Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Gúnyosan és csúnyán beszél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gúnyosan és csúnyán beszél velem a férjem mit gondoljak?

Figyelt kérdés

Tegnap például nem hallottam mit mond, megkérdeztem tessék?

A válasz: Mégis kivel beszélek? majd megismétli tessék tessék gúnyosan. Rengeteg ilyen van, és én úgy érzem megfagy a szivem. Sokkal csúnyábbakat is mond, de azt hiszem elég a gúnyos hangvétel is hogy elrontsa a kedvem. Amúgy mindig rossz kedve van, és pszihés betegségre hivatkozik, de orvoshoz nem jár.

Azt mondja nagyon szeret, és én nem, mert már egyszer elmentem, de egy napot nem bír ki csúnya beszéd nélkül, és elvárja hogy kedves legyek, és elengedjem ezeket a fülem mellett mert ő ilyen.


2010. aug. 4. 10:33
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
Ő egy éretlen, egoista, magának való barom! Soha nem fog megváltozni, hidd el. Az én volt férjem is ilyen.
2010. aug. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
Menekülj amig lehet,ne várd meg míg a gyereket bántja,mert épp zavarja hogy sír.
2010. aug. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
Ha még skorpió is a csillagjegye menekülj gyorsabban!
2010. aug. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
utolsó: mi bajod a Skorpiókkal?
2010. aug. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
Az én férjem is skorpió, mégis 17 év alatt soha így nem beszélt velem!Én is kíváncsi lennék, mi a bajod a skorpiókkal?
2010. aug. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
a skorpiók hidd el tudják hogy okozanak fájdalmat szavakkal.
2010. aug. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
én is tudom, pedig nem vagyok Skorpió
2010. aug. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim válasza:
Szia, hát ez elég reménytelennek tűnik. Nehéz elhinni, hogy bármitől is megváltozna a helyzet. Téged nem tisztel, a gyerek nyűg neki már a kezdetektől fogva, félő, hogy ezen semmilyen beszélgetés nem segít, de megpróbálni azért meg lehet, veszítenivalód már sajnos nincs.A baba egyébként tervezett volt, mindketten akartátok?
2010. aug. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
Megint a horoszkóp? Ugyanmár, én ikrek vagyok, mégis tudom mit kell mondani, hogy a legjobban megsértsek valakit. Nem csillagjegytől függ.
2010. aug. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:

Van egy ismerősöm 34éves nő a férje iszonyat féltékeny a nő nem mehet sehova, ha mégis, ki tőr a 3. világháború és elég csúnya kiabál vele. Próbált már a férjével beszélni de le se sztojja, ráadásul ez 1,5 éve tart náluk(11éve házasok). Javasoltam neki a válást de szerintem fél és (talán)ezért nem meri elhagyni, pedig már nem 1x megfordult a fejében. Ha neked eleged van belőle akkor sajna válni kell mert hát miért tennéd tönkre magad lelkileg egy ilyen alakért, nem ér annyit az egész.

De ez az én véleményem.

2010. aug. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!