezt most kérem!)


2011. febr. 19. 14:07
1 2 3 4 5 6 7
 41/64 anonim ***** válasza:
61%

"En 2009.01.22.en 02.07.perckor valtam edesanyava,nagyon fajdalmas,de igazan csodalatos erzes volt,azota mar van egy kis totyogo,csicsergo kismadaram es rajottem,hogy ettol szebb,tisztabb erzes nincs is a vilagon!!!"


Ezt most találtam azt hiszem ez sok mindent leír.

2011. febr. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/64 anonim ***** válasza:
40%
Amúgy miért győzköditek? Most komolyan nem értem.
2011. febr. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/64 anonim ***** válasza:
20%

Vagy hallgasd meg ezt! :-)

http://www.youtube.com/watch?v=aEKMrwl-D70

Milyen volt anyukád, a vele valós viszonyod etc.?

2011. febr. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/64 anonim ***** válasza:
29%

Biztos, hogy nem fog a te véleményed változni?

Egyáltalán miért nem akarsz?

Én elhagynálak.

2011. febr. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/64 anonim ***** válasza:
71%

Szia!

Ne haragudj, de szerintem Te még mindig úgy gondolkodsz, mint egy kamasz. Ráadásul irigy is vagy és egyáltalán nem feláldozó típus. Az ilyen tényleg ne szüljön gyereket. Én egyáltalán nem akarlak rábeszélni a gyerekre, Isten ments! Meg kell értened, hogy a párod gondolkozik egészségesen és el kell őt engedned. A gyerek az élet egyetlen értelme. És ha Te nem mersz/akarsz kisbabát világra hozni és felnevelni 2 éves koráig, én kérlek meg rá, hogy béranyaságon meg egyéb kiskapuk ne is jussanak eszedbe. Nem lenne belőled jó anya, csak a gyerek sínylené meg. Egy gyereket szívből kell akarni. Épeszű embernek eszébe nem jutna az, hogy nem akar gyereket, mert akkor a párja már a gyerekét fogja jobban szeretni. Abszurd az egész. Tegyél jót a pároddal és szakítsatok. Bocs a kemény szavakért.

2011. febr. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/64 anonim ***** válasza:
50%
Utolsó, ott a pont! Kérdező, kár, hogy az édesanyád nem úgy gondolkozott, ahogy Te.
2011. febr. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/64 anonim ***** válasza:
30%
Miért jöttél össze vele,8 év időpocsékolás,olyat kellett volna keresni aki az elején lefixáljátok,hogy egyikőtök se akar,nem kellet volna hülyiteni őt 8 évig.
2011. febr. 20. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/64 anonim ***** válasza:

Kedves előző, elég szelektíven olvasol:

"Amikor összejöttünk, már régóta ismertük egymást és tudtuk,hogy egyikönk sem akar gyereket soha."

2011. febr. 20. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/64 anonim ***** válasza:

Kedves előző, elég szelektíven olvasol:

"Amikor összejöttünk, már régóta ismertük egymást és tudtuk,hogy egyikönk sem akar gyereket soha."


Soha ,és most meg akar,na ennyit erről.


Ha én egyszer át mondok(soha) az 8 év múlva is á lesz,nem D meg F...

2011. febr. 20. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/64 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó, meg ne haragudj, de én ezt egyszerűen nem hiszem:)

Tudod az ember változi, amire 8 évvel ezelőtt á-t mondott, mert a hideg rázta tőle, az most lehet vonzó a szemében.

Ugyanis nem arról van szó, hogy pl. sose ölök embert:) Ez kicsit más kategória, gondolkozhatnál te is.


A gyerekvállalás amúgy se az a kategória, amikor az ember biztosat mondhat, mert a hormonok akár egyik napról a másikra is megváltoztathatják a hozzáállást.

2011. febr. 20. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!