Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Gúnyosan és csúnyán beszél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gúnyosan és csúnyán beszél velem a férjem mit gondoljak?

Figyelt kérdés

Tegnap például nem hallottam mit mond, megkérdeztem tessék?

A válasz: Mégis kivel beszélek? majd megismétli tessék tessék gúnyosan. Rengeteg ilyen van, és én úgy érzem megfagy a szivem. Sokkal csúnyábbakat is mond, de azt hiszem elég a gúnyos hangvétel is hogy elrontsa a kedvem. Amúgy mindig rossz kedve van, és pszihés betegségre hivatkozik, de orvoshoz nem jár.

Azt mondja nagyon szeret, és én nem, mert már egyszer elmentem, de egy napot nem bír ki csúnya beszéd nélkül, és elvárja hogy kedves legyek, és elengedjem ezeket a fülem mellett mert ő ilyen.


2010. aug. 4. 10:33
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:

Ezt nem tudhatod, hogy mennyire egoista, mivel őt nem olvastuk, csak a feleségét, így nem lehet megítélni. Lehet, hogy a férj a feleségtől függetlenül azt írná, hogy a felesége állandóan csak a babával foglalkozik, őt észre sem veszi, soha nem kéri semmire, bármit csinál ügyetlennek titulálja, pedig ő igyekszik, már csak a gyerek a téma, nem tudja hová tűnt a felesége.


Ha csak ennyit olvastál volna hogyan reagálnál? Nyilván másképpen, viszont ha a kettőt egymás után olvasod el akkor pontosabb, korrektebb tanácsot tudsz adni, de ennyi információval egoistának kikiáltani a férjét, holott az meg sem szólalt szerintem nem korrekt.

2010. aug. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de nem akarok a lelkivilágodba gázolni vagy vészmadárkodni, de az én férjem akkor viselkedett így mikor szerelmes lett egy másik nőbe, persze titokban. Az én szívem is majd megszakadt, nem értettem miért bánik így velem. Akkor halt meg az édesapja is, tehát erre fogtam az egészet. Tűrtem, hátha lenyugszik, közben a jeleket észre sem vettem, ami egy másik nőre utalhatna, pedig ott volt a szemem előtt. Jó- jó ez az én esetem...reméljük nálatok nem ez van a háttérben. Szerintem valami nagyon rosszul sült el nála. Lehet hogy munkahelyi gondjai akadtak, esetleg összeveszett valakivel. A pszichológiai probléma meg csak kamu. Annak azért vannak előjelei, különben meg azt is valamilyen lelki trauma váltja ki. Azt meg azért Te is észreveszed. Egy kicsit hagyd rá a dolgot, bármilyen nehéz is. Akkor szólj hozzá ha nagyon muszáj. Talán megnyílik és elmondja mi a problémája, neked meg nem kötelességed eltűrni, hogy így bánjon veled. Ezt akár meg is mondhatod neki.
2010. aug. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha szeretsz valakit, te sem rajta töltöd ki a mérged. Ő nem tehet arról, hogy neked rossz kedved van, nem hibás, tehát nem érdemel sem gúnyt, sem csúnya beszédet. És ha téged szeret valaki, az meg nem köteles szeretetből eltűrni a durvaságot és a megalázást. Ez nem szeretet.

Ha meg beteg(nek gondolja magát) és nem megy orvoshoz, hanem téged terhel vele, az meg pláne nem szeretet.

2010. aug. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
Valamilyen gondja van, amit szégyell neked bevallani (munkahelyi vagy ne adj'isten egy másik nő), attól ilyen feszült. Nem a gyerek miatt, az apának kötelessége szeretnie a gyerekét és ennek megfelelően viselkednie, részt vennie a család életében. Ha van hová menned vagy őt ki tudod rakni, akkor véget kell vetni a kapcsolatnak, esetleg megadva neki egyszer a bűnbánat lehetőségét. Ne áldozd fel magad! Ha nincs hova menni, akkor teljes mosolyszünet, éppen ellátást kaphat, de jó szót, szeretetet, feleségséget nem. Majd észreveszi magát és változtat.
2010. aug. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:

a betegség nem kifogás, nem kell egy elmebeteggel élned, küld el pszihiáterhez, ha nem megy akkor meg fel is út le is út, nem kell h téged is a diliházig üldözzön.....

A szeretet meg miből áll? Én mindig azt mondtam a volt férjemnek, h a legkönnyebb kimondani, úgy kell viselkedni, h a másik érezze, egyébként meg amikor már mondogatni kell ott már van baj!!!

2010. aug. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 A kérdező kommentje:

Már elmentem egyszer egy hétre, és könyörgött hogy jöjjek

vissza ő mindenre hajlandó, de nem véltozik semmi.

Mikor haza jöttünk a korházból a sajnos hasfájós kisbabámmal, csak őt zavartuk, azt mondta, az én felelősségem, hogy ő pihenni tudjon. Akkor ő nem dolgozott, és tél közepén sajnos egy fűtött szobában voltunk hárman. Undorítónak találta hogy szopás közben cuppog, felhangosította a zenét és fintorgott és hasonlók.

Aztán azt kérte számon miért nincs pontdélben ebéd és miért pont akkor éhes a gyerek, előbb együnk, addíg hagy sírjon, majd eszik utánna ilyenekkel idegesített, nem volt elég bajom. Ezek után tényleg nem tudtam olyan kedves lenni, amit napi többször számon kért. Türelmetlenül. Innen indult a probléma mindig próbálok újra építkezni bizalmat teremteni, de egy csúnya szóval le tud nullázni. Nagyon szomorú vagyok, nem akarok kisbabával egyedül maradni, de azt hiszem nem engedhetem hogy így beszéljen velem.

2010. aug. 4. 12:56
 27/40 A kérdező kommentje:

Ja és fentebb írja valaki hogy túl érzékeny vagyok, csak egy példát írtam de voltam én már hálátlan krva, a világ legrosszabb asszonya, és multkor a bejáróról fordultam vissza a cumisüvegért mert az asztalon hagytam, földhöz vágta a kulcsot és azt ordibálta, hogy egy sz@r vagyok.

Szerintem ez megalázó és mindenkivel előfordul hogy otthon felejt valamit.

2010. aug. 4. 13:04
 28/40 anonim ***** válasza:
100%
Nincsen itt betegség, meg más süket szöveg, unja a gyereket, un téged, sajna, de ez van.Undorodik a gyerekétől, hogy cuppog?Te meg hálátlan qrva vagy?Na én úgy otthagynám, mint a sz@rt!Ez csak rosszabb lesz.
2010. aug. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
Nem szeret se téged, se a gyerekét, és egy utolsó éretlen rongy ember. Egyetlen egy megoldás van: ott kell hagyni, add be a válókeresetet. Gondold végig, hogyan szervezheted meg az életedet, hol tudsz lakni a gyerekkel. Azt írod, hogy nem akarsz egyedül maradni a gyerekkel: most vagy csak igazán egyedül. Ez az önző éretlen fráter az amúgy is nehéz dolgodat csak nehezíti. Volt ez az alak valaha is szerető gyengéd lovagias férfi?
2010. aug. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
76%
én nem tűrném
2010. aug. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!