Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A nejem azért akar válni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nejem azért akar válni a picikénkkel, mert otthonülős vagyok. Tényleg nem megyek velük sehová sem. Ez gáz?

Figyelt kérdés
Milyen egy jó kapcsolat? Más mennyit mozdul ki a családdal? Ennyire rossz vagyok, mert semmit nem csinálunk együtt? Szeretem és megveszek nekik mindent. De nekem csak otthon lenni van kedvem. Tényleg uncsi vagyok? 36F
2010. dec. 3. 19:39
1 2 3 4 5 6
 51/53 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, kérdező, az még tolerálható, bár nehezen, hogy nem lehet rávenni téged semmire... de az, hogy ezekután, ezek alatt te más nőkkel szórakozol MONDVÁN, HOGY UNATKOZOL!!! most vagy tespedni akarsz az életedben és akkor ne nőzzél, vagy te valójában nem is unatkozol, nem is vagy olyan tespedős, csak épp nem a családoddal akarsz már kimozdulni, szórakozni. El kéne dönteni, hogy melyik vagy...és aszerint viselkedni, ha még lehetséges egyáltalán! Én mindenesetre totálisan megvetlek... nekem nem kéne ilyen pasi, és ezekután azt mondom: a feleséged is jobban járna valaki mással.
2010. dec. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/53 anonim ***** válasza:
miért nem válaszolsz?
2010. dec. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/53 anonim ***** válasza:

Miért nem válaszol? Mert rájött, hogy szánalmas...


Ekkora sz.rkupacot embernek álcázva még nem láttam... Őneki nem kell semmi, nincs igénye sétára, mozira, az asszony oldja meg egyedül a kikapcsolódást... ezt írta. Most meg: kellett a kaland a munka közbeni unalom ellen.


Tehát a kérdező a családját unja, unja az asszonyt. Ne vegye az ilyen szemét a szájára a szeretet szót, mert nem tudja, hogy mi az, és nem, szaporodnia sem kellett volna.

Kérdésem van: ha egész nap természetben vagy, vagy mit írtál, és azért nem vágysz mozgásra, sétára, stb, akkor hogy lepett meg közben az unalom, és hogy értél rá kalandozni mindenféle r.bancokkal?

Vagy munkában is lusta dög vagy, és lopod a napot, aztán otthon belehazudsz asszonypajtás képébe, vagy tényleg olyan szánalmas vagy, hogy új szót kell rá kitalálni...


Felvilágosítalak: nem szeretsz senit. Nem szereted a családod, sem a gyereked tiszta szívből. Magadat szereted. Szokd meg a gondolatot, és élj egyedül, ne tegyél tönkre senkit ezzel az önző bunkósággal! Asszonynak jobb lesz egyedül.

Gondold el: végighallgatta ezerszer, hogy te nem akarsz kimozdulni, meg nem vagy olyan típus, akinek sok izgire van szüksége, most meg megkapta, hogy a kaland kevéért flörtöltél... Totál hülyének nézhet most, és igaza van. Sajna a nők ilyenkor magukat is hajlamosak hülyének nézni, pedig neki erre nincs oka: jól cselekedett.

Nem, nem érsz el semmit nála, ha elmondod, hogy őket szereted. Le fogja tojni, mert már mindent lenyelt tőled, amit le lehet. Még ha vernéd, akkor tudnád tetézni...

Tényleg maradj egyedül. Hobbiból nem kell családot alapítani, arra jó a GYIK...

Pfff...

2010. dec. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!