Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Miért gondolják azt azok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják azt azok a volt feleségek, akiket egy új kapcsolat miatt hagytak ott, hogy kizárólag a "harmadik" tehet mindenről?

Figyelt kérdés
Sok ilyen megnyilvánulást láttam itt, ezért fogalmazódott meg bennem ez a kérdés.
2010. júl. 24. 07:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
93%
Persze mindenhez 2 ember kell -szokták mondani! De akkor is gerinctelenség egy olyan férfival kapcsolatot tartani, akinek családja van. Lehet még menthető a házasság, de ha ott a 3. valószínű meg sem próbálja. Dolgozzon meg mindenki a saját kapcsolatáért! Nem a másikét kell elvenni! Más dolog egy már halálra ítélt házasság. De "illendő" lenne megvárni a végét, vagyis a férfi tegyen pontot a végére. Ezt szokták sokan húzni-halasztani.
2010. júl. 24. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
57%
mert elég suttyó ribanc, aki másét eszi el.. más autóját sem veszem el hiába tetszik, mert sok-sok autó van még azon kívül... ha gyerek van akkor duplán. mert ha hullámvölgy van a pasi könnyen kísértésbe eshet, és ezért ugyanúgy hibás, de ha nem lennének ezek a lotyók akkor nem lenne kísértés. és könnyebb egy kapcsolat problémáiból egy felhőtlennek tűnőbe rohanni megoldás keresése helyett. na ezért tehet róla a 3. mert 50%ban hozzájárul életek tönkretételéhez.
2010. júl. 24. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem azért, mert könnyebb mást hibáztatni, mint saját magukat.

Ha egy kapcsolat rendben van, akkor nincs olyan harmadik, aki tönkre tudná tenni, ha meg egy harmadik megjelenése elég, akkor ott már jóval elötte is gondok voltak. Természetesen ez NEM jelenti azt, hogy a feleség hibás abban, hogy elromlott a házasság, de azt azért észre kellett volna vennie, hogy valami nem stimmel.


A "harmadik" mentségére meg csak anyit mondanék, hogy sokszor nem tudják, hogy a férfi nem szabad, amikor meg rájönnek, akkor már túlságosan bele vannak bonyolódva a kapcsolatba, és nem sikerül kilépniük.


Szerintem viszont más a helyzet, ha már vagy külön élnek (külön lakásban is), vagy folyik a válóper, mert ebben az esetben már nincs tényleges házasság, csak a hivatalos oldal nincs még lezárva. Azt meg nem tartom feltétlen elvárhatónak, hogy 2-3 évig legyenek türelemmel, mier lezajlik a válás - mert ez azért elég gyakori idötartam, ha nem közös megegyezéssel válnak.


(Egy elvált feleség, és nem harmadik)

2010. júl. 24. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
65%

Hááát, anno én is azt gondoltam, hogy a 3. az aki mindenről tehet. Aztán itt leírták elöttem, hogy ja..valahogy nem kellene egy olyan pasival kezdeni akiről tudják tartozik valakihez. Ma már tudom, hogy az a szerencsétlen 3. aki tudta, hogy én vagyok de valamiért nem érdekelte szívességet tett nekem. Az élet is, mert még nem volt kisporonty és papíron nem voltunk házasok. Szerencsétlen 3. örült, hogy valaki szóba állt vele és az exem is egy önsorsrontó jószág. A kellemetlen csak az volt, hogy amikor már túl voltak egymás nagyon szeretésén, akkor ex nagyon vissza akarta pedálozni magát. Eszébe sem jutott -mert önző- hogy mennyire megbántott. Magának könnyebben megbocsát az ember.

Később közös ismerősöktől hallottam vissza, hogy mindenkinek elmondta, hogy az azóta férjem elszeretett tőle...nem tudom mi volt abban a szégyen, hogy egy bojler típusú nővel ragadt össze egy időre...???? Szóval csúnya dolog átvágni a másikat gyávaságból.

