Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A nejem azért akar válni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nejem azért akar válni a picikénkkel, mert otthonülős vagyok. Tényleg nem megyek velük sehová sem. Ez gáz?

Figyelt kérdés
Milyen egy jó kapcsolat? Más mennyit mozdul ki a családdal? Ennyire rossz vagyok, mert semmit nem csinálunk együtt? Szeretem és megveszek nekik mindent. De nekem csak otthon lenni van kedvem. Tényleg uncsi vagyok? 36F
2010. dec. 3. 19:39
1 2 3 4 5 6
 21/53 anonim ***** válasza:
81%
fél. KOmpromisszumot kell mindkettőjüknek kötni. A férjnek is, ha nem akarja a feleségét elveszteni, hisz itt már erről van szó.
2010. dec. 4. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/53 anonim ***** válasza:
100%
Nem riogatni akarlak, de van egy hasonló pár a baráti körben, most válnak. Az asszony ugyanilyen mehetnékes, a férj meg sehova. Csak otthon! Barátai sincsenek nagyon. Pedig fiatalok, 30 évesek! Jó, nyilván nem csak ez az oka, de az is sokat hozzá tesz. Valahogy meg kell találni a középutat. Anno én is pörgős voltam nagyon, a férjem meg otthonülős. Na mi ezt megoldottuk úgy, hogy én kevesebbet pörgök, ő meg többet. Kb. heti 3szor eljárunk valahova (ez akár egy közös meccs nézés a barátaival, vagy fürdő stb). Ez nekem is elég, neki is! Jól írta valaki, a házasság egy nagy kompromisszum. Ha valaki kategórikusan kijelenti,hogy már pedig én akkor sem, annak előbb-utóbb válás lesz a vége!
2010. dec. 4. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/53 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, egy kapcsolatban tudni kell kompromisszumot kötni. Ha leszarod azt, hogy érzi magát a feleséged, akkor mit vársz?
2010. dec. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/53 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy annyira megerőltető lenne a családi béke érdekében néha megemelni a segged és kimozdulni a pároddal, elvinni randira, vagy akármi programot kitalálni. Hidd el, kellenek a közös élmények, amikre jó visszaemlékezni. Rengeteg plusz tartást ad egy kapcsolatnak.
2010. dec. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/53 anonim ***** válasza:
86%

párom is kiirhatta volna ezt a kérdést...szerencsére nincs gyerek,nem is lesz ha nem változik...


áruld már el,mi jó abban ha állandóan otthol ülsz és vagy meló után?

falra tudnék mászni mikor hazaérünk (és én nem ülök itthon egész nap gyerekkel,hanem dolgozok,annyit mint ő),vacsi épp rendelt kaja,ugyanynniba kerül ha elmegyünk s ott esszük meg,és neki nincs kedve,inkább pizsibe bújik,és hozzák házhoz...


és csodálkozik,ha meg fogom unni...és te is fogsz csodálkozni ha majd a feleséged az orrod alá dugja a válóspapirokat...

2010. dec. 6. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/53 BlackSword ***** válasza:
100%

Nem olvastátok hogy a kérdező naphosszat 10-en akárhány órát A SZABADBAN VAN?????? mégis ki a fenének lenne kedve ezek után sétálgatni!


Pl én... És pofavágás nélkül, mert annak az embernek okoznék vele örömet, akit szeretek, és ennek már én is örülnék... Néha le kell nyelni egy-két békát...

2010. dec. 6. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/53 anonim ***** válasza:
10%

Szerintem meg az a gáz, h emiatt válik..

A gyerekkel mi lesz?

2010. dec. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/53 A kérdező kommentje:
A gyereknek szerinte nem tenne jót, ha azt látná hogy az apja csak otthon tesped és nem csinál semmit csak számítógépezik. Játszok vele naponta, de miért nem elég neki a lakásban? Jövök megyek üzletelek egész nap és nincs kedvem sétálgatni vele, az én agyam pörög és azt a számítógépezéssel vezetem le.
2010. dec. 6. 14:16
 29/53 anonim ***** válasza:
100%
De ez nem csak kedv kérdése! Szerinted a nejednek kedve van mosni, vasalni, főzni hétről-hétre? A gyereked, a családod ennyire nem számít, csak hogy ülhess otthon a gép előtt?
2010. dec. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/53 anonim ***** válasza:
100%

neked nincs kedved vele lenni,majd lesz másnak...


és majd siránkozhatsz,h "a szemét r.banc itthagyott és vitte a gyereket is,pedig én jó férj voltam"

2010. dec. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!