Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A nejem azért akar válni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nejem azért akar válni a picikénkkel, mert otthonülős vagyok. Tényleg nem megyek velük sehová sem. Ez gáz?

Figyelt kérdés
Milyen egy jó kapcsolat? Más mennyit mozdul ki a családdal? Ennyire rossz vagyok, mert semmit nem csinálunk együtt? Szeretem és megveszek nekik mindent. De nekem csak otthon lenni van kedvem. Tényleg uncsi vagyok? 36F
2010. dec. 3. 19:39
1 2 3 4 5 6
 41/53 Tinker Bell ***** válasza:
100%

Dehogy beszéltek! Nem látod milyen rég válaszolt?! Nem ilyen válaszokra számított tőlünk, azt hitte, hogy itt majd jól megdicsérjük és igazat adunk neki!


Az ilyen, aki nem is akar változtatni, az nem érdemel annyit, hogy családja legyen! Bele sem merek gondolni, hogy milyen lehet a karácsony náluk. Anya, baba a karácsonyfa körül játszanak, örülnek, apa meg ki sem néz a monitor mögül...


Ne csodálkozzon a kedves kérdező, ha egyszer hazamegy és nincs otthon a család, mert megunták, hogy nincs férjük, apjuk és elköltöztek. Bár egy ilyen embernek nem is tudom mennyi idő kellene, hogy észrevegye, nincs otthon senki. Valószínűleg abból jönne rá, hogy elvesztett mindent, hogy nincsen vacsora az asztalon...

2010. dec. 10. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/53 A kérdező kommentje:
Próbálok változtatni, elmegyek boltba ha kell és hetente együtt sétálunk. Csak ne akarja folyton rám eröltetni a mehetnékét. Néha velük fogok menni. Igyekezni fogok!
2010. dec. 14. 12:31
 43/53 A kérdező kommentje:
Elköltözött, rájött hogy csajokkal flörtölök. Pedig csak levelezés volt, sosem taliztam velük. Ez gáz?
2010. dec. 20. 10:39
 44/53 anonim ***** válasza:
100%
megmondom őszintén szerintem gáz. én sem néztem volna el a férjemnek. de miért leveleztél csajokkal? őszintén!!
2010. dec. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/53 A kérdező kommentje:

csak a kaland kellett, attól még őket szeretem.

unalomból kikapcsolódás, munka közben.

megbocsátanátok ezt, ha elmondanák őszintén hogy semmit sem jelent?

2010. dec. 20. 13:58
 46/53 anonim ***** válasza:
79%

én nem szoktam trollként viselkedni, de te hülye vagy! ez egy oltári kamu lehet, hogy először kiirod, hogy kétségbe vagy esve, mert a nejed válni akar, aztán meg magad intézed ezt el úgy, hogy más nőkkel szórakozol! Szerintem ez kamu! ilyen sötét ember a világon nincs.

És akkor még azzal védekeznél, hogy szereted őket? még kamunak is nagyon gáz ez a védekezés.

Informatika óra van az iskolában és nagyon ráérsz, ugye?

2010. dec. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/53 anonim ***** válasza:

13:52es vagyok.

nálam nem csak a csók és a d.gás számít megcsalásnak, hanem már ez is! nálam tuti, hogy hetekig, ha nem hónapokig kéne pedáloznod, hogy megbocsássak. Figyelj: nem foglalkoztál velük eleget, nem mentél velük sehova, konkrétan le se sz.rtad őket, elvoltál a saját kis világodban, a gyerek nevelődött magától, az aszzony meg rád unt. Most megadtad neki az utolsó döfést! Volt értelme?

2010. dec. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/53 anonim ***** válasza:
100%

csajokkal flörtölni van kedved,ha valamelyiket rá tudtad volna venni,akkor ahhoz el is mennél,de a feleségeddel meg a gyerekkel sétálni,eljárogatni meg nem tetszik...

meg is érdemelted ha elhagyott,remélem talál jobbat nálad,aki szeretni fogja őt,és sajátjaként a gyereket is

2010. dec. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/53 A kérdező kommentje:

nem nem informatika óra van.

tudom belül hogy igaza van de képtelen vagyok úgy élni ahogy ő akarja

2010. dec. 20. 14:23
 50/53 anonim ***** válasza:
100%
akkor lépjetek túl, váljatok el! minek szenvedtek együtt, ha lehetnétek boldogok külön? ne kösd az ebet a karóhoz, felesleges! te nem akarsz férj, apa lenni, Ő meg nem akar egy ilyen alakot magának és a gyereknek! De ez kicsit hamarabb is eszedbe juthatott volna!
2010. dec. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!