Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A nejem azért akar válni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nejem azért akar válni a picikénkkel, mert otthonülős vagyok. Tényleg nem megyek velük sehová sem. Ez gáz?

Figyelt kérdés
Milyen egy jó kapcsolat? Más mennyit mozdul ki a családdal? Ennyire rossz vagyok, mert semmit nem csinálunk együtt? Szeretem és megveszek nekik mindent. De nekem csak otthon lenni van kedvem. Tényleg uncsi vagyok? 36F
2010. dec. 3. 19:39
1 2 3 4 5 6
 11/53 anonim ***** válasza:
94%

ma 19:52-es vagyok.

Ajánlom figyelmedbe ezt a könyvet...itt el tudod olvasni: [link]

Nagyon jó, és akkor megérted pontosan mire gondoltam, hogy ha nem teszed meg (többször) azt amit kér tőled, akkor ő úgy érzi nem szereted őket. Csak üres szavakat mondasz neki, mikor azt mondod: szeretlek. Én elhiszem, hogy szereted, nekem nem kell bebizonyítanod...NEKI VISZONT IGEN! Ebben pedig a linket könyv segít, figyelj arra mit kér és tedd meg érte/értük/értetek, ez a lényeg.

2010. dec. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/53 anonim ***** válasza:
96%

Neki igénye van erre, de te hagyod, intézze magának???!!!


Még a megfogalmazás is vérfagyazstó. Az életének egy részében nem vagy partner, és ez jogosan sérti őt! Felnőttek vagytok, ő neveli a gyerkőcöt otthon, gügyög, gondozza, jön-megy, takarít, mos, főz, stb egész nap, te meg hazajössz és nem foglalkozol vele? A feleséged, vagy a bejárónőd? (nem támadás a kérdés, hanem azt szeretném, ha feltennéd magadnak)

Az élete egy fontos része alól kivonod magad, hogy te azt nem szereted. Így viszont azt erőlteted rá, amit ő nem szeret... Nem fair! Mindkettőtöknek engedni kell, és ő már gondolom, nem tegnap óta tűri, hogy egyedül van hagyva! Pedig férje, családja van! Igenis meg kell tudnod tenni annyit a családodért, feleségedért, picurkádért, hogy felállsz a fotelből egy héten kétszer, mert ő is iszonyatosan sokat tesz a családért, és tűri a tespedésed is! Neki is kijár a pihi, ami az ő esetében mozi, kirándulás, színház, koncert, néha egy vacsi lenne!


Gondolkozz el ezen, mert elveszítheted őket!

2010. dec. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/53 anonim ***** válasza:
92%

mintha az én férjem írta volna ki ezt a kérdést!

ő ugyan ilyen, mint te. Szeret itthon punnyadni meló után és szabadnapokon. Mi sem nagyon megyünk együtt sehova, max bevásárolni. Néha nekem is elegem van a bezártságából, de sok mindent nem tudok ellene tenni.

A tanácsom: próbálj meg legalább néha elmenni a feleségeddel és a gyerekkel ide-oda, csak pár órára. Meglátod, nem olyan rossz az! És egy ilyen kiruccanás után olyan jól össze lehet bújni, megbeszélni a napot. Gondolom szeretitek egymást, Ő ezért akar Veled lenni/menni, Te pedig ezért tetted fel a kérdést. Nem kell minden nap programozni, de hetente 1x neked is jót fog tenni!

2010. dec. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/53 anonim ***** válasza:
92%

"De nem akarok, havonta 1x bőven elég nekem."


Ne haragudj, de ki nem szarja le hogy te mit akarsz? Mit szólnál, ha a feleséged csak havonta egyszer lenne hajlandó a szexre, mert nem lenne igénye többre? Hm? Hiába bizonygatod hogy szereted, üres szavak... Ha annyira szeretnéd, igenis vennéd a fáradságot és a kedvére tennél néha! Ha meg nem akarsz megváltozni, hagyd elmenni, hogy legyen esélye találni egy normális férfit!

2010. dec. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/53 BlackSword ***** válasza:
100%

Ne legyél már ennyire anyámasszony katonája!!! Végtére is nállatok ki hordja a nadrágot??? És légy partner a házasságodban... Igaza van az egyik előttem írónak... Igen is légy része a családodnak, és légy partner a házasságban is...

Most szépen kapcsold ki a gépet, irány a konyha, csinálj valami egyszerű édességet, ha a kicsi alszik nézzetek meg egy filmet, bújjatok össze (vagy csináljatok valami produktívat), holnap pedig megsétáltatod őket... Mind a kettőt... És elmondod a feleségednek, hogy mi is a baj, de őszintén...

2010. dec. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/53 anonim ***** válasza:
2010. dec. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/53 anonim ***** válasza:
77%
Nekem is ezért lett vége az egyik kapcsolatomnak, pedig nekem gyerekem sincs. Borzalmas a bezártság. Legalább hetente egyszer menjetek el egy kávézóba vagy valahová. Nem csípem a nőket, de a nejednek nagyon igaza van.
2010. dec. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/53 anonim ***** válasza:
12%

Kedves Válaszolók!


Nem olvastátok hogy a kérdező naphosszat 10-en akárhány órát A SZABADBAN VAN?????????? mégis ki a fenének lenne kedve ezek után sétálgatni!


Teljesen igazad van. Neked ennyi elég egy napra. Ő a gyerekkel van, vagy mit tudom én. ha neki mennie kell ki, akkor menjen egyedül vagy barátnővel. Neked ez nem kikapcsolódás. Én megértem. A baj akkor van ha nincsenek barátai.


Én is szeretek otthon ülni, de én is hetente többször megyek el hegyre sétálni. Általában egyedül. Sokszor anyukámmal. Ha van pasim néha vele, de sokszor egyedül mentem, mert nekem úgy is nagyon kellemes. Ha a barátommal akarok lenni, majd este hozzábújok. :) De nem nyaggatom hogy vigyen sétálni, ha egyébként egész nap kint melózott a telken például.


Ha ezért válni akar, hát váljon. Megjegyzem semmilyen pasi sem fog vele sétálgatni ha egyébként egész nap kint mászkált és hulla fáradt. Maximum olyat foghat ki, aki kerek perec megmondja neki merre hány méter, és ha nem tetszik mehet ahova akar. Lehet hogy azt a pasit meg fogja becsülni. :)


32/N

2010. dec. 3. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/53 anonim ***** válasza:
100%

Én megértem, hogy sokat dolgozol, hogy előteremtsd amire szüksége van a családnak. De gondolj bele, hogy a feleséget egész nap otthon van a négy fal között a babával. Nem érik ingerek, nem tud feltöltődni a környezetváltozástól. Nekem már az is feltöltődés, ha kimehetek vásárolni, hiszen akkor új arcokat látok. Ha jól értem nem bulizni akar ezerrel, csak kiszabadulni a lakásból. Ezt neked is figyelembe kell venned, és nem nagy áldozat egy kis séta, vagy beülni valahova egy süteményre.

Gondolj bele, hogy kaparnád a falat, ha hetekig nem jutnál ki emberek közé. A házasság nem csak egy emberről szól, figyelembe kell venni mindkét fél igényeit.

2010. dec. 4. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/53 anonim ***** válasza:
100%

A válasz írója 84%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 23:36


a házasság (és bármilyen kapcsolat) elvileg arról kéne szóljon, hogy visszaszoritja az egoját és a közös érdeket nézi MINDKÉT

2010. dec. 4. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!