Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A nejem azért akar válni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nejem azért akar válni a picikénkkel, mert otthonülős vagyok. Tényleg nem megyek velük sehová sem. Ez gáz?

Figyelt kérdés
Milyen egy jó kapcsolat? Más mennyit mozdul ki a családdal? Ennyire rossz vagyok, mert semmit nem csinálunk együtt? Szeretem és megveszek nekik mindent. De nekem csak otthon lenni van kedvem. Tényleg uncsi vagyok? 36F
2010. dec. 3. 19:39
1 2 3 4 5 6
 1/53 A kérdező kommentje:
Tényleg passzív vagyok, de nem akarok változni. Ilyen vagyok. Szeretem a családom, de nekem elég annyi, ha otthon vagyok, számítógépezem, tvzem, játszom a kicsivel. Ennyire kevés ez tényleg?
2010. dec. 3. 19:41
 2/53 anonim ***** válasza:
90%
Ha folyton otthon van az ember és nem érik más ingerek, könnyű befordulni. Gondolom a nejednek is ez a gondja. Néha vidd el moziba, sétálni, gyerekkel a korának megfelelő programokra.
2010. dec. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 A kérdező kommentje:
De nem akarok, havonta 1x bőven elég nekem. Attól még szeretem őket, de a nejem meg megőrül otthon, azt mondja. Folyton arra panaszkodik, hogy nem csinálunk semmit. De én nem gátolom, miért nem megy el a barátaival? Arra azt mondja, hogy mert ők is a párjukkal mennek? Ennyire rossz vagyok vagy ő a telhetetlen?
2010. dec. 3. 19:44
 4/53 anonim ***** válasza:
82%

Ugyan ez a baj velem is:S

Világ életemben mi volt?

Elmentem haverokkal,ittunk,csajoztunk,bohóckodtunk.

Most ugye van barátnő, inni nem lehet, csajozni megint nem, táncolni abszolút nem tudok...aztán meg megy a rinya, h miért nem megyünk valahová bulizni:S

Elég rossz, mert engem már emiatt tettek lapátra 2,5 fél év után, olyan csajt meg nem igazán találok, aki nem bulizik:S

Arról nem is beszélve, h amúgy se lenne nagy kedvem, két munkahelyem van, mellette meg lejárok edzeni mikor mit aztán cső,sokszor még a hétvégém se szabad.

Munka során is sokat utazok meg emberekkel foglalkozok, szerinted van kedvem a maradék szabadidőmben is diszkóba menni??:S

2010. dec. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 A kérdező kommentje:

Az enyém nem bulizni akar, csak ki az utcára. Mintha bezártság érzete lenne. Én 16 órától szabad vagyok, de olyan jó otthon pihizni minden nap. Én tényleg nem megyek még anyámékhoz sem, csak otthon. De tényleg szeretem a családom és mindent megtennék értük.

Antiszoc vagyok vagy mi? Vagy a nejem mehetnékes? Segítsetek, felőröl!

2010. dec. 3. 19:51
 6/53 anonim ***** válasza:
92%

Mikor még csak jártatok, udvaroltál neki, akkor hogy volt? Akkor se mentetek sehová? Mert ha nem, és ő ennyire igényli (megértem valahol), akkor bocsi, de nem értem hogy mondott neked igent.

Tényleg elmehetnél vele olykor úgy, hogy ti hárman valahová, akár csak úgy sétálni...és azért a baráti körötökbe is elkisérhetnéd. Szerintem kellemetlenül érzi magát mikor megkérdezik tőle, hogy: "A férjed nem jött?" Ő meg: "Nem, :( TV-zik, számítógépezik stb."

Őt vetted el, vagy a TV-t/számítógépet? Foglalkozz vele, mert bár megveszel neki mindent, de amire megkér azt nem teljesíted, és nem is akarod. (Hisz írtad, nem akarsz megváltozni.) Joggal érzi úgy, hogy nem szereted őket, és így jogos, hogy válni akar. Kívánom, hogy forduljon jobbra az életetek, de ha nem teszel a kedvére tényleg kezhez kapod a válási papírokat.

2010. dec. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 A kérdező kommentje:
A terhességig mentem vele, aztán felőrölt a pénz megteremtése, azon agyaltam. De én ilyen voltam mindig is. Nem akarok kimozdulni. Félévente elmegyek vele a barátokhoz, kéthetente a szülőkhöz is. A többit intézze a gyerekkel vagy a barátaival, nekem nincs rá igényem. Nem gátolom őt, de én nem akarok. ettől még szeretem!
2010. dec. 3. 19:55
 8/53 Tinker Bell ***** válasza:
90%

Igen, ez tényleg gáz!

Nem akarsz változni? Akkor fogadd el, hogy válni akar! Megjegyzem teljesen jogosan!

Én nem bírnám ki, hogy állandóan csak otthon tespedjek, vagy a párom tegye ezt. A feleségedet meg igazán megértheted, mert szerintem van ő otthon eleget a gyerekkel és szeretne egy kicsit kikapcsolódni!

Fogd fel és változz!


Egy család vagytok, viselkedjetek is úgy!

2010. dec. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim ***** válasza:
100%
Azért szerintem megérthetnéd a feleségedet! Ő otthon ül napi 24 órában, abból kb 16 órát végig gögicsél (nem tudom hány éves a gyerkőc). Fogadd el hogy ő is vágyik felnőtt (!)társaság után. Te meg hazamész jobb esetben beszélgettek 1/2 órát aztán netezel... Szerintem állapodjatok meg, hogy vagy hétvégén elmentek piacra, bevásárolni, vagy mozizni, vagy ide oda, vagy hétköznap. Szerintem az arany középutat kellene választanotok: Ő is enged, te is engedsz: ergo heti 7 napból 3x mozduljatok ki. Így neked is megmarad a pihid és ő is ki "lesz elégítve". Hidd el, ha tényleg szeretnéd, akkor megtennéd a kedvéért, és hidd el amikor azt mondom, hogy ne csodálkozz majd azon, ha egyszer hazamész és csak a hűlt helyüket találod! Tedd össze a kezed, hogy a feleséged legalább el merte mondani neked, hogy mi a gondja :) innentől kezdve csak rajtad múlik a dolog, hogy vagy változol, vagy "elszöknek" :)
2010. dec. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim ***** válasza:
95%

Soktényezős!

A nejed örülhetne, hogy nem egy kocsmázós-gépezős-kimaradós vagy éppen karrierista férje van, akivel csak a hűtőmágnesen keresztül érintkeznek egy-két cetli által.

Node: egy ideális kompromisszumot kellene kötnötök. A feleséged jövősmenős, és ezek szerint nem a barátnőivel akar csacsogni egy rózsaszín plázában, hanem rád tart(ana) igényt. Ezt vedd jó néven. Te fáradt vagy, vagy egyszerűen megelégszel ezzel. Hát keressetek egy középutat. Neked sem fog leesni a gyűszű az ujjacskádról, hogyha a négyfalas punnyadást hétvégente és hétköznap heti egy-két alkalommal felfüggeszted. És akkor az asszonypajtás is megértőbb lesz és nem fog örökké szekálni, hogy mehetnéke van. Hisz ki lesz elégítve az ebbéli igénye.

Azt kellene letisztáznotok, hogy mennyire szeretitek egymás, mennyire tartotok egymás mellett és addig változzatok mindketten, amíg nem késő.

2010. dec. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!