Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Gúnyosan és csúnyán beszél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gúnyosan és csúnyán beszél velem a férjem mit gondoljak?

Figyelt kérdés

Tegnap például nem hallottam mit mond, megkérdeztem tessék?

A válasz: Mégis kivel beszélek? majd megismétli tessék tessék gúnyosan. Rengeteg ilyen van, és én úgy érzem megfagy a szivem. Sokkal csúnyábbakat is mond, de azt hiszem elég a gúnyos hangvétel is hogy elrontsa a kedvem. Amúgy mindig rossz kedve van, és pszihés betegségre hivatkozik, de orvoshoz nem jár.

Azt mondja nagyon szeret, és én nem, mert már egyszer elmentem, de egy napot nem bír ki csúnya beszéd nélkül, és elvárja hogy kedves legyek, és elengedjem ezeket a fülem mellett mert ő ilyen.


2010. aug. 4. 10:33
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj!

Sajnálom, hogy így alakult, de ha lépni kell, akkor lépni kell. Még mielőtt még nagyobb lelki sérülést okoz benned meg a gyerekekben.

Ha ő nem hajlandó tenni ellene, hogy ilyen legyen, akkor nincs más lehetőség. :( Gyerekeid életét ne tedd tönkre!

Arra meg ne hivatkozzon, hogy beteg, ha nem hajlandó tenni ellene.

2010. aug. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
Na akkor itt a probléma. Figyelj, én nem akarok feltételezni semmit, de az esetek nagy százalékban ilyenkor el szokták felejteni, hogy van egy férj is. Talán kicsit túl sokat beszélték a babáról és megfeledkeztél róla, még ha neked fel sem tűnt. Nyugi, menthető még. Vond be a babával való teendőkbe, pelenkázzátok együtt, aztán mikor a baba alszik figyelj rá, vagy bízd néha rá egy két órára a gyereket, ez alapprobléma szokott lenni a házasságokban a baba születése után, nem tudom nálatok is ez áll e fenn, csak feltételezés, de ha valóban ez, akkor még menthető a dolog.
2010. aug. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
nálunk is ez volt, de csak pár hónapig. sok minden összejött neki. elveszítette a munkáját, sokkal rosszabbat talált negyedannyi fizetésért, de persze előtte nem volt melója. kocsi nem jó, biciklivel meg gyalog, meg busszal jár, ahogyan én is. nincs pénz csak a törlesztőkre, stb. és jött nála is ez, hogy csúnyán beszélt velem, majd gúnyolódott, majd mormogott magában és rám fújt közben. eleinte csak akkor, ha valamit csinált és felhúzta magát. de később már szinte mindig. végül besokaltam és elbeszéglettem vele. meg sem hallgatott szinte. úgyhogy amikor ő csúnyán beszélt én is rámordultam, összevesztem vele. aztán meg megjegyeztem, hogy ez nagyon szarul esett és ezt nem vártam tőle, stb. és úgy, hogy lássa tényleg nagyon bántott engem. ezt többször is bevetettem és később, kb egy óra mulva odajött és elnézést kért. aztán szépen lassan helyrejöttek a dolgok, én is helyretettem, azóta megint minden rendben. türelem, van ilyen időszak. van, hogy a nő tűr, van hogy a férfi. a házasság erről szól. jóban - rosszban egymás mellett. mert elmúlik ez az állapot, csak most biztosan nehéz helyzetben van. türelem, kitartás. inkább próbáld meg megnyugtatni, legyél vele kedves, főzz neki vacsorát, stb és ha így is csúnyán viselkedik, legalább mégjobban lelkiismeret furdallása lesz, hogy te kiteszed a lelked is érte, ő meg így viselkedik. akkor majdcsak rájön, hogy nem így kellene. de olyankor legyél vele tartózkodó, hideg. és majd érezni fogja a súlyát. sok kitartást hozzá, nem irigyellek, nehéz helyzet ez. de ne add fel, kilehet lábalni belőle, de csak együtt...
2010. aug. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 A kérdező kommentje:
Tegnap jártunk egy ismerősnél ahol kisbaba van, és hogy a babákról volt főleg szó az úgy sokkolta, hogy délután már nem lehetett hozzá szólni, mert ő fáradt. Ma reggel mondta el, hogy ez sokkolta. Én ilyenkor nagyon rosszul érzem magam, hogy nem tudom mi van, és ha kérdezem mi baja egyre idegesebb.
2010. aug. 4. 10:55
 15/40 anonim ***** válasza:
Akkor valószínű tényleg ez a baj :(
2010. aug. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:

10:55 szerintem meg a férj szokta elfelejteni, hogy nem csak ő van a világon. Ha már megcsinálta a gyereket, vállalja is, hogy foglalkozni kell vele, hogy onnantól a feleséget már nem tarthatja a személyi rabszolgájának.

Úgy veszem ki, eddig is az volt, hogy a feleség mindenben kiszolgálta, leste a parancsait, és mondjuk szerintem ez nagy hiba volt.

2010. aug. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
Én nem tudom milyen volt eddig, én csak elmondtam az alapproblémát, ami nagyon nagyon gyakori. Lényegtelennek érzi magát, azt hiszi csak a gyerek számít, ő nem. Ugyanúgy szörnyű érzés lehet, mint a kérdezőnek ezek a rosszindulatú gúnyok.
2010. aug. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
Na szóval lényeg a lényeg, szerintem ez lehet a gond, de csak feltételezés, ha valóban ilyesmi a gond, akkor talán először megbeszélni, utána pedig megoldani kell, ha szükséges párterápia segítségével. Nem csak válságban lévő házastársak járnak oda, és valóban segítséget nyújthat, én ajánlom nektek, sok hasznosabb tanáccsal látna el titeket, mint mi, mert neki mindketten elmondanátok a verziótokat, és csakis úgy lehet megoldani.
2010. aug. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
53%
10:58 persze, értem én, de ez a gyermek és a család velejárója. Már elnézést, de aki annyira egoista, hogy saját gyerekét is ellenségnek tekinti, az minek vállalt gyereket? Bár szerintem a férjjel előtte is voltak gondok, méghozzá nem is kicsik, csak addig ki lehetett szolgálni őfelsége igényeit maradéktalanul.
2010. aug. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
elhanyagolva érezheti magát. unokatesóméknál ez úgy működött, hogy a felesége szinte teljesen "Kiszolgálta" őt. munka után hazament, főzött vacsit, mosott, takarított, mikor hazaért szépen megterített, megmaszírozta, beszélgettek sokat. megszületett a baba, attól kezdve ugyanolyan volt, mint volt. ellátta a gyereket egész nap, mellette főzött, mosott, takarított, bevásárolt, volt hogy a kerti dolgokat is elintézte, és még a férjére is ugyanúgy szánt időt. meghallgatta, megmosta a hátát, megmaszírozta, stb. szóval ez a mai napig így megy. az unokatesóm igen jól keres, kemény fizikai munkát végez, mire hazamegy este 7-8 óra, már alig van ideje csinálni bármit. viszont hétvégén ő is odateszi magát, segít mindenben. nálunk ez teljesen jól működik így, boldogok. szerintem ez attól függ, ki milyen, ki hogy fogja fel a kapcsolatot. de ha egy férj elvan hanyagolva, ott bajok lehetnek. de persze fodítva is. erre mindig kell szánni időt.
2010. aug. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!