Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A nejem azért akar válni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nejem azért akar válni a picikénkkel, mert otthonülős vagyok. Tényleg nem megyek velük sehová sem. Ez gáz?

Figyelt kérdés
Milyen egy jó kapcsolat? Más mennyit mozdul ki a családdal? Ennyire rossz vagyok, mert semmit nem csinálunk együtt? Szeretem és megveszek nekik mindent. De nekem csak otthon lenni van kedvem. Tényleg uncsi vagyok? 36F
2010. dec. 3. 19:39
1 2 3 4 5 6
 31/53 anonim ***** válasza:
100%

Igen,baromi gáz!!Tudod te milyen az otthon ülni évekig bezárva egy gyerekkel???A te életkéd maradt szinte ugyanaz,de az övé fenekestül felfordult a baba érkezésével,wc-re nem tud elmenni anélkül hogy a gyerek ne akarjon épp valamit,és baromira nem egyszerű otthon ülni a nap nagy részében egyedül és gagyogni a gyerekhez.

Te nem vagy kiváncsi a gyereked első lépéseire,hogy tanul meg labdázni,hogy tanul biciklizni,stb??Neked az nem jelent kikapcsolódást együtt lenni a családdal,nevetgélni??Nem kell ahoz kilométereket sétálni,hidd el nem arra vágyik a feleséged és a gyereked sem,ő csak VELED akar lenni mint egy CSALÁD,mert SZERET!!!Nagyon rossz a hozzáálásod,mert ez azért nem akkora áldozat amit legalább hetente egyszer ne lehetne meghozni ha szeretnéd...de neked fontosabb a szaros géped,meg a hülye személyi kényelmed!Alig várom a további kérdéseidet,tudod "az elhagyott a feleségem a kisgyerekkel,hogyan tovább"?ciműre gondolok....:-)

2010. dec. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/53 anonim ***** válasza:
100%

ez tényleg elég gáz:( mondok valamit:

A férjem állandó éjszakás. Nappal aludnia kellene. És képes minden nap 1 órára eljönni velünk amíg sétáltatjuk a kislányunkat. És a szombat is a szórakozásé. Ö képes ezt megtenni értünk mert SZERET! Pedig ö még fáradt is emellé mégis megteszi.

Te viszont nem szereted a családodat....

2010. dec. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/53 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló a helyzet nálunk is..

Bár nekem meg az a gondom hogy a férjem egyfolytában megy, ha itthon is van akkor is azon jár az agya mit intézett és mit kell intéznie holnap. Nem tud velem és a picivel 100%-osan foglalkozni...

Mi pedig itthon ülünk egész nap, ugyanis lakásban lakunk, lift nélküli házban, tehát az utcára sem tudom levinni nélküle sétálni a gyereket ( még pici nagyon, egyedül babakocsit levinni lehetetlen ).

Én megértem a feleségedet. Én is arra vágyom, hogy elmenjünk kikapcsolódni, bárhová.. De csak ritkán jön össze, és őszintén szólva én is elkezdtem gondolkodni rajta jó-e ez így...

2010. dec. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/53 anonim ***** válasza:

Hm..neked lehet hogy elég,de a nejednek nem!!

Otthon van a picivel,te meg dolgozol,hazamész,pihensz,de ettől ő még igényli a programokat. :)

Midenképpen beszéld meg vele.

2010. dec. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/53 anonim ***** válasza:
100%
De tudod mi a legviccesebb? hogy olvasgatom itt a kifogásaidat, de még egyetlen olyan sort sem láttam tőled, hogy: "A feleségem örülne, ha hetente egyszer elmennék vele valahova. Ennyi igazán nem nagy áldozat azért, hogy boldog legyen, elvégre én is boldog vagyok, ha ő jól érzi magát."
2010. dec. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/53 anonim ***** válasza:
100%

HELYCSERE!



Szerintem addig nemfogod fel milyen 24órára bezárva lenni a négy fal közé gögyörészve míg kinem próbálod! Enélkül a válaszaid alapján nem fogod megtudni mit érez a nejed.

Szeretnél othon ülni s szereted a gyereket is? Akkor hajrá! Vegyél ki 2hét szabadságot s legyél te a picivel( ha szoptat akor fejni kellene) s végezd a házimunkát, ő pedig addig mindennap elmegy, élvezi a barátait, bevásárol, mozizik, fürdőzik egyet. Neked lehetőség, hogy átéld a helyzetét, neki pedig lehetőség kikapcsolódásra!

Utánna ő kicsit megkönyebűl s mindketten jobban tudtok mérlegelni.

De szerintem heti 3-4 alkalommal egy félórás séta a játszótérig jó dolog, beszélgethettek végre egymással.

2010. dec. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/53 anonim ***** válasza:
100%
De ő nem akar beszélgetni,nem értitek?Mit is sorolt fel?Tévézik,számitógépezik,játszik egy kicsit a gyerekkel,neki ennyi ELÉG!Itt szó sincs a feleségről,ergo neki nem is hiányzik a nő társasága.Kivi vagyok amugy arra a "nagy"játékra is a gyerekkel,vajon mit é mennyit játszhat vele...Az nem éppen foglalkozás a gyerekkel hogy hazamész,kicsit dobálod a kölyköt,ő élvezi és vigyorog,aztán amikor jön a hiszti,meg nevelni kellene,meg ellátni akkor lepasszolod anyunak,"Én a kenyérkereső vagyok" cimszó alatt.Ugye igy van?
2010. dec. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/53 anonim ***** válasza:
100%
Képzeld magad szegény helyzetébe:mindig otthon a gyerekkel, ebbe bele lehet zavarodni.Kössetek kompromisszumot, Te is Ő is engedtek egy kicsit.Barátnőm ezért vált el a férjétől.3 évig bírta.Otthon volt mindig, a férje hazajött, aludt, számítógépezett...Nem volt kivel beszélgessen, magányosnak érezte magát, s mikor munkahelyre került, "kitört".Mellesleg azóta se boldog egyik se.Szerintem nem olyan rettenetes áldozat néha elmenni sétálni, hármasban.Még a kapcsolatotok minőségén is javítana, közelebb kerülnétek egymáshoz.
2010. dec. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/53 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyáltalán nem baj, ha te otthonülő vagy, ha őt nem gátolod abban, hogy menjen oda, ahová szeretne. Még jó is szerintem, ha vigyázol a gyerekre, miközben ő kedvére mehet. Én is nő vagyok, de nekem ez nem lenne probléma...
2010. dec. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/53 anonim ***** válasza:
100%
Azóta jutottatok valamire? BEszéltetek? kiváncsi vagyok.
2010. dec. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!