2010. júl. 24. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
80%

Nem azt gondolják, de amikor az ember(lánya) épp egy - nyilván - megingott kapcsolatot szeretne megerősíteni, nem jön jó, de rendszerint épp a legrosszabbkor érkezik egy harmadik, aki beleártja magát a házasságba. A házasságba, amit talán meg lehetne menteni, ha nem hozná oda a balsors épp a legrosszabbkor azt a "r.cot".

Ha palántát nevelsz, és épp megmentetted a hernyóktól, mikor elveri a jég - a jeget hibáztatod.

Ha épp új koronát csináltatnál a fogadra, mikor kiveri a szomszéd, a szomszédot hibáztatod! Nem? Pedig a fogad már úgyis rossz volt - de még a tiéd. Meg lehetett volna menteni, úgy-ahogy, de jobb lett volna mégis.

Ráadásul a gyerekekkel senki sem törődik. Mert a gyerekeknek mégis jobb a szüleikkel. (Persze nem akkor, ha alkalmatlanok szülőnek, normál esetre gondolok) Sokkal jobb. A gyerekek nagyon sokat veszítenek a válással, a legnagyobb jóakarat mellett is, elkerülhettelen a veszteség. És kárpótolhatatlan.

Egy elvált anya, aki anno örült a válásnak (pedig nem is én akartam válni)

(de aztán láttam, amíg felneveltük a gyerekeket, mennyi kínt okozott ez nekik.Sokkal jobban illik hozzám a mostani férjem, de ha újra kezdeném, minden áron együtt maradnék a gyerekek apjával, legalább, míg felnőnek.)


A harmadik beleártja magát egy család életébe. Bekavar. Miért nem várhat, míg ők rendezik az életüket? S esetleg szabaddá teszik magukat?

2010. júl. 24. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
97%

Vannak férjek, akiket a feleség hagy el egy harmadikért... Ilyen az én bátyám. A volt felesége lelépett a főnökével, vitt mindent. Pénzt,bútort,gyereket. Hagyott egy jókora jelzálog hitelt, + egy totál összetört embert. De a tesóm sosem mondta, hogy a harmadik a hibás. Lehet azért van, mert a válás után nem sokkal megismerkedett a mostani párjával, nagyon szépen élnek, tök büszke vagyok rá,mert szépen építik az életüket, van egy huncut unokathugim is:)

Van élet a válás után, bárki is a hibás. Nem szabad azzal időt fecsérelni, hogy azt keresi az ember ki a hibás, tudni kell tovább lépni mindegyik félnek.

2010. júl. 24. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem itt nem a 3.on mulik. Pl ha mindennap iszik a nő és ugy látja a férje a földön fekve meg stb. problémák és már megprobálta helyre hozni de nem ment mert a feleség mindig elba*ta. viszont ha van közös vagyon ls nem tudnak anyagi gondok miatt ill otthagyni a feleségét mert nincs annyi pénze? igy talál egy 3-at
2010. júl. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
azért nem ez a jellemző...
2010. júl. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Azértr mert az könnyebb min tudomásul venni hogy kapcsolat két emberen múlik és ugyanannyira az ő hibája a dolog mint a férfié! Nők meg mindig lesznek a barátnőn kívül és akkor is csábírások ha nem akarnak semmit a pasitól! Az ilyen hárpiák inkább elzárnák a pasit egy szigetre...
2010. júl. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Szerintem egy pasi senkinek sem a tulajdona. A párkapcsolat nem egyenlő a birtoklással. Ahogy olvasgatom, amiket sokan a kapcsolatukról írnak, csodálkozom, hogy miért nem lépett még le a pasi egy ilyen nőtől. Ha meg hamarosan megteszi, biztos, hogy még ő lesz felháborodva, hogy jött egy "r.banc."
2010. júl. 24. 13:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!